0:0
2:5
- : -
branky (asistence): 42:24 Jan Pich, 55:09 Adam Petera (Jan Pich)
branky (asistence): 10:00 Miloš Macháček, 18:15 Štěpán Novák (Pavel Hellmann), 43:24 Pavel Hellmann (Zdeněk Krajčí), 44:32 Miloš Macháček (Jan Freiberg), 46:05 Miloš Macháček (Štěpán Novák), 49:07 Jan Freiberg (František Lahučký), 59:40 Roman Dostál (František Lahučký)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBŠ Všestary 2:7
43. Jan Pich, 56. Adam Petera - 11. Miloš Macháček, 19. Štěpán Novák, 44. Pavel Hellmann, 45. Miloš Macháček, 47. Miloš Macháček, 50. Jan Freiberg, 60. Roman Dostál; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Vojtěch Škvrna 21 - Filip Ježek 20; po třetinách: 0:2, 0:0, 2:5;
60:00
59:59
Dnešní zápas končí prohrou domácí Rtyně. Já se s Vámi loučím a teším se na přístí setkání u další hry. Florbalu zdar!! Petr Pastrněk :)
59:40
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval František Lahučký (2:7).
59:12
Vyloučen hráč Daniel Vymlátil družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
57:38
Vyloučen hráč Lukáš Dub družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:24
Všestary hrají v 5.
55:20
Domácí vrací úder !
55:09
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Adam Petera, asistoval Jan Pich (2:6).
53:15
Dochází k nelítostnému souboji v posledních minutách poslední třetiny.
49:15
Hostujícíc tým jde doslova přes mrtvoly. Rtyně tak tak stačí bránit svou branku. Dopadne alespoň další gól pro Rtyni?
49:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval František Lahučký (1:6).
48:16
Rtyně ustála oslabení a nyní hraje opět v plném počtu.
46:09
Toto vyloučení znamená pro Rtyni velké riziko, bude schopna uběhat další dvě minuty v oslabení?
46:08
Vyloučen hráč Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
46:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Štěpán Novák (1:5).
44:41
Všestary nehroženě drtí domácí Rtyni dalšimi dvěma góly. Je snad Rtyně na pokraji sil?
44:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Jan Freiberg (1:4).
43:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Zdeněk Krajčí (1:3).
42:25
Rtyně si připisuje první branku dnešního zápasu. Toto gesto značí, že nedají týu ze Všestar nic zadarmo.
42:24
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich bez asistence (1:2).
41:32
Míček si na svých holích drží hostující tým, pro Rtyni to přestavuje evidentní hrozbu dalšího gólu. Domácí Rtyně však perfektně odolává každému nájezdu.
40:01
Jsme zpět, pokračuje ligový zápas mezi týmy Orel Rtyně a FBŠ Všestary. Počkejte si na výsledek.
40:00
40:00
39:56
Končí druhá třetina, zbývá posledních 20 munit do konce zápasu. Kolik bodů inkasují naše dnešní týmy? Po krátké přestávce jsme zpět!!
36:22
O střelu se pokouší hráč Rtyně, míček opět končí mimo hřiště. Uvídíme do konce třetiny nějaký ten gól, nebo zůstane skóre ve stavu 0:2?
34:43
Všestary se pokusily dvakrát střelit branku domácích, ani tato střela však nekončí v síti.
33:45
Hra se nyní přesouvá na stranu domácích, můžeme očekávat další gól? nebo se karty obrátí?
32:38
Obě družstva hrají opět v plném počtu.
30:33
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
29:59
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
26:42
Všichni hráči přímo lítají po hrací ploše, téměř 60 divákům tak připravili velmi aktivní podívanou.
24:43
Další pokus o gól doácího družstva končí neúspěšně. Všestary nedají Rtyni nic zadarmo.
22:58
Rtyně se pokouší dobýt branku hostujícího týmu, i tentokrát však nezúspěšně.
20:01
Po deseti minutové přestávce jsme zpět a vy sledujede Ligový zápas mezi tými Orel Rtyně a FBŠ Všestary.
20:00
20:00
18:30
Jsou před námi poslední sekundy první třetiny, vstřelí Rtyně alespoň jeden gól?
18:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (0:2).
17:34
Hráč číslo 35 družstva Všestary, po vyloučení hráče domácích, střílí z bezprostřední blízkosti branky. Oslabení domácím přináší velkou nevýhodu.
17:33
Vyloučen hráč Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
15:48
Hráč družstva Všestary rozehrává ze středu hřiště. Promění tuto možnost v další gól ?
10:44
Vyloučen hráč Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
10:00
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček bez asistence (0:1).
06:41
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
05:54
Rtyně se pokusila o střelu, míček však skončil za mantinelem.
04:19
Hráči Rtyně svou urputnou hrou svhli branku. Následně staveli zeď, ale míček branku minul.