1:1
2:1
3:1
- : -
branky (asistence): 01:03 Vít Gattnar (Vojtěch Repček), 29:58 Václav Šimčík (Karel Balnar), 30:16 Štěpán Kostolány, 57:54 Dalibor Repček (Štěpán Kostolány), 58:08 Daniel Gebauer (Lukáš Rychlý), 59:18 Štěpán Kostolány
branky (asistence): 18:34 Jan Žwak (Matěj Černý), 34:39 Daniel Tychtl (Filip Mocek), 51:18 Matěj Černý

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbK Horní Suchá 6:3
2. Vít Gattnar, 30. Václav Šimčík, 31. Štěpán Kostolány, 58. Dalibor Repček, 59. Daniel Gebauer, 60. Štěpán Kostolány - 19. Jan Žwak, 35. Daniel Tychtl, 52. Matěj Černý; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Matěj Martínek 13 - Filip Plíhal 20; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Roberta Segeti: Měli jsme velice dobrý vstup do utkání, jen tomu chyběly branky. Soupeře jsme nakopli našimi fauly, ale nakonec jsme to v trošku hektickém závěru zvládli a zaslouženě jsme získali tři body. Tribuna bylo opět nejlepší v hale !!!
60:00
Vyjádření trenéra hostů, pana Ivo Jochmana: Špatně zvolený time, který nám vůbec nepomohl, takže to beru dneska na sebe, děkujeme soupeři za férové utkání a divákům, kteří bouřlivě podporovali svůj tým.
60:00
59:59
Střely na branku v 3. třetině: 10:5
59:52
Vyloučen hráč Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
59:19
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
59:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány bez asistence (6:3).
58:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Lukáš Rychlý (5:3).
57:54
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Dalibor Repček, asistoval Štěpán Kostolány (4:3).
57:54
Dalibor Repček za to vzal, natáhl míček, bum bác o tyčku a hned je veseleji.
57:17
Gebauer dostal míček na malé brankoviště, trefuje jen obránce.
55:50
Timeout FbK Horní Suchá
55:00
Posledních 5 minut do konce třetí třetiny. Oba týmy dřou na plno, vyloženě jezdí po zadnici.
54:21
Šimčík byl poslán k zemi, Opava pouze rozehrává.
52:39
Dalibor Repček z ničeho nic napálil míček nad nohu brankáře Plíhala, ten stačil ještě míček zastavit na dvakrát rukou. Pěkný zákrok.
51:18
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý bez asistence (3:3).
51:18
Grošaft ztratil míček, Černý neváhal a natáhl ho na míček a je z toho gól.
49:30
Vojta Repček utekl a sám před brankářem střílí, Plíhal jeho pokus chytá.
49:06
Balnar zahrál vysokou holí, Horní Suchá rozhrává, Kopia netrefuje branku.
48:32
Černý dostal míček v mezikruží a o kousek netrefuje domácí branku.
47:05
Kostolány bez přípravy střílí, Plíhal tak tak chytá.
46:30
Černého střela, Martínkův semafor.
45:20
Sporný moment, na míčku je Horní Suchá, Opavští protestují, ale marně.
45:00
Černého bekhendovou střelu vyráží výborně chytající Martínek.
44:20
Krajíčkova táhlá střela zaměstnala Martínka, ten míček vyráží vedle své branky.
43:36
Mazur dvakrát získal míček pro domácí, respekt.
42:28
Šimčík na útočné modré v kombinaci s Boželníkem, druhý jmenovaný trefuje jen Plíhala.
40:29
Zdravíme 106. diváka, čau Maro Dzieržo, díky, že jsi přišel :)
39:46
Kopiova střela olízla břevno a končí mimo.
39:15
Gattnarovu střelu z půlky hřiště Plíhal jen vyrazil.
38:22
Dnešní utkání sleduje 105 diváků, děkujeme.
34:39
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Filip Mocek (3:2).
34:39
Rychlá kombinace hostů a máme tady snížení na 3:2, Tychtl posílá míček pod padajícím Martínkem.
33:45
Tychtl z poloviny hřiště vyslal přízemní střelu, Martínek nic neviděl, míček končí o centimetry mimo.
33:20
Opavští nadále aktivní, v akci Mazur, bohužel netrefuje branku.
31:45
Opavu dva rychlé góly za sebou celkem nakopli, uvidíme další branku?
30:16
29:58
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Václav Šimčík, asistoval Karel Balnar (2:1).
