3:2
0:1
3:1
- : -
branky (asistence): 00:22 Daniel Macek (Miroslav Horký), 04:51 Jakub Černý (Michal Klápa), 07:51 Jan Cvrček (vlastní branka), 42:45 Miroslav Horký (Matěj Svatek), 44:17 Michal Klápa (Štěpán Mosler), 57:41 Matěj Svatek
branky (asistence): 09:19 Jan Cvrček (Dušan Přívara), 13:15 Ondřej Blažek (Radek Šťovíček), 38:38 Václav Linhart, 57:51 Alois Burian (Ondřej Blažek)

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 6:4
1. Daniel Macek, 5. Jakub Černý, 8. Jan Cvrček, 43. Miroslav Horký, 45. Michal Klápa, 58. Matěj Svatek - 10. Jan Cvrček, 14. Ondřej Blažek, 39. Václav Linhart, 58. Alois Burian; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 225; zásahy brankářů: Daniel Váradi 28 - Michal Šárka 25; po třetinách: 3:2, 0:1, 3:1;
60:01
Komentář domácího trenéra Petra Pánka: Zápas jsme si výborně rozehráli, bohužel pak přišla hluchá chvilka, kdy soupeř snížil. Ve druhé třetině jsme byli pod tlakem, nedokázali jsme navázat na vstup do první třetiny. To se nám naopak povedlo ve třetí třetině, kdy jsme se vrátili k naší hře a dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři za předvedenou hru a skvělým divákům.
60:01
Komentář hostujícího Ondřeje Riebauera: Zápas rozhodl začátek utkání a začátek třetí třetiny. Jinak utkání bylo vyrovnané, soupeř byl efektivnější v proměnování šancí.
60:00
59:59
Střely na branku: 9:11
57:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Alois Burian, asistoval Ondřej Blažek (6:4).
57:41
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek bez asistence (6:3).
48:04
Vyloučen hráč Jan Louvar družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
44:17
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Štěpán Mosler (5:3).
44:10
Skvělý obranný zákrok Smolky
42:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Matěj Svatek (4:3).
42:45
Horký zakončil rychlý protiútok a domácí znovu vedou
42:22
Vyloučen hráč Ondřej Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
42:07
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
38:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Václav Linhart bez asistence (3:3).
28:45
Vyloučen hráč Daniel Macek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
19:50
Domácí předvedli skvělý závěr. Ke gólu to však nevedlo.
14:05
Vyloučen hráč Jakub Černý družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
13:16
Nedůraz v domácí obraně hosté trestají
13:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Radek Šťovíček (3:2).
10:20
Vavro měl před sebou odkrytou branku. V těžké pozici však minul
09:20
Hostující hráči to udělali výborně a Cvrček snižuje
09:19
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Cvrček, asistoval Dušan Přívara (3:1).
07:51
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Cvrček (3:0).
07:51
Tlak domácích přinesl vlastní branku kladenských
04:52
Černý napřáhl na půlce a vymetl růžek kladenské branky
04:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Michal Klápa (2:0).
04:30
Hezká střela Svatka těsně mimo
03:10
První šanci Kladna likviduje Váradi
01:59
Ve velké šanci se ocitl Mosler a po něm Vavro. ani jeden z nich však branku netrefil
00:23
To byl nástup jako hrom. Horký našel volného Macek, který neměl problém zasunout míček do branky
00:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Horký (1:0).
00:01
Na palubovku nyní nastupují line-upy obou týmů. Za okamžik můžeme začít
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Michal Šárka; hráči v poli: Ondřej Blažek, Jan Cvrček, Jan Louvar, Radek Šťovíček, Dušan Přívara
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Miroslav Horký, Daniel Macek, Jan Smolka, Matěj Svatek, Marek Mandler