1:1
4:0
3:0
- : -
branky (asistence): 04:27 Pavel Hájek (Jakub Pecha), 20:49 Jan Kapucián (Dominik Záň), 23:37 Petr Hartman (Martin Skřivánek), 26:10 Petr Blažej (Dominik Záň), 29:52 Jan Hanák (Jan Kapucián), 43:50 Petr Hartman (Jan Kapucián), 45:53 Ondřej Rychetník (Michal Dolejš), 54:44 Jakub Pecha
branky (asistence): 17:31 Lukáš Zach (Ondřej Pakosta)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbK TJ Svitavy 8:1
5. Pavel Hájek, 21. Jan Kapucián, 24. Petr Hartman, 27. Petr Blažej, 30. Jan Hanák, 44. Petr Hartman, 46. Ondřej Rychetník, 55. Jakub Pecha - 18. Lukáš Zach; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Filip Černý 12 - Filip Létal 20, Filip Lamař 0; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Michala Pazdery: Největším pozitivem je, že jsme do utkání mohli zapojit všech 18 hráčů, z toho tři hráče ročníku 2000. Děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům. Svitavám přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely celkem: SKV - 28, Svitavy - 13
60:00
To je z dnešního online zápisu všechno, krásný zbytek večera a zase někdy u online zápisu.
60:00
Vyjádření trenéra hostů, Romana Šudáka: Tragická hra, nepředvedli jsme vůbec nic. Je na čase se nad sebou za myslet a nedělat ostudu. Nejradši bych hráč za trest poslal domů pěšky. Gratuluji soupeři.
60:00
Střely ve třetí třetině: SKV - 8, Svitavy - 6
60:00
59:59
Žádné překvapení se v závěru nekonalo, domácí tým ovládl toto utkání v poměru 8:1.
58:56
V rámci oslabení naskakuje na hřiště i další mladá krev Šimon Dušek.
57:02
Vyloučen hráč Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
57:02
Další vyloučení, tentokrát na straně domácích. Pavel Hájek si připisuje také první trest.
54:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pecha z trestného střílení (8:1).
54:44
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Lamař družstva FbK TJ Svitavy
54:44
Před brankou hostů se odehrál menší šermířský turnaj, bude z toho nájezd pro domácí, pojede ho Jakub Pecha.
52:59
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:59
Domácí si i za poměrně jasného stavu vybírají oddechový čas.
51:56
Svitavy se stále snaží aktivně napadat.
49:22
Ani druhá přesilová hra Svitav se nedočkala využití.
48:06
Nějak se nám s těmi tresty ve třetí třetině roztrhl pytel.
47:26
Vyloučen hráč Štěpán Raiter družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
45:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Rychetník, asistoval Michal Dolejš (7:1).
45:53
Rychetník s pohledem upřeným na branku využívá další přesilovou hru domácích.
45:08
Vyloučen hráč Vít Sauer družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:37
Svitavy sotva v plném počtu a hned se zase bude vylučovat. Oblíbené terče svitavských prohřešků - Hájek a Kapucián
43:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Jan Kapucián (6:1).
43:50
Hartman si po návratu na hřiště odčinil svůj trest první využitou přesilovkou.
42:43
Vyloučen hráč Lukáš Zach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
42:43
Necelou minutu se teď bude hrát 4 na 4,
41:39
Vyloučen hráč Petr Hartman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
41:39
První přesilovka hostů. Petr Hartman usedá na trestnou po dvou letech.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina končí dominancí domácího týmu. Někteří hráči Svitav jsou z toho lehce frustrovaní.
37:52
Svitavy mírně ožily, jejich pokusy ale stále ztroskotávají někde ve třetině hřiště.
34:52
Rozložení sil a šancí se od hry 5 na 5 moc neliší.
33:05
Vyloučen hráč Jan Savický družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:05
Sendvič na Hájka. Vinohradský hráč se octnul mezi dvěma svitavskými obránci a vzhledem ke svým proporcím z toho vyšel trochu jako to mleté maso v hamburgeru. SKV mají další početní výhodu.
31:38
Bilance domácího týmu v této třetině je 4 branky ze 6 střel!
29:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Hanák, asistoval Jan Kapucián (5:1).
28:04
Svitavy v zámku, horko těžko se dostávají k domácí brance.
26:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Blažej, asistoval Dominik Záň (4:1).
26:10
Na rozdíl tří branek zvyšuje hráč číslo 3 po asistenci hráče číslo 33. Péťa Blažej zvyšuje náskok a stejně pro Páju Hájka je to premiérová trefa v 1. lize mužů!
25:18
Míček se projížděl po čáře svitavské branky, ze které ho obránce hostů tak tak vyškrábnul, nakonec z toho byl nadějný brejk pro Svitavy, které ho ale nevyužily.
23:54
Kapucián se s bolestivou grimasou zvedá ze hřiště a drží se za záda, přehnalo se přes něj pár hráčů. Snad bude oblíbenec vinohradských ochozů v pořádku.
23:37
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petr Hartman, asistoval Martin Skřivánek (3:1).
23:37
Skřivánek trochu zamotal brankáři hlavu a na krátko nahrál Hartmanovi, Svitavy čelí dvoubrankovému manku.
22:27
Zeď Svitav úspěšná
22:26
Malá domu a rozehrávka na hranici velkého brankoviště pro SKV.
20:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Kapucián, asistoval Dominik Záň (2:1).
20:49
Gólu do šatny jsme se nedočkali, za to padl gól ze šatny. Hanák z rohu krosem na Dominika Záně, ten místo aby střílel nahrál připravenému Kapuciánovi, který ladně rozvlnil nejprve síťku a potom i boky v oslavě gólu.
17:31
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Ondřej Pakosta (1:1).
17:31
Dolejšova chyba na středu vedla k protiútoku Svitav, kdy dva hráči na způsob líného tenisu přepinkali domácího brankáře.
16:31
Kapucián vypustil jednu ze svých jedovatých střel, síťku rozhýbal, bohužel ale jen zvenku.
16:02
Teď si slušný zákrok připsal Létal na druhé straně hřiště.
14:28
Filip Černý dnes premiérově hájí domácí branku. Několik málo svitavských pokusů mu nedělalo větší problémy.
13:28
Brankář hostů se snažil skočit pod nohy vinohradskému útočníkovi, málem ale srazil jen vlastního spoluhráče a horko těžko se vracel mezi tyčky.
12:02
Kapitán domácích Ondra Stuchlík si teď udělal kuželku z hráče Svitav, a to dokonce před vlastní brankou. Ten se toho nebojí.
10:51
Hartman v podobné pozici, Skřivánek připravený na dorážku, míček nenabral ten správný směr.
09:21
Zmatek kolem svitavské branky a Raiter ve slibné pozici, míček ale branku přeletěl.
08:29
Vinohrady přesilovou hru nevyužily. Stále jsou ale na hřišti přesvědčivějším týmem.
06:29
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování hokejky.
06:29
Domácí si zahrají přesilovku. Jejich dosavadní úspěšnost v početních výhodách je 60 %.
04:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Pavel Hájek, asistoval Jakub Pecha (1:0).
04:27
Nejmladší hráč vinohradské lavičky posílá svou první brankou v první lize mužů SKV do vedení. Svitavy se poprvé pevněji chopily míčku, nepřesná rozehrávka ale skončila na čepeli Pechy, který nahrával Hájkovi do prázdné.
02:21
Úvodní minuty patřily tlaku domácích, Svitavy se omezily pouze na obranu na hranici velkého brankoviště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Filip Létal; hráči v poli: Tomáš Zach, Jiří Jedlička, David Říha, Ondřej Pakosta, Lukáš Zach
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Marian Jelínek, Jakub Záň, Petr Hartman, Vojtěch Máca, Martin Skřivánek
00:00
Bilance domácího mužstva čítá 9 bodů ze 4 utkání. FbK TJ Svitavy na první body v této sezóně zatím čeká.
00:00
Hezké sobotní odpoledne, vážení čtenáři. Vítejte u dnešního online zápisu z utkání 1. ligy mužů mezi domácím Sokolem Královské Vinohrady a FbK TJ Svitavy.