2:2
4:0
5:3
- : -
branky (asistence): 00:36 Jan Louvar (Štěpán Merta), 17:49 Dušan Přívara (Jan Balvín), 22:56 Alois Burian (Tomáš Richtr), 28:12 Tomáš Richtr (Radek Šťovíček), 35:39 Štěpán Merta (David Štechmüller), 38:43 Jan Louvar (Dušan Přívara), 42:30 Dušan Přívara, 43:04 Alois Burian (Tomáš Richtr), 48:41 Václav Linhart (Ondřej Richtr), 57:54 Jan Louvar, 59:24 Radek Šťovíček (David Štechmüller)
branky (asistence): 11:34 Petr Řezáč (Petr Skácel), 12:12 Patrik Posselt (Petr Skácel), 52:32 David Chládek (Michal Kozelský), 52:41 Ondřej Chalupa (Jiří Gregor), 55:47 Ondřej Chalupa (Patrik Posselt)

Kanonýři Kladno - TJ Slovan Havířov 11:5
1. Jan Louvar, 18. Dušan Přívara, 23. Alois Burian, 29. Tomáš Richtr, 36. Štěpán Merta, 39. Jan Louvar, 43. Dušan Přívara, 44. Alois Burian, 49. Václav Linhart, 58. Jan Louvar, 60. Radek Šťovíček - 12. Petr Řezáč, 13. Patrik Posselt, 53. David Chládek, 53. Ondřej Chalupa, 56. Ondřej Chalupa; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 7:4; využití: 2:2; diváků: 110; zásahy brankářů: Michal Šárka 24 - Daniel Buroň 27; po třetinách: 2:2, 4:0, 5:3;
60:00
Dnešní utkání se lámalo především ve druhé třetině a na začátku té třetí, kdy Kladno vcelku jasně dominovalo a získalo komfortní náskok. Havířov ovšem nic nezabalil a pokusil se o korekci skóre, čímž Kladno dostal pod velký tlak. Ke konci zápasu hosté neproměňovali velké šance a Kladno naopak dvakrát trefilo prázdnou branku hostí, díky čemuž si připsalo tři body do tabulky. Přeji příemný zbytek večera!
60:00
Nejlepšími hráči se stali: Za domácí #13 Štěpán Merta a za hosty #34 Petr Skácel
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Cmírala:"Jediným pozitivem z dnešního zápasu jsou 3 body. Předvedená hra o chlup lepší, ale k optimálu, který chceme předvádět, to má ještě hodně daleko. Velký obdiv patří k soupeři, který nezabalil zápas ani za nepříznivého stavu 9:2 a bojovali do konce, jak to má být."
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: Kladno 12-14 Havířov; celkem: Kladno 38-31 Havířov
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Petra Skácela:"Herní projev byl z naší strany lepší, než v prvním dvojutkání, přesto body nemáme. Zápas se zlomil v přesilových hrách, které domácí lépe zužitkovali. My jsme k tomu přidali opět střeleckou impotenci, individuální herní chyby a dá se říct, že závěrečná třetina se jen dohrávala. Gratulujeme domácím k vítězství."
60:00
59:25
Trochu krutý gól pro Havířov, který tlačil, každopádně domácí byli úspěšnější v obraně a z rychlého brejku navyšují
59:24
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Radek Šťovíček, asistoval David Štechmüller (11:5).
59:00
Kladno pod velkým tlakem, několik dobrých bloků si připsal Pertlík
57:55
Z vlastní poloviny trefuje prázdnou bránu Louvar
57:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar bez asistence (10:5).
57:35
Střelu z nebezpečné standardky zablokoval Cvrček
57:31
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
57:00
Hosté bez brankáře
55:48
Další krosovkou našel Posselt Chalupu, který koriguje
55:47
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Patrik Posselt (9:5).
55:20
Domácí opět dlouhou dobu ve vlastním oslabení drželi balonek, nakonec přišel útočný faul Louvara
54:33
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
52:41
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Jiří Gregor (9:4).
52:32
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil David Chládek, asistoval Michal Kozelský (9:3).
52:00
Blažek se vydal na exkurzi hostující obranou, jeho střela proletěla jen těsně vedle šibenice
51:22
Domácí hrají v plném počtu, hosté se ve vlastní přesilovce skoro jen bránili
49:50
O.Richtr ve vlastním oslabení slušně potočil Trukáta, nakonec ale ztroskotal na Buroňovi
49:22
Vyloučen hráč Lukáš Postolka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
48:42
Domácí byli v přečíslení dvou proti jednomu, Linhart chtěl ještě nahrávat, balonek ho ale neuposlechl. Reparát se ovšem domácí sedmičce povedl na jedničku
48:41
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Václav Linhart, asistoval Ondřej Richtr (9:2).
48:00
Balvín nabídl balonek osamocenému Šťovíčkovi, kterému ale hokejka vypověděla poslušnost
44:29
Vyloučen hráč Patrik Bonczek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
43:05
Burian napálil balonek nekompromisně o břevno do brány. S tím nemohl nic dělat ani skvěle chytající Buroň
43:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Alois Burian, asistoval Tomáš Richtr (8:2).
42:31
Přívara natáhl a vyslal nechytatelnou bombu k horní tyči. Hosté vysokou prohru těžce neunáší a Řezáč se pokusil ještě Přívaru po odpískání atakovat. Ten se mu vysmál
42:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara bez asistence (7:2).
41:50
Velký tlak kladenských ukončila bekendová střela Blažka
40:25
Po přihrávce Louvara se k zakončení dostal Šťovíček, proti němuž se zaskvěl Buroň
38:44
Louvar ani sám nevěřil, že jedna z jeho méně povedených ran skončila v síti. Každopádně kladenský ostrostřelec využívá přesilovku a navyšuje vedení domácích
38:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Dušan Přívara (6:2).
