1:1
1:3
2:1
- : -
branky (asistence): 03:10 Tomáš Vežranovský, 35:48 Václav Štrbák (Vojtěch Gřundel), 48:59 Václav Štrbák (Filip Závodný), 51:32 Tomáš Vežranovský (Filip Závodný)
branky (asistence): 13:29 Martin Krchňáček (Tomáš Janča), 26:59 Tomáš Olbert (Marek Šimíček), 30:09 Jan Holý (Radim Jílek), 32:54 Pavel Rochovanský, 54:01 Tomáš Janča (Martin Krchňáček)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBK Spartak Hluk 4:5
4. Tomáš Vežranovský, 36. Václav Štrbák, 49. Václav Štrbák, 52. Tomáš Vežranovský - 14. Martin Krchňáček, 27. Tomáš Olbert, 31. Jan Holý, 33. Pavel Rochovanský, 55. Tomáš Janča; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Michal Zápalka 33 - Richard Podškubka 17; po třetinách: 1:1, 1:3, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácího týmu, Tomáše Vežranovského: Pomalu zapracováváme nové kluky a teprve tvoříme svůj herní projev, který chceme zápas od zápasu zlepšovat. Hluk je hodně kvalitní tým a myslím, že jsme jim byli dneska důstojným soupeřem, takže jim velice děkuji za vstřícnost, fair play a zkušenosti, které jsme díky nim získali. Rovněž děkuji i všem našim klukům, kteří si s prvním zápasem velice dobře poradili. Velikou oporou nám byl vzadu brankář Michal Zápalka, který dnes předvedl neskuteč
60:00
Komentář trenéra hostů, Pavla Rochovanského: Do zápasu jsme se dostávali hodně pomalu. Ve druhé třetině jsme jasně dominovali, ale ve třetí třetině jsme nedokázali proměnit vyložené šance a museli jsme se do poslední vteřiny o vítězství strachovat.Vyzdvihl bych i fantastický výkon domácího gólmana, který nám cestu za vítězstvím hodně zkomplikoval. Přejeme soupeři hodně úspěchů v dalších kolech.
60:00
V poslední části Hluk vystřelil 14x a Frýdek 10x.
60:00
59:43
Štrbák strílí - těsně mimo.
59:20
Zápalka se vrací do branky, u míčku je Spartak.
59:01
Hlavně teď nedostat gól do prázdné brány. Frýdek stále u míčku....
58:29
Frýdek zkouší power play.
57:04
Spartak nikam nespěchá a než riskovat, raději drží míček.
56:30
Frýdku chybí střely z dálky. Prostor k nim má.
55:39
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
54:30
Kalivoda střílí ze vzduchu, ale mimo.
54:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Martin Krchňáček (4:5).
52:45
Sedm minut do konce a hra je vyrovnaná. Na hráčích je vidět, že nikdo nechce prodloužení.
51:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Filip Závodný (4:4).
50:46
Frýdek během zápasu dokonce vypiloval přesilovku. Gřunděl opět rozezvoněl tyč.
49:29
Vyloučen hráč Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
49:14
Spartak má standardní situaci nebezpečně blízko brány. Jedna přihrávka a tvrdá střela do tyče. Pak se míček chvilku proháněl po brankové čáře, ale Zápalka dokázal míček vyhodit ještě před dorážkou.
48:59
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Filip Závodný (3:4).
48:11
Frýdek drží míček a rozehrává s rozvahou.
46:54
Frýdek působí na hřišti o chloupek aktivněji, než Spartak. Možná na hostující tým začíná doléhat únava, protože mají méně hráčů na střídání.
45:59
Gřunděl z backhandu! Golman složitě zpracovává míček.
45:07
Frýdečtí se tlačí do útoku, ale hosté úspšně blokují střely.
42:49
Hosté zkoušejí střílet ze všech stran a situací. To domácím chybí.
42:12
Nebezpečná přihrávka z rohu na Dudu před bránou. Na toho však byl vyvíjen tlak a tak vystřelil jen do brankáře.
41:28
Závěrečná třetina rozhoduje a tak do ni oba týmy vstupují s co největším nasazením.
40:00
40:00
Hosté v druhé třetině vyslali 16 střel na bránu a domácí jen polovinu.
40:00
39:47
Hosté hrají v plném počtu.
38:14
Vežranovský v šanci. Pár metrů před branou, ale střela míjí bránu.
