2:5
1:1
4:1
0:0
branky (asistence): 07:37 Petr Pastor (Petr Linc), 19:11 Petr Linc, 34:12 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 52:47 Petr Linc (Ondřej Šarša), 56:24 Ondřej Šarša (Marek Pačmag), 57:38 Ondřej Šarša (Petr Pastor), 58:01 Petr Pastor (Petr Linc)
branky (asistence): 10:36 Daniel Macek (Miroslav Horký), 14:10 Michal Klápa (Jakub Černý), 14:46 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 15:40 Michal Klápa (Marek Mandler), 17:04 Jakub Černý (Ondřej Vavro), 31:16 Michal Klápa (Daniel Váradi), 56:08 Daniel Macek (Jakub Černý), rozhodující nájezd Daniel Macek

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 7:8pn
8. Petr Pastor, 20. Petr Linc, 35. Petr Pastor, 53. Petr Linc, 57. Ondřej Šarša, 58. Ondřej Šarša, 59. Petr Pastor - 11. Daniel Macek, 15. Michal Klápa, 15. Miroslav Šnajdr, 16. Michal Klápa, 18. Jakub Černý, 32. Michal Klápa, 57. Daniel Macek, Daniel Macek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 4 + Jan Vlček 10:4 + Jakub Černý 10; využití: 1:1; diváků: 280; zásahy brankářů: Jan Vlček 7, Ondřej Trhlík 16 - Daniel Váradi 28; po třetinách: 2:5, 1:1, 4:1, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč Daniel Macek a vstřelil rozhodující gól (7:8).
70:00
Štěrba předvedl zatím nejhezčí fintu a dává.
70:00
Pastorovi gólman chytá.
70:00
Linc nad brankářem dává.
70:00
Vyjádření domácí trenéra Martina Bociána: Může nás mrzet první třetina, ale na druhou stranu chválím tým za nasazení ve třetí třetině. Bod z dnešního utkání s ohledem na jeho průběh je pro nás fér a do příštího zápasu si musíme odnést nějaké nové zkušenosti. Děkujeme divákům za podporu a zvláště bych chtěl poděkovat dětem a rodičům ze Žatce. Samozřejmě děkuji soupeři za kvalitní zápas.
70:00
Macek přehazuje ležícího gólmana a dává.
70:00
Černý byl trpělivý a dává.
70:00
Klápa si počkal na gólman a hezky zavěsil.
70:00
Vyjádření hostující trenéra Petr Pánek: Dnes se nám oproti předchozím zápasům výborně podařil vstup do utkání. Během zápasu jsme více kontrolovali hru a došli bychom si v pohodě ke třem bodům, kdyby nedošlo v posledních třech minutách k totálnímu zatmění. Gratuluji soupeři k bodu a děkuji divákům a svým hráčům za zvládnuté oslabení v prodloužení.
63:15
Skvělý hostující brankář našel střelu z dálky robinzonádou.
62:30
Trhlík chodidlem na poslední chvíli zastavil blafák.
61:44
Dvě zblokované střely domácích krátce po sobě.
61:09
Domácí přihrávka před prázdnou branku byla zablokována.
60:00
60:00
59:49
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
59:49
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 10 minut za nesportovní chování.
58:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Petr Linc (7:7).
58:01
Hosté rozehrávali u své branky a je z toho vyrovnávací gól.
57:51
Napotřetí gólman Šaršovu střelu chytá.
57:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Petr Pastor (6:7).
57:38
Teď už to byla vymazlená akce a vypečená střela.
56:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Šarša, asistoval Marek Pačmag (5:7).
56:24
Střela trošku z nouze a časového presu a je tam gól.
56:08
Timeout Florbal Chomutov
56:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Černý (4:7).
56:08
Hosté si prostor našli.
55:46
Slušná šance domácích, chyběl čas na umístěnou střelu.
55:02
Střela po otočce našla připraveného domácího brankáře.
54:04
Zblokovaná střela domácích, odražený míček vybojovali.
53:26
Zblokovaná střela hostí.
52:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Ondřej Šarša (4:6).
52:47
Smolný úsek hostů pokračoval. Teď přišel takový polovlastní gól.
52:28
Hezká zadovka hostí a střela končí na tyči.
51:53
Během pěti vteřin si zachytali oba brankáři.
49:46
Hraje se nahoru-dolu, chybí přesnost a klid.
48:48
Strašidelná chyba domácích, střelu ale zablokovali.
46:57
Šarša skvěle zlikvidoval výpad hostů dva na jednoho.
46:31
Nepřesná střela hostů.
45:53
Trhlík likviduje individuální průnik podél mantinelu.
43:17
Skvělá reakce hostujícího brankáře na teč spoluhráče.
42:37
Skvělý zákrok rukou hostujícího brankáře.
42:18
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za špatné střídání.
42:18
Z bojovného úseku vybočila technická chyba hostí.
40:26
Střele Chomutově chyběl důraz, dorážka se nepovedla.