29:58
Rychlý vypíchl míček na své polovině, ihned ho poslal na rozbíhajícího Šimčíka, ten si vyjel oblouk a trefuje víko branky hostů.
28:49
Opava má po přesilovce, ale alespoň jsme na míčku.
28:00
Opava kombinuje což o to, ale střela žádná, myšlenka žádná. No.
26:41
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
26:41
Na polovině hřiště získal opavský Mazur míček a také zařidit vyloučení hráče hostů.
25:35
Šimčík se dostal na dostřel hostující brance, neváhal a vystřelil, trefuje jen Plíhala.
24:30
Další střelu opět Martínek chytá a drží nerozhodný stav.
24:00
Večeřova střela z úhlu končí jen na brankáři Opavy.
23:27
Šimčík vybojoval míček a Mazur zavvezl alespoň na polovinu soupeře,
22:35
Po kombinaci hostů se ke střele dostla Žwak, Martínek tygřím skokem míček vyráží.
21:48
20:50
Černý napálil míček z modré, Martínek lehá k zemi, míček končí mimo branku, uf.
20:02
Hosté vyhráli úvodní buly a začali okupovat opavskou polovinu.
20:00
20:00
19:59
Počet střel na branku v 1. třetině: 7:5
19:06
Vyloučen hráč Václav Šimčík družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
18:34
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Matěj Černý (1:1).
18:34
Odraženou střelu dorazil z první hráč hostů Žwak a upravuje stav na 1:1
17:24
Vyloučen hráč Jan Mazur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
16:50
Musiálek mohl vstřelit gól, bohužel pro domácí trefil pouze posledního obránce před sebou.
16:39
Minuta fuč a zatím žádná střela na Plíhala.
15:39
Vyloučen hráč Petr Šimek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
15:00
Rozhodčí signalizují vyloučení, Opava v 6 na míčku...
14:36
Černý z otočky zaměstnal Martínka, ten míček v pohodě chytá do rukou.
13:50
Zdravíme domácí fanoušky, kteří burcují své miláčky k 3 bodům :-D že joo :)
12:51
Míček skončil na brance domácích a rozhodčí pískají buly.
12:00
Šermovanou domácí Šimčík prohrál a musí zpátky bránit, následnou zkrumáž vyřešil Martínek skokem pro míček.
11:00
Šimera se Solným v obranné dvojici, pro mě novinka a pro Vás? :)
10:00
Hostující Tyhtl vyslal přízemní střelu, Martínek nohou chytá.
09:55
Opava stále na míčku, střela Gebauera mimo, následně Mazura vychytal Plíhal.
09:30
Rychlý se rychle vrátil zpátky a stačil vypíchnout milimetrovou nahrávku hostů, která by nejspíš skončila gólem v domácí brance.
09:00
Ojedinělá střela hostů v podání Václava Večeři, končí mimo branku,
08:20
Kostolány si potíáhl míček na střed hřiště a z paty trefuje jen připraveného brankáře Horní Suché.
07:30
Gebauer si zařval na Boželníka, ten mu vyhověl a nahrál mu míček na střed, kde střelu z první Plíhal vyráží mimo 3 tyče.
07:00
Klein se dostal k odraženému míčku, ale míček mu sjel z hole a netrefil vůbec nic.
06:00
Kostolány podržel míček a krosem se snažil najít volného Vojtu Repčeka, ten se k míčku nedostal.
05:10
Gebauer se ocitl mezi kruhy před Plíhalem, ale trefil jen obránce před ním. Na druhé straně z protiútoku běžel po křídle Matěj Černý, ten ale netrefuje bránu.
04:50
Dlouhá rozehrávka hostů skončila na opavském Balnarovi, Opava zakládá útok.
03:30
Oba týmy nám střídají a zatím jsou aktivnější hráči domácích, kteří jsou více na míčku.
01:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vít Gattnar, asistoval Vojtěch Repček (1:0).
01:03
Rychlá rozehrávka druhé pětky domácích a skrytá střela Víta Gattnara znamená první gól v síti hostujícího brankáře.
00:30
Na míčku jsou stále domácí, kteří kombinují na své polovině.
00:01
Utkání nám právě začalo :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Matěj Černý, Jan Žwak, Tomáš Hrankay, Marek Piskorz, Adrián Böhm
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Daniel Gebauer, Lukáš Rychlý, Václav Šimčík, Karel Boželník