2:2
2:0
4:2
- : -
branky (asistence): 09:52 Ondřej Krejčí (Marek Mandelbaum), 17:09 Vlastimil Valter (Lukáš Pudil), 24:14 Viktor Hocelík (Ondřej Krejčí), 34:53 Marek Mandelbaum (Daniel Hulič), 44:38 Daniel Hulič (Michael Pitek), 49:28 Lukáš Pudil (Ondřej Krejčí), 55:22 Vlastimil Valter (Marek Mandelbaum), 55:51 Ondřej Krejčí (Viktor Hocelík)
branky (asistence): 08:47 Matěj Hronek (Tomáš Brom), 12:12 Jan Vojtíšek (Roman Houbal), 52:33 David Medek (Jan Vojtíšek), 58:53 Roman Houbal (Martin Nagy)

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:4
10. Ondřej Krejčí, 18. Vlastimil Valter, 25. Viktor Hocelík, 35. Marek Mandelbaum, 45. Daniel Hulič, 50. Lukáš Pudil, 56. Vlastimil Valter, 56. Ondřej Krejčí - 9. Matěj Hronek, 13. Jan Vojtíšek, 53. David Medek, 59. Roman Houbal; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4 + Daniel Hulič 10:2 + Marek Fuchs 5; využití: 2:2; diváků: 83; zásahy brankářů: Milan Stránský 20 - Jan Chrást 18; po třetinách: 2:2, 2:0, 4:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Huliče: Dneska jsme byli od druhý vcelku dobrý, ale brněnský byli nejméně stejně dobří. Ne-li i lepší. A proto doufáme, že dobře dojedou. Díky. Díky.
60:00
Komentář trenéra hostí Marka Fialy: Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely na branku po 3. třetině: Brno-10 Litvínov-12
60:00
59:37
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
59:37
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
59:37
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 10 minut za nesportovní chování.
59:37
Domácí zpestřili konec zápasu psychických zkratem, kdy po odpískání dvouminutového trestu Mandelbauma ho na trestné lavici doplnil i Hulič.
58:53
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Roman Houbal, asistoval Martin Nagy (8:4).
55:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Viktor Hocelík (8:3).
55:51
Trefenou prázdnou brankou si Krejčí připisuje svůj čtvrtý bod dnešního utkání.
55:22
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
55:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Vlastimil Valter, asistoval Marek Mandelbaum (7:3).
55:21
Produktivita Litvínova se právě odrazila i na skóre kdy Valter opět zvyšuje náskok o 4 branky.
55:05
Další střelou se blýskl i domácí Krejčí.
54:56
Litvínovští zvyšují svůj tlak a Pudil zaznamenává další střelu na branku, kterou brněnský golman vychytal
54:07
Medek po své ztrátě balónu si připadá asi jako Hulk a svou energii vybyl na domácích mantinelech.
52:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Medek, asistoval Jan Vojtíšek (6:3).
52:30
Celek Brna je ve své přesilovce produktivní a dává gól. Tím snižuje gólový náskok jen o 3 branky.
51:23
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:22
I přes dohady domácích s rozhodčími odchází na trestnou lavici hráč s číslem 29- Hulič Daniel
49:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Pudil, asistoval Ondřej Krejčí (6:2).
49:27
Po dobývání brněnské branky se Litvínovu podařilo vstřelit branku a zvýšit tak náskok.
49:01
Domácí Krejčí právě nastřelil tyčku.
48:10
Hra se zpomalila na obou stranách a divákům mohou hráči připadat jak na přehlídkovém mole.
47:18
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
47:00
Brno podléhá tlaku domácích a dělá zbytečné chyby v podobě faulů.
46:20
Litvínov zvýšil gólový náskok o 3 branky.
45:46
Brněnský Houbal právě vyslal také pěknou střelu na bránu, která ale nebyla gólově zakončená.
44:38
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Hulič, asistoval Michael Pitek (5:2).
44:38
Hulič se prosazuje po přesné přihrávce Pitka.
38:55
Chrást nahazuje skákavý balon dopředu na volného Gregora, ten však nezvládl uplatnit šanci.
35:49
Brno hraje v plném počtu.
34:53
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Daniel Hulič (4:2).
34:53
Brno neubránilo střelu a Litvínov zvyšuje na 4:2.
32:38
Litvínov teď hraje dlouhou přesilovku, ale zatím se jim nedaří vstřelit branku.
30:49
Vyloučen hráč Marek Fuchs družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 5 minut za sekání.
30:49
Kratochvíl dostal tvrdou ránu do hlavy a Fuchs si jde odsedět svůj trest na lavičku.
29:20
Brno je teď hodně na balónku, ale svou šanci zatím nikdo z hráčů nevyužil.
27:50
Pitek po tvrdé akci za domácí brankou získává pro domácí balónek.
26:30
Řeháček se snažil rozjet útočnou akci, ale Hulič mu jí hned překazil
24:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Krejčí (3:2).
24:14
Hocelík se prosazuje dopředu a jeho tvrdá střela doletěla až do branky soupeře.
23:50
Brno se drží a ubránili zatím každou střelu.
23:30
Brno se drží a hráči ubránili zatím každou střelu na branku.
22:34
21:37
Rozhodčí zvedá ruku na odložené vyloučení a Litvínov se snaží v power play využít situace.
20:00
20:00
Střely na branku po 1. třetině: Brno-9 Litvínov-6
20:00
19:45
Medek napodobuje svého spoluhráče a taktéž střílí mimo do hlediště.
18:28
Vojtíšek střílí z první, ale asi si spletl bránu s tribunou.
17:09
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Vlastimil Valter, asistoval Lukáš Pudil (2:2).
17:09
Litvínov dohnal ztrátu a vyrovnává na 2:2.
17:00
Habr opakovaně střílí, ale Stránský vychytal.
12:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Vojtíšek, asistoval Roman Houbal (1:2).
12:12
Litvínovským hráčům propadl balónek a Brno tak střílí další gól.
11:23
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
11:11
Hra se přitvrzuje a hráči obou týmů zrychlují tempo.
09:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Marek Mandelbaum (1:1).
09:52
Tým Litvínova se rychle oklepal z prvního gólu a Brnu vrací úder.
08:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Hronek, asistoval Tomáš Brom (0:1).
08:47
Hra se zdála být vyrovnaná avšak Hronek prolomil ledy a vedou nad Litvínovem 1:0
06:30
Pudil střílel na bránu, ale Chrást vychytal.
04:27
Hostující celek využívá svou výhodu v rychlém tempu.
03:30
Skalitz aktivně posouvá hru dopředu,ale Vodička střílí mimo.
02:45
Hra se přesouvá ze strany na stranu.
02:07
M. Skuhrovec střílí nepřesnou střelu na hostující celek.
01:20
Litvínovskému celku se zatím moc nedaří být na balónku.
00:26
Brněnský celek šel aktivně do útoku, ale Litvínovský golman střele zabránil.
00:02
Úvodní buly vyhrálo Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Jan Chrást; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Jaroslav Řeháček, Martin Nagy, Roman Houbal, Zdeněk Habr
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Daniel Hulič, Viktor Hocelík, Lukáš Pudil, Michal Skuhrovec, Michael Pitek