1:3
1:4
- : -
FBC Letka
branky (asistence): 33:37 Petr Plodík (Filip Barus), 50:54 Lukáš Vašínek (Ondřej Bartoška)
FBC Letka
branky (asistence): 07:53 Jan Hensler (Martin Ritz), 19:16 Martin Krupa (Dominik Hubl), 23:31 Radim Kahánek (Marcel Balek), 35:24 Martin Lipovčan (Jan Hensler), 36:42 Martin Krupa (Dominik Hubl), 44:30 Martin Kopp (Dominik Hubl), 45:57 Martin Lipovčan (Radim Kahánek), 46:17 Jan Hensler (Martin Ritz), 51:30 Tomáš Lokša (Jaromír Veselý)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Letka 2:9
34. Petr Plodík, 51. Lukáš Vašínek - 8. Jan Hensler, 20. Martin Krupa, 24. Radim Kahánek, 36. Martin Lipovčan, 37. Martin Krupa, 45. Martin Kopp, 46. Martin Lipovčan, 47. Jan Hensler, 52. Tomáš Lokša; rozhodčí: Pavel Gajan - Jindřich Zich; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Michal Prokeš 35 - Martin Hrabáček 14; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:4;
60:00
Střely na bránu (celkem): Hornets Brno - 16 FBC Letka - 45
60:00
Střely na bránu: Hornets Brno - 8 FBC Letka - 19
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: Pro nás premiéra v celostátní soutěži. Soupeř nás předčil florbalově a především fyzicky. V úvodní třetině jsme ještě dokázali se soupeřem držet krok, ale postupem času soupeř zvyšoval svoji aktivitu a převahu na hřišti. Zítra budeme silnější. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Gajdy: Děkujeme soupeřům za zápas, ze začátku jsme byly mírně nervozní,ale postupem času jsme se uklidnili, a postupně byla naše herní převaha viditelná. Jen díky našemu nepřesnému zakončení to skončilo pro domácí přijatelným výsledkem. Přejeme jim všechno nejlepší.
60:00
55:50
Domácí nevyužili soupeřovu hru v oslabení
53:45
Vyloučen hráč Filip Hrabáček družstva FBC Letka na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:30
Branku družstva FBC Letka vstřelil Tomáš Lokša, asistoval Jaromír Veselý (2:9).
50:54
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Ondřej Bartoška (2:8).
46:17
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Hensler, asistoval Martin Ritz (1:8).
45:57
Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
45:57
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Radim Kahánek (1:7).
44:30
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Kopp, asistoval Dominik Hubl (1:6).
42:40
Vyloučen hráč Denis Máša družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na bránu: Hornets Brno - 6 FBC Letka - 12
40:00
36:42
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Krupa, asistoval Dominik Hubl (1:5).
35:24
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Lipovčan, asistoval Jan Hensler (1:4).
34:00
výkon Hornetů je znatelně lepší oproti první třetině
33:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Petr Plodík, asistoval Filip Barus (1:3).
29:58
Hornets se vrací do plného počtu
27:58
Vyloučen hráč Štěpán Krejčí družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
23:31
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Marcel Balek (0:3).
20:00
20:00
Střely na bránu: Hornets Brno - 2 FBC Letka - 14
20:00
19:16
Branku družstva FBC Letka vstřelil Martin Krupa, asistoval Dominik Hubl (0:2).