2:4
2:2
0:0
- : -
branky (asistence): 03:18 Ondřej Krejčí (Marek Mandelbaum), 08:00 Jiří Pecháček (Daniel Hulič), 21:50 Michael Pitek (Daniel Hulič), 28:11 Viktor Hocelík (Michal Skuhrovec)
branky (asistence): 07:11 Jan Kopecký (Daniel Körber), 09:56 Vojtěch Novotný (Matěj Boček), 11:06 Jakub Renčín (Jan Hněvkovský), 11:32 Jakub Boček (Dan Moravec), 30:10 Jan Hněvkovský (Jakub Renčín), 39:20 Jakub Boček (Matěj Boček)

SK BIVOJ LITVÍNOV - BLACK ANGELS 4:6
4. Ondřej Krejčí, 9. Jiří Pecháček, 22. Michael Pitek, 29. Viktor Hocelík - 8. Jan Kopecký, 10. Vojtěch Novotný, 12. Jakub Renčín, 12. Jakub Boček, 31. Jan Hněvkovský, 40. Jakub Boček; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Milan Stránský 23 - Daniel Körber 29; po třetinách: 2:4, 2:2, 0:0;
65:00
Janeček Tomáš (BLACK ANGELS) - Paradoxně dneska se nám povedla jen první třetina. Odvážíme si tři body z horké půdy Litvínova. S SKV jsme hráli mnohem líp a na body to nestačilo. To je krása sportu. Děkujeme soupeřům a divákům za utkání.
65:00
Hulič Daniel (SK Bivoj Litvínov) - Ten Tomáš bude mít jednoduše asi vždycky pravdu. Nám se vcelku povedla druhá polovina zápasu, ve které jsme ale paradoxně nedali ani góla. Danda tam měl zrovna pár parádních zákroků. Čau zatim.
57:37
Valter střílel ale těsně minul branku hostí.
56:05
Necelé čtyři minuty do konce a Bivojové stále nemůžou najít recept na dokonalou obranu Black Angels.
53:12
Domácí mohou využít přesilovky, ale nervy už jsou na hraně a mohlo by se to obrátit proti nim.
52:46
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
52:12
Black Angels stále velmi dobře brání. Mandelbaum zkoušel založit útok z poza branky soupeře ale bezúspěšně.
50:06
Velmi tvrdý souboj v rohu hřiště, rozhodčí musel uklidňovat situaci.
49:14
Bivojové se opravdu snaží vyrovnat utkání, ale ne a ne se dostat přes obranu hostí.
48:34
Obrovská šance domácích, ale míček se odrazil od horní tyčky.
43:46
Krásný zákrok Stránského teď zastavil útok jednoho z bratrů Bočků.
41:06
Pořádnou dělovku vyslal Mandelbaum, ale brankář hostí byl včas na svém místě.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 9:11
40:00
39:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Matěj Boček (4:6).
38:00
Hra je stále velmi vyrovnaná, ještě není zdaleka rozhodnuto.
36:21
Domácí pomalu rozehrávají ze své poloviny a snaží se vymyslet gólovou akci.
34:51
Bivojové se snaží a drží Anděly na jejich polovině.
32:42
Dnešnímu utkání tady v Litvínově přihlíží 68 diváků.
31:35
Krásný zákrok Stránského zachránil Bivoje před dalším gólem. Teď už zbývá ubránit přesilovku.
31:34
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Jan Hněvkovský.
31:34
Vyloučen hráč David Procházka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
30:11
Velmi rychlá rozehrávka po vyloučení. Angels jdou opět do vedení.
30:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jakub Renčín (4:5).
30:08
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:38
Black Angels teď zkoušeli to samé, ale Matěj Boček přestřelil branku.
29:23
Skuhrovec opět přihrávl před branku, ale tentokrát tam nenašel nikoho ze spoluhráčů.
28:12
Skuhrovec krásně poslal přihrávku před brankářem a Hocelík pak mohl zakončovat do prázdné branky. Bivoj vyrovnává na 4:4.
28:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Michal Skuhrovec (4:4).
26:18
Krejčí střílel po křížové přihrávce, ale míček mu sklouzl po hokejce a netrefil branku Black Angels.
25:18
Nachtmann tvrdě vystřelil, ale minul branku hostů.
22:08
Domácí hned využívají přesilovky a snižují vedení Andělů na jednu branku.
21:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michael Pitek, asistoval Daniel Hulič (3:4).
20:38
A budeme tu mít přesilovku hned na začátku třetiny. Litvínov má šanci se dotáhnout.
20:32
Vyloučen hráč Jan Hněvkovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 14:11
20:00
18:41
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:56
Krejčí se snažil doběhnout přihrávku přes celé hřiště, ale byl moc pomalý a do útoku tak mohou opět hosté.
13:48
Chvilkami to vypadá, jako kdyby Bivojové hráli oslabení, jsou zalezlí u své branky a jsou pod těžkým tlakem.
11:32
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Dan Moravec (2:4).
11:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Jan Hněvkovský (2:3).
09:57
Boček střílel, ale gólman zvládl míček vyrazit. Novotný už ale jen doklepl míček do branky a Andělé tak opět srovnávají.
09:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Matěj Boček (2:2).
08:01
Domácí si to ale nenechají líbit a jdou opět do vedení dvě vteřiny po konci přesilovky.
08:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Daniel Hulič (2:1).
07:12
Krásná rozehrávka od brankaře hostů, zakončená krásnou střelou Kopeckého. Black Angels srovnávají v oslabení.
07:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Kopecký, asistoval Daniel Körber (1:1).
06:04
Bivojové sice měli dlouho výhodu, ale nepodařilo se jim prosadit. Teď si zahrají přesilovku.
05:58
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
03:19
I přes neaktivitu se Mandelbaumovi povedlo přihrát Krejčímu, který už sám zakončil do branky a otevřel skóre dnešního zápasu.
03:18
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Marek Mandelbaum (1:0).
02:36
Na začátku utkání jsou zatím aktivnější Black Angels.
01:13
První zákrok utkání si připisuje domácí gólman, po tom co se jeden z Andělů dostal ke střele.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jakub Renčín, Jan Hněvkovský, Vojtěch Ježek, Ondřej Vaculík
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Lukáš Pudil, Michal Skuhrovec, Michael Pitek, Daniel Hulič, Viktor Hocelík