0:3
0:1
4:1
- : -
branky (asistence): 44:03 Stanislav Hykš (Jan Šafránek), 49:06 Pavel Batista, 52:57 Jakub Stejskal (Patrik Soukup), 53:40 Patrik Soukup (Jakub Stejskal)
branky (asistence): 02:31 Jakub Věchet, 06:40 Jan Fidler (David Matza), 11:03 Petr Bořuta (Vojtěch Klein), 28:54 Jan Fidler (Jiří Astr), 47:39 Jan Fidler (Jan Krejčí)

Florbal Sokolov - 1. FBC DDM Děčín IV 4:5
45. Stanislav Hykš, 50. Pavel Batista, 53. Jakub Stejskal, 54. Patrik Soukup - 3. Jakub Věchet, 7. Jan Fidler, 12. Petr Bořuta, 29. Jan Fidler, 48. Jan Fidler; rozhodčí: Karel Kotyza - Lukáš Grundler; vyloučení: 2 + Marek Rybka 5 + Petr Gasparik 5:4; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 39 - Petr Miško 22; po třetinách: 0:3, 0:1, 4:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: V první a druhé třetině jsme se těžko dostávali přes obranu hostů. Po stažení hry na dvě lajny jsme soupeře dostali pod tlak, bohužel už to na obrat nestačilo. Děkuji klukům za bojovnost a soupeři za zápas.
60:00
Komentář kapitána hostů: První dvě třetiny nehrál Sokolov to co uměl a nám se dařila obrana. Ve třetí třetině se Sokolov výrazně zlepšil a byl lepším týmem na hřišti. Vybojovali jsme vítězství a jsme za to rádi. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:59
Vyloučen hráč Petr Gasparik družstva Florbal Sokolov na 5 minut za hrubost.
59:34
Vyloučen hráč Marek Rybka družstva Florbal Sokolov na 5 minut za hrubost.
59:34
Tlak končí faulem na pět minut.
57:11
Soukupa vychytal Miško helmou.
55:47
Po dlouhé době se hraje v rovnovážném stavu na obou stranách, ovšem trochu netradičně 4 na 4.
55:07
Vyloučen hráč Marek Rybka družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
55:07
Vyloučen hráč Vojtěch Klein družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost.
53:40
Timeout 1. FBC DDM Děčín IV
53:40
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Jakub Stejskal (4:5).
53:40
Teď se s akcemi roztrhl pytel. Každopádně Sokolov přetavuje tlak v kontaktní branky na 4:5.
53:21
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
52:57
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Patrik Soukup (3:5).
52:57
Vyloučen hráč Petr Vybíral družstva 1. FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nesportovní chování.
52:30
Hosté v 5.
51:02
Domácím se zatím přesilovka úplně nedaří.
50:30
Timeout Florbal Sokolov
50:30
50:30
I domácí si zahrají přesilovou hru.
49:06
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Pavel Batista bez asistence (2:5).
49:06
Batista využil chyby v obraně Děčína a snižuje na 2:5.
47:39
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Jan Krejčí (1:5).
47:23
Sokolov zatím odolává.
45:49
Vyloučen hráč Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:49
Hykš se stává dnes prvním vyloučeným.
44:51
A sokolovský tlak pokračuje. Děčín odolává.
44:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Jan Šafránek (1:4).
44:03
Konečně sokolovský tlak přetaven v gól. Šafránek našel Hykše a ten našel skulinku.
42:34
Šafránek ohrozil Miška střelou z výtoče, následně dorážel Hykš, ale Miškova brána je dnes zakletá.
42:16
Další tyč zvoní za Miškem. Sokolov nastoupil velmi aktivně do třetí třetiny.
40:00
40:00
39:51
Abrhám trefil spojnici tyče a břevna! Největší šance Sokolova v zápase.
36:44
Růžek zachytil rozehrávku hostů, ale střela mu bohužel vůbec nesedla.
35:18
Série několika faulů domácího týmu nakonec přerušila útok Děčína.
33:21
Abrhám od levého mantinelu napřáhl a Miško předvedl skvělý zákrok.
31:05
Sokolov se usadil na útočné polovině, Děčín však dnes velmi úspěšně blokuje a hodně usnadňuje práci svému brankářovi.
28:54
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Jiří Astr (0:4).
28:54
Balónek dlouho poskakoval na hranici malého brankoviště tak dlouho než se kapitán hostů do něj opřel a navýšil tím vedení.
27:37
Klid teď přerušil Hykš svým ostrým zákrokem u mantinelu.
25:47
Teď probíhá asi nejklidnější část celého zápasu.
23:01
Druhá třetina je zatím poměrně vyrovnaná, Sokolov se však stále jen těžko prosazuje na své útočné polovině.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Sokolov- 5 Děčín- 14
20:00
19:30
Sokolovská lajna si teď vypracovala sérii šancí, Miško však stále drží čisté konto.
17:58
Krásná akce Soukupa, Miško helmou vyrazil mimo tři tyče.
15:17
Chyba v rozehrávce Sokolova a další brejk Děčína, tentokrát míček neskončil v brance.
14:21
Sokolov po dlouhé době nebezpečný na útočné polovině, zatím bez gólového efektu.
11:03
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Petr Bořuta, asistoval Vojtěch Klein (0:3).
11:03
A teď už domácí tlaku neodolali, Děčín vede 0:3
10:33
Sokolov je teď každopádně horším týmem, Děčín bohužel hraje více na balónku.
09:26
Rybka zaváhal v obraně, rychlý brejk naštěstí skončil nad brankou.
08:49
Heimerle teď podržel svůj tým.
06:40
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval David Matza (0:2).
06:40
Volný úder z rohu zahrál skvěle a vede 0:2
06:10
Lajna se dvěma juniory v sestavě teď čelila tlaku soupeře, přežila ho naštěstí bez gólu.