1:4
3:1
2:4
- : -
branky (asistence): 19:43 Michal Kozelský (Igor Macháček), 25:38 Michal Kozelský (Igor Macháček), 31:36 Ondřej Chalupa (Petr Řezáč), 32:23 Petr Skácel (Tomáš Daniš), 46:12 Petr Skácel (Patrik Posselt), 54:49 Ondřej Chalupa (Patrik Posselt)
branky (asistence): 07:56 Maxim Volek (Jan Konečný), 18:40 Jan Zavadil (Matěj Štyler), 18:55 Michal Chudina (Martin Zeidler), 19:19 Matěj Štyler (David Jirásek), 37:42 Martin Fenik (Michal Chudina), 45:04 Michal Chudina (Jan Zavadil), 55:19 Oliver Hradický (Jan Zavadil), 57:13 Michal Chudina (Václav Zavadil), 58:30 Jan Běloch (David Jirásek)

TJ Slovan Havířov - Start98 Praha-Kunratice 6:9
20. Michal Kozelský, 26. Michal Kozelský, 32. Ondřej Chalupa, 33. Petr Skácel, 47. Petr Skácel, 55. Ondřej Chalupa - 8. Maxim Volek, 19. Jan Zavadil, 19. Michal Chudina, 20. Matěj Štyler, 38. Martin Fenik, 46. Michal Chudina, 56. Oliver Hradický, 58. Michal Chudina, 59. Jan Běloch; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Michal Sondel 33 - Václav Zavadil 20; po třetinách: 1:4, 3:1, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: Zápas ovlivnila špatná první třetina, ve které jsme ale horší rozhodně nebyli. Stále zápasíme s proměňováním šancí, strašně toho spálíme. Dnes jsme předvedli zase o něco lepší výkon, kterému chybělo pouze zisk nějakého bodu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
60:00
Střely v poslední třetina: Slovan: 12 - Start98: 16
60:00
Komentář trénera hostů: Vybojované tři body z horké půdy soupeře. Kvalitní nástup a poměrně jednoduše vstřelené 4 góly nás do dalšího průběhu ukolébaly. Naštěstí jsme urvali 3 body díky třetí třetině a proměněným přesilovkám.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Petr Řezáč družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:31
Slovan zkoušel i nadále hrát v 6 lidech, úspěch to však nepřineslo.
58:31
Další branku přidává Běloch, který se trefuje prakticky do prázdné brány, protože Sondel se nestihl vrátit do brány.
58:30
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Běloch, asistoval David Jirásek (6:9).
57:14
Hra bez gólmana se našemu tým nedaří a dostávají gól.
57:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Václav Zavadil (6:8).
56:32
Domácí tým zkouší štěstí v 6 lidech na hřišti.
56:01
Timeout TJ Slovan Havířov
55:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Oliver Hradický, asistoval Jan Zavadil (6:7).
55:10
Kantor měl teď možnost poslat Slovan do vedení, což se mu však nepovedlo.
54:50
Chalupa se dokázal prosadit opět z dorážky a stav utkání se vyrovnává.
54:49
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Patrik Posselt (6:6).
53:33
Na brankovišti byl Sondel faulovaný a hra byla přerušena. Po zchlazení zasažené ruky se může pokračovat.
53:29
Start98 teď měl nebezpečnou standardní situaci, při které vymyslel zajímavé rozehrání. Nakonec musel proti tečované střele zasahovat Sondel.
52:54
Sondel teď nohou skvěle vykryl nenápadnou střelu.
52:05
Hosté se teď v přesilovce nemohou prosadit, především díky skvělému pohybu Posselta.
50:36
Vyloučen hráč Igor Macháček družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:18
Kapitán Posselt v obraně skvěle vypíchl míček a ihned se tlačil do útoku, jeho střela byla však zblokována.
48:40
Hra se přitvrdila a dochází ke střetům všude na hřišti.
46:13
Ke střele se dostal Posselt, jehož střelu Zavadil ještě vyrazil. Na dorážku Skácela již nedosáhl.
46:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Patrik Posselt (5:6).
45:33
Hosté jsou teď jistější týmem na hřišti a dostávají se do šancí. Sondel však nyní skvěle podržel svůj tým.
45:05
Start98 se dostal do svého přesilovkového postavení a dokázal z toho vytěžil další branku v přesilovce.
45:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Jan Zavadil (4:6).
44:35
Hostujícím se teď přesilovka příliš nedaří a těží z toho Slovan, který se dostal i do šance.
43:41
43:17
Hostující brankář se teď předveil neskutečným zákrokem, když tygřím skokem zabránil jistém gólu Daniše.
41:59
Střídačka domácích hráčů už je rozhořčena několika posledními výroky rozhodčích. Doufejme, že je to nerozhodí, ale naopak povzbudí ke vstřelení branek.
41:30
Dnešní utkání sleduje 102 diváků.
41:01
Oba týmy vstoupily do 3. třetiny aktivně.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Slovan: 6 - Start98: 13
40:00
39:30
Konec třetiny je zmatený a míček mění svého majitele každou chvíli.
37:43
Kombinace hostů vyvrcholila až k nahrávce zpoza brány, kterou Feník využil a hosté se tak prosadili v přesilové hře.
