1:4
7:2
3:1
- : -
branky (asistence): 11:00 Vojtěch Mžyk (Matěj Černý), 22:31 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 24:07 Adam Klimeš (Marián Kloza), 32:03 Adam Klimeš (Ondřej Kučera), 32:21 Tomáš Kozlík (Jiří Krečmer), 33:26 Pavel Kožušník, 33:57 Vojtěch Mžyk, 35:46 Tomáš Vlach (Tomáš Kozlík), 47:50 Ondřej Kučera (Kamil Peřka), 54:38 Matěj Černý (Kamil Peřka), 59:33 Matěj Černý (Kamil Peřka)
branky (asistence): 03:07 Jan Bauman (Jan Hněvkovský), 11:10 Jakub Boček (Jan Pícha), 17:09 Jan Hněvkovský (Jakub Votruba), 17:45 Daniel Ludvík (Jakub Renčín), 21:57 Jakub Boček (Daniel Ludvík), 36:23 Daniel Ludvík (Jakub Boček), 41:10 Jan Hněvkovský (Vojtěch Novotný)

Florbal PEGRES Havířov - BLACK ANGELS 11:7
12. Vojtěch Mžyk, 23. Pavel Kožušník, 25. Adam Klimeš, 33. Adam Klimeš, 33. Tomáš Kozlík, 34. Pavel Kožušník, 34. Vojtěch Mžyk, 36. Tomáš Vlach, 48. Ondřej Kučera, 55. Matěj Černý, 60. Matěj Černý - 4. Jan Bauman, 12. Jakub Boček, 18. Jan Hněvkovský, 18. Daniel Ludvík, 22. Jakub Boček, 37. Daniel Ludvík, 42. Jan Hněvkovský; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 125; zásahy brankářů: Jan Piško 43 - Jakub Kaněra 20, Daniel Körber 19; po třetinách: 1:4, 7:2, 3:1;
60:00
Pokračování komentáře: Děkuji klukům za odmakaný zápas a za týmový výkon. Za stavu 8:7 nás podržel brankář, kdy chytil jistý gól a my jsme z protiútoku dali gól. Ještě jednou děkuji klukům za výkon a soupeři za perfektní zápas. Děkuji divákům za návštěvu a pěknou kulisu a soupeři za hru.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Pajera: Dnes to byl přesně ten zápas, který nás mohl nakopnout do pohody pro play-off. Bohužel za stavu 5:1 s prvním týmem soutěže dokážeme totálně vypadnout ze hry a dopustit stav 2:7 za druhou třetinu. Ve třetí třetině se náš herní projev zlepšil, ale s počtem neproměněných šancí ubývala naděje na otočení výsledku. Můj obdiv má lajna mazáku soupeřova týmu, která velkým dílem přispěla k obratu zápasu.
60:00
Komentář trenéra domácích Filipa Kubíčka: Z naší strany moc špatná první třetina, kde jsme prohrávali osobní souboje a dělali jsme zbytečné chyby v obraně. Soupeř takového formátu to samozřejmě trestá. Do druhé třetiny jsme si řekli pár věcí co zlepšit a čeho se vyvarovat. Od druhé třetiny si osobně myslím, že to mělo parametry play-off.
60:00
Počet střel, Domácí: 20, Hosté:17.
60:00
59:33
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Kamil Peřka (11:7).
58:35
Volný úder hostí nebyl úspěšný a končí střelou mířící za mantinel.
57:20
Kloza dostal přihrávku do běhu, kdy soupeřil o balónek s hostujícím obráncem a končí na zemi před brankářem. Akce končí neúspěšně.
56:30
Hosté se nyní snaží hrát v 6.
56:20
Timeout BLACK ANGELS
55:58
Havířov se zdá být nyní o něco aktivnější než soupeř.
54:38
54:38
Peřka z rohu viděl nabíhajícího Černého, kteremu posílá přihrávku na střed a Černý akorát sráží do prázdné.
51:53
Vyloučen hráč Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:53
Renčín nyní vrazil do Černého, který se sesypal na zem a vybojoval tím 2 minuty přesilovky pro svůj tým.
51:30
Hra je nyní ve stádiu přebíhání ze strany na stranu.
47:50
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Kamil Peřka (9:7).
47:50
Po chybě hostujícího brankáře, kterému vyklouzl chytnutný balónek z ruky, využívá šance Peřka, který vidí nabíhajícího Kučeru, který tak tečuje balónek do prázdné.
46:30
Mžyk nyní předvedl své schopnosti s hokejkou, kdy dokázal obehrát 3 hráče, ale nenašel vhodný prostor k zakončení.
45:45
Nyní se hra odehrává na půlce Havířova, kdy se ale hrá odehrává spíše před půlkou než před bránou domácích.
44:40
Havířov stále tlačí soupeře na jejich půlce, ale Black Angels odolávájí.
43:10
Souboj před domácí brankou končí Krečmerovým plácnutím do balónku, který úspěšně končí za mantinelem.
42:30
Havířov se snaží vytvořit gólovou situaci, avšak Black Angels jim nedávájí moc šance.
41:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Vojtěch Novotný (8:7).