40:00
40:00
39:34
Hezká střela domácích mimo.
38:47
Další střelu hostů likviduje domácí brankář.
37:56
Utaženou střelu hostů vyráží brankář.
37:13
Vyloučen hráč Petr Linc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
35:10
Chyba hostů zaskočila i domácího hráče, nezpracoval ideálně a ze vzduchu střílí mimo.
34:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (3:6).
34:12
Tak už to vyšlo, gólman měl rozhozené nohy při přesunu a tak míček prošel po zemi.
33:31
Když byl Pastor chvilku volný, vystřelil. Další zákrok hostujícího brankáře.
33:10
Pastor hezky zareagoval na vytaženou obranu, uvolnil spoluhráče. Ten trefil boční síť.
32:35
Skvělá levá noha hostujícího brankáře, další hezký zákrok.
32:16
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za držení.
32:05
Hostující brankář po chybě spoluhráčů, třikrát během pár vteřin zastavil domácí.
31:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Daniel Váradi (2:6).
31:16
Teď se hrálo nahoru-dolů, domácí zastavil brankář, hosté jsou efektivní.
29:42
Střelu Pačmaga vyrazil hostující brankář.
29:10
Pastor promáchl v nadějné pozici.
28:20
Dvě slušné pozice domácích, dvě nepřesné střely.
27:37
Domácí brankář našel nahození hostů.
27:15
Zablokovaná střela hostů.
26:22
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
26:22
Vyloučen hráč Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
25:56
Skvělá pravá ruka domácího brankáře proti střele do mantinelu.
25:42
Déle se hrálo na domácí půlce, ale bez efektu.
24:30
Teď se obránci pozdě srovnali, spíše svému brankáři překážely, přesto hostující gólman zasáhl.
23:50
V rychlém výpadu chyběl čas na důraznou střelu nebo blafák, brankář šikovně úhel zmenšil.
22:17
Skvělý zákrok předvádí i hostující brankář.
21:40
Domácí brankář skvěle vyráží střelu hostí pečlivě připravenou přesilovkovou kombinací.
20:19
Hezký signál hostí přinesl nepřesnou střelu.
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Adam Smetana družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc z trestného střílení (2:5).
19:11
Trestné střílení nařízené za sekání proměňuje Linc.
19:02
Hostující brankář zlikvidoval brejk hostů. I když finální nahrávka skákala, předvedl dobrý zákrok.
17:29
A Vary nadále dominují, další šance.
17:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Ondřej Vavro (1:5).
17:04
Černý se na půlce otočil o 360 stupňů a zmátl všechny včetně domácího brankáře, který nemá čisté svědomí.
15:40
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Marek Mandler (1:4).
15:40
Další skvělá kombinace Varů na .
14:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (1:3).
14:46
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Trhlík družstva Florbal Chomutov
14:46
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
14:46
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Florbal Chomutov na 10 minut za nesportovní chování.
14:46
Domácí brankář skvěle zasáhl při hezké kombinaci hostů. Míček ale nabral rotaci a doslova sjel po Vlčkově boku do branky. Pak si frustraci vybil na brance.
14:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jakub Černý (1:2).
14:10
Nedáš, dostaneš. Hosté se šancí naložili lépe.
13:54
Další chyba hostů, jejich brankář našel míček po sklepnutí ze vzduchu v náručí.
13:31
Chyba hostů, domácí hráč měl dost času na střelu.
12:00
Domácí vybojovali míček, následnou střelu u úhlu likviduje hostující brankář.
11:00
Hezký zásah nohou hostující brankáře proti domácí střele mířící za tyč.
10:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Horký (1:1).
10:36
Horký se skvěle vrátil, zastavil domácí výpad a naservíroval v brejku střelci gól.
09:21
Zablokovaná domácí střela.
08:59
Domácí chybovali, napravovali to faulem.
08:10
Domácí zablokovali dvě střely hostů.
07:37
07:37
Pačmag nahodil, Linc potáhl a Pastor uklidil do prázdné branky.
06:55
Šťastný odraz přinesl šanci hostům, střela byla nepřesná.
05:06
Hostující brankář skvěle likviduje brejk domácích. A chytá i následující střelu.
04:23
Štiplavou střelu z půlky likviduje hostující brankář.
03:54
A další nebezpečná střela hostů, Vlček se drží.
03:26
Vlček likviduje další slušnou střelu hostí.
03:02
Další dvě střely hostů byly nebezpečné, výborně zasáhl Vlček,
02:35
První střela hostí šla doprostřed.
01:46
Náznak šance domácích, těžká přihrávka končí po střele ze vzduchu mimo hřiště.
01:26
Nepřesná střela hostí.
00:44
Domácí se snaží kombinovat, hosté jdou rychle dopředu. Zatím nikdo akci nedotáhl.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Ondřej Vavro, Daniel Macek, Matěj Svatek, Marek Mandler, Michal Klápa
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Marek Pačmag, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor