2:0
5:1
1:1
- : -
branky (asistence): 07:09 Martin Skřivánek (Petr Hartman), 19:52 Jan Hanák (Jakub Pecha), 22:53 Jakub Pecha (Jan Kapucián), 25:40 Jakub Záň, 27:18 Jakub Pecha (Jan Hanák), 33:19 Petr Hartman (Jakub Záň), 33:59 Marian Jelínek (Jan Hanák), 46:20 Petr Hartman (Martin Skřivánek)
branky (asistence): 33:45 Jan Hranický (Michal Dombrovský), 51:12 Jan Hranický (Michal Dombrovský)

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. MVIL Ostrava WOOW 8:2
8. Martin Skřivánek, 20. Jan Hanák, 23. Jakub Pecha, 26. Jakub Záň, 28. Jakub Pecha, 34. Petr Hartman, 34. Marian Jelínek, 47. Petr Hartman - 34. Jan Hranický, 52. Jan Hranický; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Martin Dejmal 20 - Vojtěch Kořínek 22; po třetinách: 2:0, 5:1, 1:1;
60:00
To je ode mne pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera a krásný víkend :)
60:00
Komentář asistenta domácího trenéra, Miroslava Purkrábka: "Zápas z naší strany rozhodně nebyl na 100 %. Do příštího týdne máme hodně co trénovat. Soupeři i divákům děkujeme."
60:00
Komentář trenéra hostů, Tomáše Svačinky: "Krásný výlet do Prahy, ale úplně o ničem. Připadal jsem si chvílema jako kdyby domácí hráli s týmem starších žáků. A to, že je vyhlášeným hráčem utkání junior ročníku 2000 o něčem svědčí, a někteří hráči by se nad sebou měli zamyslet. Děkuji soupeři a divákům za zápas."
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 6, MVIL - 11. Střely celkem: SKV - 30, MVIL - 22.
60:00
59:58
V posledních vteřinách si ještě Kořínek připsal krásný zákrok proti Skřivánkovi
59:26
Hranický se už už radoval z hattricku, sudí ale rozpažují, tak se ostravský mladík chytá za hlavu
58:45
Winkler běžel, běžel, až naběhl do dvou ostravských hráčů. Tak už neběží
57:34
Pecha se snažil svou individuální akci vyšperkovat k dokonalosti, ale místo toho ji spíš zazdil
55:55
Gaščík přišel k míčku jak slepý k houslím a po obležení tří vinohradských o něj stejně tak i přišel
54:28
Tomiczek neprostřelil Jelínka, Ostrava se ale k odraženému míčku dostala dříve
53:03
Přečíslení 3 na 1 v režii Vinohrad = následný protiútok Ostravy
51:57
Kapuciánovi je dneska evidentně do skoku :)
51:12
Branku družstva 1. MVIL Ostrava WOOW vstřelil Jan Hranický, asistoval Michal Dombrovský (8:2).
51:12
Pěkná přesilovková akce, z rohu kříž na vzdálenější tyč, kde byl připravený Hranický
50:45
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:45
Kapucián na hřišti nezná bratra, možná i proto na zemi skončil nejen jeden z ostravských hráčů, ale i spoluhráč v černém dresu
50:12
Gaščík z otočky, Dejmal vyráží betonem
48:45
Hanák dovezl míček až "do kuchyně" a vracel ještě na Berana. Ten marně zkoušel přehodit Kořínka
47:27
Slovák z ideální pozice mířil do šibenice, ta se ale k jeho smůle nachází o kus níž, než kde skončil míček
46:57
Pecha poslal na Jelínka moc hezkej dloubák, až z toho je u míčku Ostrava
46:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (8:1).
46:20
Teď už ale Hartman branku neminul a navyšuje náskok domácích
46:00
Hartman si s Mácou vyměnili dvě křižné nahrávky, přičemž Hartman po té druhé míjí branku
45:33
Jestli vám přijde, že se v téhle třetině v online přenosu nic moc neděje, bude to tím, že se toho nic moc neděje ani na hřišti
40:30
Dolejš vedle a obžaloval prstíčkem Kořínka, že tečoval. Sudí jeho námitku povoluje
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV - 16, MVIL - 7.
40:00
Hosté poučeni, že cesta ze šatny na plochu je dlouhá, zůstali raději celou přestávku na střídačce
40:00
39:50
Skřivánek zkoušel ještě přidat gól do šatny, klička mu ale nevyšla
38:24
Střela Dominika Záně vypadla Kořínkovi z rukou, Blažej ale míček ve vzduchu promáchl.