37:42
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Fenik, asistoval Michal Chudina (4:5).
37:31
Sondel teď skvěle vykryl střelu od mantinelu.
36:50
Hostující družstvo se přesnými nahrávkami dokázalo dostat ke střelám. Obrana domácích je zatím výborná.
36:04
Vyloučen hráč Patrik Posselt družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
35:15
Tempo zápasu už odpovídá úrovni, na které se hraje a divákům se tato hra musí líbit.
32:24
Na útočné polovině se "zapomněl" Skácel, kterého našel Daniš. Petr Skácel si poté vychutnal hostujícího Zavadila.
32:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Petr Skácel, asistoval Tomáš Daniš (4:4).
31:37
Řezáč skvěle viděl Chalupu před bránou, přihrávku po zemi dokázal šikovné tečoval za záda Zavadila!
31:36
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Petr Řezáč (3:4).
30:23
Domácí fanoušci vycítili, že by hráči potřebovali podpořit a tak hlasitě skandují "Slovan!".
29:03
"Kozel" je při chuti a zkouší střílet z každé pozice, aby dovršil hattrick.
27:59
S číslem 9 z hostující týmu se dostal Boubelík ke střele z otočky. Sondela však nepřekonal.
25:39
Macháček vystřelil na bránu, jeho střelu dokázal Zavadil tygřím skokem vyrazit. Michal Kozelský byl pohotový a střelu dorazil úspěšně do sítě.
25:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Kozelský, asistoval Igor Macháček (2:4).
24:10
Daniš teď střílel dvakrát během krátké chvíle ze stejné pozice. Ani jednou však nedokázal trefit bránu.
23:17
Posselt vystřelil ze slušné pozice, jeho střelu tečoval Böhm. Bohužel pro Slovan letěla teč příliš vysoko.
21:55
Start98 teď napadal naši obranu a dokázal se dostat do velké šance, z té však branku nevytěžil.
20:01
Zápas je víceméně vyrovnaný, domácím se však nevyvedla poslední dvouminutovka. Zápas však má ještě 2 třetiny a času na otočení zápasu je dost.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Slovan: 8 - Start98: 12
20:00
19:44
První úspěch domácího týmu přichází až nyní, kdy byli naši muži v útoku a kombinovali před bránou, po přenesení od Macháčka se prosazuje Kozelský.
19:43
19:20
Míček je teď převážně na hokejkách Startu, který se skvělou střelou do růžku dokázal opět prosadit.
19:19
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Matěj Štyler, asistoval David Jirásek (0:4).
18:56
Z nenápadné situace se dokázal prosadit Chudina, který posílá hosty do vedení 3:0. Tato fáze hry se nám nedaří.
18:55
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Chudina, asistoval Martin Zeidler (0:3).
18:41
Po ubráněném oslabení hosté z protiútoku dali gól a dostávají se do vedení 2:0.
18:40
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Jan Zavadil, asistoval Matěj Štyler (0:2).
18:03
Za minutu a půl se Slovan nedokázal najít v přesilovkové formaci, poté však dostal výborný kros Macháček, bohužel minul.
16:32
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:27
Po chybě na útočné polovině se dostali Start98 do protiútoku 2 na 1. Střelu z blízky hráče 93 (Volek) Sondel kryl.
13:47
Sondel teď výborně zabránil střele Stejskala, která mířila k tyči a drží tak stále Slovan v minimálním odstupu.
13:30
Ondračka vystřelil z obrany pouze do brankáře. Před bránou chyběl clonící hráč.
12:20
Eltiní formace domácích se teď z těžké situace dostala do rychlého protiútoku, Chalupova střela však nebyla dostatečně přesná.
11:22
Oba týmy začínají své útoky z klidné rozehrávky.
07:57
Střela z půlky od Volka bohužel po chybě Sondela prošla až do brány.
07:56
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Maxim Volek, asistoval Jan Konečný (0:1).
07:09
Macháček teď parádně vystřelil ze své oblíbené pozice od levého mantinelu. Bohužel těsně minul.
05:57
Teď musel krýt dokonce 2 střely soupeře, zatím si však počíná výbroně.
05:29
Sondel v klidu kryje střelu hostů z rohu.
04:07
Po nádherné příhravce Řezky zůstal Chalupa sám před branou, bohužel si pomohl faulem.
03:11
Hráči zatím vyčkávají na chyby soupěřů a hra je tak trochu ospalá.
02:22
Patrik Bonczek se dostal k dorážce, bohužel nebyl úsoěšný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Václav Zavadil; hráči v poli: Ondřej Vašíček, Petr Stejskal, Jan Horálek, Martin Zeidler, Michal Chudina
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Michal Sondel; hráči v poli: Petr Skácel, Petr Řezáč, Ondřej Chalupa, Patrik Posselt, Tomáš Daniš
00:00
Dobrý den, vítejte u on-line přenosu zápasu 1. ligy mezi TJ Slovan Havířov a Start98 Praha-Kunratice. Jedná se o první domácí zápas Slovanu v 1. lize. Slovan už má za sebou 3 zápasy, ve kterých nedokázal bodovat. Věříme tedy, že dnešní zápas přinese domácím první body. Začátek zápasu je posunut o 20 minut kvůli pozdnímu příjezdu hostů.