37:47
Vyloučen hráč Jan Holý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
37:47
Na konci druhé třetiny si Frýdek zkusí ještě jednu přisilovku.
36:53
Domácí tým se vstřelením branky nabudil a celkově stoupá nervozita hráčů obou týmů.
35:48
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (2:4).
34:52
Frýdek se drží delší dobu u míčku. Dokonce i v útočné části, ale větší šance z toho zatím nevznikla.
33:29
Vežranovský s Gřundělem v brejku. Vežranovskému míček sjel z čepele. Škoda, tohle byla obrovská šance.
32:54
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Rochovanský bez asistence (1:4).
32:14
Hosté hrají v plném počtu. Šanci na gól si Frýdečtí nevytvořili ani jednu.
30:48
Spartak je sice v oslabení, ale hraje na útočné třetině a s míčkem na hokejkách.
30:14
Vyloučen hráč Tomáš Olbert družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
30:09
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Radim Jílek (1:3).
30:00
Utkání přihlíží 37 diváků.
29:40
Zápalka opět zasahuje. Pro domácí je dnes skutečnou oporou.
28:21
Nádhernou zadovku do běhu dostal Závodný. Běžel v podstatě sám na brankáře, ale překonat se mu jej nepodařilo.
26:59
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Marek Šimíček (1:2).
25:28
Nebezpečnou střelu z backhandu zkouší Měrka. Brankář měl co dělat aby dostal míček pod kontrolu.
24:41
Domácí hrají v plném počtu. Druhé oslabení přežili s větším přehledem.
24:02
Frýdku se daří sbírat cenné minuty s míčkem na holi.
22:41
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
21:55
Hosté budou hrát navíc přesilovku.
21:40
Hosté ani po konci přesilovky nepřestávají tlačit a šance musí hasit Zápalka.
21:06
Domácí jsou v plném počtu.
20:01
Hosté mají ještě minutu a pět sekund na využití přesilovky.
20:00
20:00
V první třetině vyslali hosté na bránu 8 střel. Domácí v závěru třetiny polevili a celkem vystřelili na bránu jen 3x.
20:00
19:53
Hluk je v přesilovce mnohem nebezpečnější. Uvidíme jak to bude vypadat v začátku další třetiny.
19:06
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
17:38
Bohužel ani tentokrát nepředvedli nic závratného. Jedna střela z dálky a jinak tahanice o míček. Dokonce měli dvakrát namále aby sami nedostali gól. Přesilovky je potřeba ještě potrénovat.
15:38
Vyloučen hráč Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
15:38
Domácí mají šanci na reparát. Minule jim přesilovka moc nevyšla.
14:57
Obdržený gól domácí nabudil a působí zase trochu aktivněji.
13:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Janča (1:1).
13:24
Holý nebezpečně střílí z dálky. Gól z toho sice nebyl, ale zadělal na nebezpečnou akci.
12:51
Samotná hra je zatím velmi vyrovnaná a šance si připravují oba týmy. Také počet střel na bránu je zatím vyrovnaný.
10:27
Závodný dostává křižnou od Vežranovského, ale míjí prázdnou bránu.
09:32
Janča zkouší střelu z otočky. Netrefuje bránu.
09:00
U míčku se drží Frýdečtí hráči, ale jsou stále na vlastní polovině.
07:04
06:01
Vežranovský zkouší nečekanou střelu z dálky a trefuje tyč.
05:04
04:44
Hráči Spartahu hodně tlačili na obránce, dokonce se dostali i k míčku, ale bránu neohrozili.
03:10
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský bez asistence (1:0).
02:49
Frýdečtí hrají velmi rozvážně a nepouštějí se do riskantních akcí.
02:01
Holý to zkouší z dálky... mimo.
01:03
První střelu hostů vyslal na bránu Krchňáček. Ale z bezprostřední blízkosti branky mu Zápalka nenechal dost prostoru.
00:43
První střelu vyslal na bránu Gřunděl po přihrávce Měrky z obrany.
00:05
Úvodní vhazování bylo šťastnější pro domácí tým. Míček vybojoval Měrka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Vojtěch Duda, Tomáš Olbert, Marek Šimíček, Jiří Petlan
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Filip Závodný, Radek Měrka, Tomáš Vežranovský
00:00
Vítám všechny fanoušky florbalu u prvního kola divize. Dnes se spolu střetnou domácí Frýdek-Místek a hostující Spartak Hluk.