1:1
2:0
2:1
- : -
branky (asistence): 13:44 Martin Pechatý (Martin Severa), 21:05 Martin Pechatý (Martin Severa), 32:50 Lukáš Tittel (Michal Láska), 52:13 Dan Becher (David Gebhardt), 58:30 Ondřej Kus (Martin Pechatý)
branky (asistence): 05:30 Jan Hrdlička (Tomáš Rudolf), 58:52 Vladimír Cikner (Jakub Dvořák)

Florbal Teplice - ASK Lovosice - LFP A 5:2
14. Martin Pechatý, 22. Martin Pechatý, 33. Lukáš Tittel, 53. Dan Becher, 59. Ondřej Kus - 6. Jan Hrdlička, 59. Vladimír Cikner; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Král; vyloučení: 3:4 + Jaroslav Ježek 5; využití: 2:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Lukáš Topš 27 - Jan Beránek 27; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
60:00
komentář k zápasu od trenera Lovosic Libora Hejhala: Vlastní nedisciplinovaností jsme si zápas prohráli sami. Nechali jsme se vylučovat a domácí to trestali. Navíc parádně zachytal náš golman Topš v brance Teplic.
60:00
komentář k zápasu od hlavního trenéra Teplic, Tomáše Syryčanského: dnešní zápas byl v podstatě dobývaní Takešiho hradu. S tímto soupeřem se vždy trápime a máme problém s jeho nestandartní hrou. Proto jsem rád, že jsme zápas přežili jen s psychickou újmou. Kdybych byl divák, raději bych zůstal u televize.
60:00
59:59
Nakonec výsledek podle papírových předpokladů. Teplice berou zaslouženě tři body
59:22
Konec zápasu je docela hektický. Teplice dostali taktéž výhodu trestného střílení, které také neproměnili
59:21
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil Pavel Zeman.
59:21
Vyloučen hráč Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
58:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Vladimír Cikner, asistoval Jakub Dvořák (5:2).
58:52
Při hře ve čtyřech Cikner koriguje skóre
58:50
Vyloučen hráč Milan Gerhard družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
58:30
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Kus, asistoval Martin Pechatý (5:1).
58:30
Hru ve třech domácí využili, no není co se divit.Tlak měli velký
56:49
Vyloučen hráč Jan Jirotka družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za vysoká hokejka.
56:49
Hostům trochu tečou nervy a za faul na domácího Váňu, jdou do třech
55:38
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP A na 5 minut za hrubost.
55:38
Lovosický Ježek přibrousil domácího beka Pechatého, poslal ho přes mantinel a vysloužil si dokonce pětiminutový trest
55:10
Úderem určitě nad úrovní kolen trefuje lovosický útočník břevno teplické branky
52:13
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Dan Becher, asistoval David Gebhardt (4:1).
49:21
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP A neproměnil Jakub Dvořák.
49:21
Vyloučen hráč Pavel Váňa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
49:21
Váňa Tce, zabránil jistému gólu jen tím, že zasáhl v brankovišti, je nařízeno trestné střílení
39:00
Ale je třeba pochváli i hostujícího golmana Beránka. Nebýt jeho tak skóre na straně Teplic by bylo jistě vyšší
33:14
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
33:14
Rudiš Tce, zatáhl za záchranou brzdu, když sám před golmanem Topšem byl lovosický hráč.
32:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Tittel, asistoval Michal Láska (3:1).
31:25
Vyloučen hráč Jan Jirotka družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za nesportovní chování.
31:25
Po drobné rozepři mezi Jirotkou a rozhodčím, se naskytá domácím šance. Budou hrát přesilovku
29:22
V posledních pár minutách několikrát Lovosičťí zahrozili, ale vždy je vychytal golman Topš, který dnes chytá proti svým. V Teplicích je už druhou sezónu, ale stále jen na hostování a to z Lovosic !
21:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (2:1).
21:05
Konečně se Teplice usadili před brankou Lovosic, a hned to nese ovoce. Pechatý na půlce převzal míček a vteřinu po skončení přesilovky od půlky míří po zemi do pravého spodního rohu branky Beránka
19:05
Vyloučen hráč Vladimír Cikner družstva ASK Lovosice - LFP A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:05
Cikner z Lovosic poslal tvrdě do mantinelů domacího Kuse a jde si odpočinout na 2. min.
13:44
13:44
Kanonýr Teplic Pechatý skoro z půlky srovnává skóre
12:30
Topš golman Teplic, vyškrábl míček, který jasně mířil do prázdné klece
05:30
Branku družstva ASK Lovosice - LFP A vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Tomáš Rudolf (0:1).
05:30
A né ani moc překvapivě, jdou do vedení hosté
02:10
Začatek utkání trochu vlažný z obou stran. Jako by hráči obou týmů měli ještě dovolenou
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Král.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP A:
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice:
00:00
Hosté z Lovosic skončili v loňské sezóně na sedmém místě a dnes mohou jedině překvapit
00:00
Po půlroční odmlce, jsme se konečně dočkali startu nového ročníku divizní soutěže. Domácí Florbal Teplice po vynikající loňské sezóně, kdy bojovali o postup v playup, mají i letos nejvyšší ambice. A tudíž v dnešním utkání jim povinnost velí brát tři body.