36:58
Tomiczkova nahrávka proklouzala brankovištěm, ale pokračovala ve své trajektorii až do rohu
36:00
Ostrava rozehrává z velkého brankoviště, žádné velké ohrožení z toho ale nebylo
33:59
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Marian Jelínek, asistoval Jan Hanák (7:1).
33:59
Krásná odpověď. Hanák dostal nahrávku, byl ale už příliš blízko na zakončení, tak bekhendem mezi nohama vrátil na Jelínka, který do toho, jak je jeho zvykem, pořádně prásknul
33:45
33:45
Nahrávka Dombrovského prošla nerušeně až na střed, kde se do prázdné branky prosazuje Hranický!
33:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jakub Záň (6:0).
33:19
Kuba Záň v přečíslení s Péťou Hartmanem. Hartman i s trochou štěstí překonává po zemi Kořínka
27:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jan Hanák (5:0).
27:18
Hrabě z Ďůlku Pecha přidává druhou branku. Nutno podotknout, že se na gólu podílelo celé útočné trio Pecha - Hanák - Kapucián
26:26
Brožek se rychle otočil a provětral Dejmalovo rameno
25:40
Timeout 1. MVIL Ostrava WOOW
25:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Záň bez asistence (4:0).
25:40
Záň vystihl další nahrávku Ostravy a sám proti Kořínkovi se nemýlil. Lehká střela zápěstím k tyči nad nohu a už je to o čtyři branky
23:55
Blažej vystihl rozehrávku hostů a prchal dopředu, posunul ještě do strany na Berana a ten trefil přesně nastavený pupík Kořínka
22:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha, asistoval Jan Kapucián (3:0).
22:53
Pecha nikým nepozorován naběhl před branku a Kapucián jej díky svému nadmořskému převýšení nepřehlédl. Pecha nenechal nic náhodě a pořádnou střelou zazdil míček za záda Kořínka
22:00
Ostrava v plném počtu, moc se na to ani nenadřeli
21:30
Máca zkoušel z první, mimo
20:50
Už i poslední hráči Ostravy našli cestu na svou střídačku. SKV zatím hrálo akorát bago, takže o nic nepřišli
20:01
Druhou třetinu hosté začnou v oslabení, jelikož po cestě asi zabloudili v místních katakombách
20:00
Vyloučen hráč Marek Gaščík družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV - 8, MVIL - 4.
20:00
19:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Jakub Pecha (2:0).
19:52
Naznačení, pojď sem, kam jdeš. Vylákal Kořínka z branky a jednoruč navyšuje na 2:0
19:38
Pecha si nabíhal před Kořínka, Hanák jej ale přes Brožka asi neviděl
18:44
Učebnicové křížení Skřivánka a Hartmana končí střelou druhého zmiňovaného. Kořínek kryje
17:40
Blažej mohl pelášit sám na gólmana, chtěl svou akci ale ještě vyšperkovat pro fanynky a obhodit si Smrčka. Ten mu ale míček sebral, jelikož si nenechal nasadit housle
17:15
Dominik Záň z vrcholu pouze do Smrčka
14:43
Rychterník se prosmýkl z obrany k hostující brance a zkoušel načapat Kořínka spícího. Ten si u jeho střely možná trošku zívnul, ale chytá neomylně
13:33
Kořínek převedl docela troufalý výhoz mezi dvěma vinohradskými hráči. Ale Kapucián se zrovna drbal hokejkou na hlavě, tak to vlastně zas tak troufalý nebylo
12:29
Jakub Záň mimo, Ostrava si může na chvilku odpočinout
11:11
"Podrž, podrž, podrž!" ozývalo se z domácí střídačky. "RUN!!!" hnalo se Skřivánkovi hlavou...
10:45
Nahrávky hezký, ale nic z toho
09:45
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva 1. MVIL Ostrava WOOW na 2 minuty za blokování hokejky.
09:45
Lanc zběsile prchal na branku hostů, zezadu mu vystavil závoru Tomiczek
08:23
Vinohradští mysleli, že míček byl tečován za mantinel někým ze soupeřů a šli střídat. Včas si to ale rozmysleli, jelikož Ostrava rychle rozehrála
07:09
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Martin Skřivánek, asistoval Petr Hartman (1:0).
07:09
Vinohrady dokázaly vystřídat a udržet si míček v klidu na hokejkách. Hartman naběhnul ze střídačky a viděl osamoceného Skřivánka, který neměl problém tečovat citovku do branky.
04:44
Dejmal nebyl dlouho zapojen, tak vyběhl z brankoviště a nahrál Lancovi aka Manuel Neuer
03:54
Střela Domči Záně náááád
02:58
Jelínkovu střelu si Kořínek pohlídal a v pohodě kryje
02:45
Předstíraný přehled od Dolejše končí nahrávkou na Kapuciána, jemuž míček přeskočil čepel