1:0
2:1
- : -
Zlín Lions
branky (asistence): 37:50 Martin Juroš (Vojtěch Gřundel), 42:15 Vojtěch Gřundel (Tomáš Vežranovský), 56:01 Václav Štrbák (Vojtěch Gřundel)
Zlín Lions
branky (asistence): 19:32 Michal Baroň (Filip Horník), 49:59 Michal Baroň (Filip Horník)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - Zlín Lions 3:2
38. Martin Juroš, 43. Vojtěch Gřundel, 57. Václav Štrbák - 20. Michal Baroň, 50. Michal Baroň; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 3:3 + Jan Němeček 10; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Marek Hrabec 20 - Michal Varnavčin 15; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1;
60:00
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: V oslabené sestavě jsme šli do tohoto utkání s tím, že nemáme co ztratit a můžeme se spoustu naučit. Nakonec se nováčci ukázali v tom nejlepším světle a myslím, že dokonale zapadli do naší sestavy. Dobrý výkon podal i náš druhý golman Hrabec. Děkuji soupeři za utkání a divákům, kteří nás hnali za vítězstvím.
60:00
V poslední třetině oba týmy vystřelily 8x na bránu.
60:00
Komentář trenéra Zlína, Zbyňka Macury: Hráli jsme tak oproti 50% lepšímu soupeři než včera a asi k překvapení všech jsme i byli stejně blízko k vítězství. Dnes vyhrál tým šťastnější, respektive Vojta s Tomem a Vašou byli tím rozhodujícím co rozhodlo o bodech. Domácím gratuluji k výkonu.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
59:52
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva Zlín Lions na 10 minut za nesportovní chování.
59:30
Štrbák se dostal k míčku a zkouší jej udržet. Do konce zbývá jen pár sekund.
58:48
Zlín dostává Frýdecké hráče do tlaku.
58:00
Hosté hrají bez brankáře.
57:16
Kapitán Horník v obrovské šanci na vyrovnání.
56:48
Timeout Zlín Lions
56:42
Hra pokračuje bez Štěrby, snad to není vážné.
56:41
Štěrba leži u mantinelu ve velkých bolestech.
56:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (3:2).
55:19
Roth zkouší střelu z voleje. Být trochu přesnější, Hrabec nemá šanci.
54:44
Domácí poháněni diváky tlačí sec jim síly stačí.
53:43
Míček na brankové čáře za zády Hrabce. Jen tak tak jej vytáhl Měrka.
52:45
Štěrba svou střelou z dálky pořádně protáhl brankáře.
52:00
Juřík zkouší střílet z dálky. Brankář je stíněn, ale míček letí mimo.
50:00
Utkání přihlíží 34 diváků.
49:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Filip Horník (2:2).
49:19
Promarněná velká šance Zlína. Dva hráči sami na brankáře, ale nepodařilo se jim skórovat.
47:16
Štrbák poslal Zlínského obránce přes mantinel.
45:18
Zlín je dlouhodobě u míčku. Frýdek přestal hrát svou hru.
43:43
Hrabec je pro Frýdek dnes velkou oporou. Zlínským ostrostřelcům se stále nedaří jej prostřelit.
42:15
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Tomáš Vežranovský (2:1).
41:48
Po chybě v obraně se k míčku dostává opět Zlín. Ale udrželi si ho jen 3 sekundy.
40:43
Domácí jsou v plném počtu.
40:01
Ještě 42 sekund přesilovky zbývá Zlínu.
40:00
40:00
V druhé třetině měl opět více práce Hrabec, na kterého šlo 8 střel. Frýdek oproti tomu vystřelil 6x. Každopádně kvalita hry se zvedla o 100%, takže všichni doufáme, že si třetí třetina udrží nastavené tempo.
40:00
39:53
Tvrdá střela Rotha, kterou Hrabec vyrazil maskou.
38:43
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
38:38
Gřunděl trefuje břevno.
37:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Juroš, asistoval Vojtěch Gřundel (1:1).
37:22
Zlín má dobře rozehranou přesilovku. Drží míček, dostávají se do střel, ale Hrabec je proti aby dali gól.
36:30
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
35:01
Zlín u míčku a hledá si prostor ke střele.
33:52
Oba týmy hrají ofenzivní florbal, takže je škoda, že jsme zatím viděli jen jeden gól.
31:11
Konečně vidíme akční florbal. Hráči se nebojí napadat a běhat. Frýdek si začíná být jistější a dělá méně chyb, ale i tak ještě ke gólu chybí kus cesty.
29:51
Fojtík v obrovské šanci před bránou. Na poslední chvíli byl však odstaven.
28:44
V první třetině jasně diktoval hru Zlín. Ve druhé je tomu přesně naopak.
26:45
Frýdek se konečně naučil střílet z dálky. Po Neničkovi to zkoušel také Juroš, Štrbák a nyní i Sikora.
25:41
Houf hráčů před Hrabcovou bránou a nikdo neví kde je míček.
25:00
Do druhé třetiny vstoupili domácí mnohem aktivněji. Právě zkouší střelu z dálky Nenička.
24:00
Nádherná akce v podání Gřunděla a Vežranovského. Škoda, že finální střela nevyšla podle jejich představ.
22:33
Domácí hledají prostor kam to dopředu poslat.
21:57
Červenka si vyjel z poza brány a vystřelil přímo do brankáře.
20:08
Úvodní buly získali domácí a hned se pustili do akce. O míček však přišli hned po pár sekundách.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině byly v poměru 4:6.
20:00
19:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Filip Horník (0:1).
18:50
Nebezpečný míček před fýdeckou bránou, ale nikdo se nedostal k dorážce.
18:25
Frýdek rozehrával z hezkého místa v útočném pásmu, ale pouze stáhli míček do obrany a snaží se postupovat znovu.
17:39
Domácí zkouší nahazovat míčky na vysunuté hráče.
17:12
Roth zkouší třelu backhandem, ale šla mimo.
15:38
Oba týmy se střídají v držení míčku, ale nedostávají se ke střele na bránu.
14:11
Hosté hrají v plném počtu.
13:31
Hosté úspěšně drží míček v rohu útočného pásma.
12:11
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
11:29
Frýdek se konečně trochu rozběhal.
10:08
Už v pátek jsme viděli, že Frýdek musí své přesilovky ještě hodně trénovat. Dnes to sice bylo o něco lepší, ale stále jsme neviděli žádnou velkou šanci na gól.
08:08
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
06:38
Teď jsme konečně viděli Gřunděla a Vežranovského jak se dostali do breku, ale ztroskotalo to hned na první nepřesné přihrávce.
05:54
Ačkoliv střel na bránu zatím moc vidět nebylo, tlačit vidíme pouze Zlínské.
05:07
Potáhli si míček o dva metry a poslali míček po zemi kousek od brány.
05:00
Zlín rozehrává v půli hřiště. Má dost času na přípravu nějaké akce.
04:15
03:15
Ačkoliv si Zlín drží míček, ke střele se dostali teprve teď. Golman byl však ve střehu.
02:15
Vyloučen hráč Ondřej Fojtík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
01:53
Zlínští nespěchají a vytvářejí si akce hezky pomalu zezadu.
01:00
Ačkoliv domácí vyhráli úvodní buly, větší tlak zatím vyvíjí hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Michal Varnavčin; hráči v poli: Kamil Baran, Michal Baroň, Filip Ženožička, Filip Horník, Michal Roth
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Martin Juroš, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Radek Měrka, Tomáš Vežranovský