2:1
3:2
1:1
- : -
branky (asistence): 01:20 Marek Fuchs (Matěj Hronek), 17:43 Jakub Andrle (Jakub Gregor), 29:12 Martin Nagy (Roman Houbal), 31:27 Zdeněk Habr (Jaroslav Řeháček), 36:54 Marek Fuchs (Tomáš Brom), 55:21 Martin Nagy (Roman Houbal)
branky (asistence): 12:27 Petr Pastor (Daniel Fokt), 38:41 Petr Pastor (Daniel Fokt), 39:59 Marek Pačmag (Petr Pastor), 45:08 Daniel Fokt (Ondřej Šarša)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal Chomutov 6:4
2. Marek Fuchs, 18. Jakub Andrle, 30. Martin Nagy, 32. Zdeněk Habr, 37. Marek Fuchs, 56. Martin Nagy - 13. Petr Pastor, 39. Petr Pastor, 40. Marek Pačmag, 46. Daniel Fokt; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Filip Kejík 17 - Ondřej Trhlík 21; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:1;
60:00
59:59
Trenér domácích: Obraz zápasu byl výrazně ovlivněn našimi individuálními chybami a špatnými návraty do obrany. Budeme dál pracovat a zlepšovat se.Tří bodů si vážíme.
59:59
Střely na branku ve třetí třetině byly 7:5
59:59
Trenér hostů: Dneska poprvé v sezóně v nekompletním složení jsme udělali vše co bylo v našich silách, i když jsme během zápasu nebyli daleko od bodového zisku,tak soupeř byl po většinu času o krůček lepší a nakonec zaslouženě vyhrál, chci poděkovat týmu za bojovnost až do poslední vteřiny, pogacimu za nádherný gól z půlky a oběma našim divákům za podporu i na druhém konci republiky.
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny a Chomutov zkouší hru v šesti.
58:24
Timeout Florbal Chomutov
56:25
Fabián teď prošel mezi třemi, střela však na branku nedoputovala.
56:20
Mati mohl ukončit naděje Chomutova, Trhlík však předvedl neskutečný zákrok.
55:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Nagy, asistoval Roman Houbal (6:4).
55:21
Nagy teď střelou pod golmanovu ruku zvyšuje náskok Hattricku.
53:38
Houbal po otočce trefil tyč. Hraje se teď nahoru dolu.
52:34
Kejík teď vynikajícím zákrokem podržel Hattrick.
50:45
Vojtíšek po krásném sólu nahrál Houbalovi ten, ale šanci neproměnil.
49:27
Habr zkoušel volej backhandem míček však netrefil.
48:06
Houbal chtěl prodloužit do brankoviště, ale Trhlík byl pozorný.
46:30
Brom teď dorážel z brankoviště, ale brankáře nepřekonal.
45:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Ondřej Šarša (5:4).
45:08
Obrana Hattricku teď zaspala a Chomutov chybu potrestal.
44:25
Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
41:22
Trenér Fiala teď má neshody s rozhodčím.
40:00
40:00
39:59
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Pačmag, asistoval Petr Pastor (5:3).
39:59
Střely po druhé třetině 10:12.
39:59
Chomutov se prosazuje v poslední vteřině, bombou od půlky.
38:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Fokt (5:2).
37:42
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
37:42
Vojtíšek zbytečně odpálil míček po odpískání a Chomutov proměňuje početní převahu.
36:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (5:1).
36:54
Přečíslení Hattricku tři na dva a Fuchs vymetl pavučiny.
36:20
Brankář hostí teď vychytal šanci Hattricku.
33:00
Diváci se probouzí a ženou Hattrick k další brance.
31:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Jaroslav Řeháček (4:1).
31:27
Habr po kombinaci proměňuje.
29:12
29:12
Dámy a pánové máme tu premiérovou trefu, v dresu Hattricku se poprvé prosazuje Martin Nagy.
27:40
Hattricku se nepodařilo proměnit početní výhodu.
27:00
Chomutov zatím skvěle zdržuje hru
25:40
Vyloučen hráč Ondřej Bejček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:28
Chomutov teď předvedl skvělou kombinaci, Gregor však zablokoval střelu.
17:43
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Andrle, asistoval Jakub Gregor (2:1).
15:43
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
15:43
Kopp neunesl situaci a uvidíme první přesilovku utkání.
14:23
Hattrick pokračuje v tlaku, branku se jim však trefit nedaří.
12:27
12:27
Chomutov proměňuje protiútok a stav je vyrovnaný.
11:24
Hattrick kombinuje na soupeřově polovině, gól to však zatím nepřineslo.
09:57
Chomutovská kombinace skončila na hokejce Pačmaga, který míjí.
06:36
Hattrick začíná znovu tlačit, Chomutov se však osvobozuje.
05:02
Hra se pomalu začíná vyrovnávat
01:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Matěj Hronek (1:0).
01:20
Skvělý začátek Hattricku a do vedení je posílá Marek Fuchs
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor, Marek Pačmag
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jan Vojtíšek, Martin Nagy, Roman Houbal, Zdeněk Habr, Jaroslav Řeháček