37:25
Kladno standardku rozehrálo výborně, ještě lepší zákrok si ale proti Přívarovi připsal Buroň
37:16
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hra na zemi.
37:10
T.Richtr trefuje břevno
35:40
Merta parádně předskočil Skácela, vyvezl balonek, narazil si se Štechmullerem a výborně trefil odkrytou část branky. Skvěle Štěpo!
35:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Štěpán Merta, asistoval David Štechmüller (5:2).
34:25
Linhart se snažil projít drzou kličkou, jesle ale hostujícímu obránci nenasadil
32:45
Navrátilec z trestné lavice Nolč dostal skvělou přihrávku od Přívary, kterou ale před odkrytou havířovskou brankou trestuhodně netrefil
32:20
Balvín výborně získal balonek a vynutil si faul na svou osobu
31:35
po zákroku Cvrčka se zlobí obě střídačky. Zatímco dle domácích se o faul vůbec nejednalo, hosté by rádi rozšířili počet hráčů na trestné lavici
31:00
Louvar sekl do hole chalupy a můýe být rád, že nezamířil vedle Nolče, toho času na trestné lavici
30:33
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
30:05
Cvrček dobře zrychlil a vybojoval zajímavou standardku, z níž Nolč zakončoval nepřesně
29:00
Na konci přesilovky hosté ještě dobrou sérií přihrávek procházeli kladenskou obranou, na zakončení ovšem nedošlo
28:13
Šťovíček výborně podržel balonek, který si poté sebral T.Richtr a propálil Buroně
28:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Radek Šťovíček (4:2).
28:00
V přesilovce hosté opět výborně zakombinovali a Posselt prověřil Šárku
26:59
Vyloučen hráč Adam Nolč družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
26:25
Havířov nyní výborně vykombinoval domácí obranu a ke skvělému zákroku donutil Šárku Macháček
22:40
Havířov na začátku druhé části přitvrdil, hned za sebou nám předvedl dva tvrdé zákroky
22:31
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vražení zády.
18:10
Do samostatného úniku se dostal Bohm, jeho pokus o bekendový blafák Šárka skvělým způsobem přečetl
17:50
Balvín výborně získal na půlce Havířova balonek, toho se ujal Přívara, který nekompromisní ranou vyrovnal
17:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dušan Přívara, asistoval Jan Balvín (2:2).
17:10
Výborná Blažkova střela až za brankovou čáru nedoletěla
16:40
Zhruba dvanáct metrů od branky natáhl Linhart, jehož střela prolétla těsně mimo
15:25
Přívara hledal před odkrytou brankou skákavou nahrávkou Šťovíčka, ten ale promáchl
14:20
Běhal na vlastní polovině hřiště fauloval, což se nelíbí ani jemu, ani celé domácí střídačce
12:13
Po zbytečném Štechmullerově vyloučení Posselt skvělou ranou do horní části branky vyrovnává
12:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Posselt, asistoval Petr Skácel (1:2).
11:55
Vyloučen hráč David Štechmüller družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry.
11:35
To, o co si domácí koledovali delší dobu nakonec opravdu přišlo. Skácel skvělou přihrávkou nalezl před brankou volného Řezáče, který ranou pod víko vyrovnává
11:34
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Řezáč, asistoval Petr Skácel (1:1).
10:45
Na středu hřiště dostal balonek domácí Přívara, který se ale ještě pokoušel celou akci vyšperkovat přihrávkou na Buriana. Ta se mu ovšem hrubě nepovedla
09:48
Vyloučen hráč David Chládek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
09:30
Na konci přesilovky ještě Macháček nastřelil tyčku!
09:00
Krátce po sobě dvě velké příležitosti hostí! Nejprve Macháček nastřelil spojnici, a poté Trunkát ze středu pálil mimo.
08:25
U mantinelu byli důrazní Burian s T.Richtrem a na malou chvilku získali balonek
07:37
Vyloučen hráč Jan Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
07:20
Po dlouhé přihrávce hostí se před Šárkovou klecí zjevil úplně volný Bonczek, který ale míček netrefil ideálně
06:10
Díky výborné obranné práci Buriana se kladenští dostali do zakončení, T.Richtrovi ale rána nesedla
04:50
Balvínova dlouhá přihrávka nenašla nikoho v modrém a míčku se tak zmocnili Slezané
03:35
O.Richtr zablokoval Trunkátovu dalekonosnou střelu, z následného přečíslení 3 na 1, byla rána T.Richtra sražena nad Buroňovu klec
02:55
T.Richtr se dostal do potyčky s Chalupou, rozhodčí oběma důrazně domlouvají
02:15
Střelu havířovského Trunkáta nohou zlikvidoval Šárka
00:37
Po parádní Mertově přihrávce se dostal na hranici malého brankoviště k balonku Louvar, který bezpečně proměňuje
00:36
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Štěpán Merta (1:0).
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov: brankář: Daniel Buroň; hráči v poli: Jiří Kroček, Michal Trunkát, Jiří Gregor, Petr Řezáč, Ondřej Chalupa
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Jan Balvín, Jan Louvar, Štěpán Merta, Radek Šťovíček, Dušan Přívara
00:00
Dobré odpoledne vážení příznivci mužského prvoligového florbalu, vítejte u 3.kola 1.ligy mužů mezi Kanonýry Kladno a hostujícím družstvem TJ Slovan Havířov. Oba týmy si zatím moc bodů nepřipsaly, a tak budou doufat, že je právě dnešní utkání nakopne k lepším výkonům. Do sestavy domácích se navíc po zranění vrací tahoun Přívara. Přeji příjemný zážitek!