41:10
Novotný dává přihrávku na pravé křídlo Hněvkovkskému, který střílí z první a proměňuje.
40:01
Úvodní buly 3. části vyhrává tým Black Angels.
40:00
40:00
Počet střel, Domácí:22, Hosté: 16.
40:00
39:30
Domácí v držení balónku vypadají, že se nebudou zbytečně pouštět do riskantních akcí a tak se hra drží na půlce domácích.
38:30
Po dramatických 5 minutách se hra zase trochu uklidnila.
36:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Boček (8:6).
36:23
Po souboji před brankou se daří Ludvíkovi vystřelit a dává gól.
35:46
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach, asistoval Tomáš Kozlík (8:5).
35:46
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
35:40
Piško svými zákroky udržuje tým ve vedení.
33:57
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk bez asistence (7:5).
33:57
Mžykovi proskáče balónek přes pražské obránce a běží sám na Kaněru, kterého překonává.
33:26
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník bez asistence (6:5).
33:26
Kožušník po skvělé akci s Klimešem, doráží balónek a Kaněra nestíhá zakročit.
32:21
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Jiří Krečmer (5:5).
32:21
Kozlík před bránou vybojovává balónek, který po druhé dorážce končí v síti.
32:03
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Ondřej Kučera (4:5).
32:03
Kučera posílá přihrávku po zemi, kterou Klimeš tečuje a balónek končí v síti.
30:05
Piško nyní předvedl důležitý zákrok a pomáhá svému týmu udržet skóre.
29:17
Klimeš dostal přihrávku přímo před brankáře a zkoušel to backhandem, ale Kaněra byl připraven.
28:27
Hra se nyní po delší době otočila na stranu soupeře,
27:35
Piška nyní podruhé zachránila tyč.
27:10
Black Angels nyní tlačí na domácí tým, který nátlaku odolává.
25:10
Pražský útočník se snažil doběhnout nahozený balónek letící na Piška, ale místo trefení balónku sráží Piška.
24:07
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (3:5).
24:07
Klimeš dostává přihrávku na backhand a střílí na bližší tyč.
22:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (2:5).
22:31
Krečmer posílá přihrávku před sebou běžícímu Kožušníkovi, který míří přesně do protějšího rohu a Kaněra nemá jedinou šanci.
21:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Daniel Ludvík (1:5).
21:57
Boček dostává přihrávku na střed, kdy střílí přesně nad Piškovu nohu, který není schopen zakročit.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Black Angels, kdy se hned po rozehrání zkusil útočník probít až k bráně, ale byl zastaven havířovskou obranou.
20:00
20:00
Počet střel - Domácí: 11, Hosté: 14
20:00
18:50
Kloza běží sám na bránu, ale Kaněra svým skvělým zákrokem udržuje tým ve vedení.
17:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Jakub Renčín (1:4).
17:45
Renčín přihrává od mantinelu na střed Ludvíkovi, který si balónek lehce potáhl a vystřelil.
17:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Votruba (1:3).
17:09
Hněvkovský pokládá Piška na zem, kde se sice snažil gólu zabránit Beneš, ale neúspěšně.
16:55
Peřka viděl před bránou volného Černého, avšak ten nedokázal tečovat a tak balónek chytá brankář hostí.
16:12
Hra se nyní trochu zpomalila, ale Piško měl stále co dělat aby zabránil dalšímu gólu.
14:52
Hra se nyní přesouvá z jedné půlky na druhou.
11:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jan Pícha (1:2).
11:10
Boček dostává přihrávku před brankoviště, kde je připravený Piško, avšak balónek propadává a Boček proměňuje.
11:00
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Matěj Černý (1:1).
11:00
Mžyk dostává přihrávku od Černého a míří pod ruku Kaněrovi, kde je místo a tudíž padá gól.
10:39
Vyloučen hráč Ondřej Sluka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
09:10
Klimeš běžící s balónkem z levého křídla přihrál na střed Klozovi, který střílí, ale jeho střelu blokuje pražský obránce.
08:07
Nekola, který byl připraven střílet, nevěděl, že má za zády Beneše, který mu zkazil střelbu, ta tak letí vysoko za bránu.
07:12
Šochman poslal krátkou přihrávku do boku Klozovi, který okamžitě střílí, ale Kaněra byl připraven a skvělým zákrokem rukou vyráží.
06:18
Hra se teď spíše odehrává na půlce Havířova.
05:26
Po dalším náhozu pražského útočníka odpaluje Krečmer balónek za mantinel, avšak s tečí, tudíž rozehrává Havířov.
03:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Bauman, asistoval Jan Hněvkovský (0:1).
03:07
Hněvkovský zpoza brány přihrává Baumanovi, který jednoduše z první střílí a dává gól.
02:10
Sluka nahodil balónek do obranného pásma Havířova, kde Piško úspěšně zastavil střelu pražského útočníka.
01:20
Hra se již od začátku odehrává na půlce soupeře.
00:01
Úvodní buly vyhrává domácí tým Torpedo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jakub Kaněra; hráči v poli: Jakub Boček, Ondřej Vaculík, Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jan Pícha
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Tomáš Vlach, Matěj Černý, Vojtěch Mžyk