1:2
0:0
3:1
- : -
branky (asistence): 04:23 Daniel Holeček (Jan Pecha), 40:18 Kryštof Kůs (Petr Henzl), 41:42 Miloš Procházka (René Mikel), 48:34 Jan Pecha (René Mikel)
branky (asistence): 01:27 Andrej Janda (Miroslav Hloušek), 14:23 Josef Mareš, 52:57 Andrej Janda (Josef Mareš)

TJ Centropen Dačice - 1. FbK Tábor 4:3
5. Daniel Holeček, 41. Kryštof Kůs, 42. Miloš Procházka, 49. Jan Pecha - 2. Andrej Janda, 15. Josef Mareš, 53. Andrej Janda; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Michal Krejčí 18 - Miroslav Bouška 18; po třetinách: 1:2, 0:0, 3:1;
60:00
59:59
Komentář hostí: První utkání v sezoně nám ukázalo mezery a starty do třetí třetiny budeme muset zlepšit. Děkujeme posilám z B-týmu a soupeři k výhře a kvalitnímu výkonu.
59:59
Tímto se s vámi loučíme a přejeme pěkný zbytek večera
59:59
Komentář domácích: Vítězství bylo vydřené, ale předvedli jsme týmový výkon za který se nemusíme stydět. Děkujeme soupeři.
59:59
Střely ve třetí třetině 7:10 pro domácí
59:51
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:51
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:57
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Josef Mareš (4:3).
51:26
Na táborské lavičce převládají nervíčky od funění a vřčení slyšíme i různé vulgarismy ale to není za současného rozpoložení nijakým překvapením
50:36
Nový Dačický kapitán Pítr Stejk se uplatňuje alespoň blokováním střel když ne jinak
48:36
Nová Dačická posila se okamžitě uplatňuje druhou asistencí takže asi není nějaký strup z moravy
48:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Pecha, asistoval René Mikel (4:2).
48:12
Dačičtí mají momentálně ve všech herních činnostech navrch
44:25
Táborští hráči propadají trudomyslnosti doporučil bych jim píseň ze hry Járy Cimrmana - Severního pólu sám si ji při takových chvílích zpívám a opravdu to pomáhá
42:46
Dačice valí jako plný sud piva z Lhoteckého kopce
41:42
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval René Mikel (3:2).
40:56
Dačice do tohoto opravdu vlíty a srovnávají stav
40:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Petr Henzl (2:2).
38:21
Střela Táborského beka opravdu smrděla brankou ale z pochopitelného zásahu brankáře domácích k ní nedošlo
37:12
Dačičtí hrají v tomto utkání poměrně dost oslabení
36:28
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
35:57
V Táboře se pravděpodobně dorozumívají gestikulací protože jsme od nich zatím slova neslyšeli jen rozvášněné výhozy rukama
29:06
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
28:17
26:58
Na první pohled dobrá střela Páji Stejka vymetla pavučiny v rohu haly
25:45
Pohledná kombinace domácích končí zase na brankáři Tábora
24:12
Radovan Kubek běhá kolem pořadatelského stolu až se zvedá třicetikilometrový vítr
18:40
Dačická formace pro oslabení se řídí systémem kosočtverce což o lecčems vypovídá
17:40
Hráč hostí s číslem 9 právě nezřízeně vymotal dva dačické beky
16:55
Trestná lavice se nám plní nezastavitelnou rychlostí
16:49
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:13
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:59
Nová posila domácích René Mikel se navzdory jedinému tréninku se svým novým mužstvem celkem chytá totiž nestojí tam jak kůl v plotě
15:25
Hráč hostí nám předvedl svoje fotbalové tríčky když si neohrabaně kopl do balonku.
14:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (1:2).
12:56
Svoje oslabení zvládají zatím domácí s prstem v nose
12:08
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
11:39
Pozorný brankář domácích odvrátil téměř jistou branku
10:56
Hosté zakládají útok s pokřikem ,,Dobrý chlapi" to má šanci na úspěch!
09:45
Snaha Táborských o kombinaci končí na jejich neschopnosti převzat přihrávku.
07:12
Dačičtí hráči nemilosrdně bombardují Táborskou branku avšak brankář hostí je pozorný.
06:00
Dačický bek Sedláček prověřil dovednosti svého spoluhráče Tomáše Kubka lobem o výšce kolen ten neobstál
04:23
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Pecha (1:1).
01:50
I přes to že dostali velmi brzo branku se Dačičtí hráči snaží což by mělo být snad samozřejmostí ale pochvalme je za toto
01:27
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Miroslav Hloušek (0:1).
00:42
Dnešní zápas mezi Dačicemi Táborem se podařilo zdárně zhájit
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Šafář a Zbyněk Pěnička.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Roman Klípa, Miroslav Hloušek, Tomáš Odložilík, Andrej Janda, Josef Mareš
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Petr Henzl, Radovan Kubek