1:2
1:1
5:1
- : -
branky (asistence): 17:20 David Gebhardt (Miroslav Hisem), 21:31 Michal Stejskal (Pavel Zeman), 42:55 Lukáš Tittel (Tomáš Soukup), 48:18 Martin Severa (Tomáš Soukup), 53:24 David Gebhardt (Pavel Váňa), 55:03 David Gebhardt (Pavel Váňa), 56:35 Tomáš Soukup (Lukáš Fiala)
branky (asistence): 08:14 Michal Fürstl (Jiří Lindner), 08:33 Vladimír Běhavý (Michal Paseka), 21:45 Jaroslav Bielik (Martin Pučok), 59:59 Vladimír Běhavý (Michal Paseka)

Florbal Teplice - TJ Lokomotiva Louny 7:4
18. David Gebhardt, 22. Michal Stejskal, 43. Lukáš Tittel, 49. Martin Severa, 54. David Gebhardt, 56. David Gebhardt, 57. Tomáš Soukup - 9. Michal Fürstl, 9. Vladimír Běhavý, 22. Jaroslav Bielik, 60. Vladimír Běhavý; rozhodčí: David Scholz - Ondřej Hrubý; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 18 - Michal Charvát 26; po třetinách: 1:2, 1:1, 5:1;
60:00
komentář k zápasu od trenéra týmu Teplic, Tomáše Syryčanského: dnešní zápas byl psychicky náročný, jelikokž bylo otázkou času, kdy budeme skórovat. Protože to nešlo hned od začátku, tak nám to trochu svazovalo ruce. Soupeř hrál jen na brejky a párkrát při nás stálo štěstí. S pasivní a tuhou defenzívou se už dnes těžko vyhrává. Doufáme, že "dny betonu v Teplicích" jsou u konce, jelikož základy na novou hokejovou halu jsou již položeny.
60:00
komentář k zápasu od zástupce týmu Loun jsme se nedočkali
60:00
59:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vladimír Běhavý, asistoval Michal Paseka (7:4).
59:59
Nakonec doslova vydřené vítězství favorita z Teplic. Nováček z Loun domácím dvě třetiny pěkně zatápěl
59:59
V poslední vteřině ještě Louny snižují, když byl vyloučen teplický Kus
59:30
Zápas už se jen dohrává. Louny už se smířili s výsledkem
58:24
Vyloučen hráč Ondřej Kus družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
58:20
Zase uspěla strategie trenéra Syryčanského
57:40
Až v poslední třetině se Teplice našli a dokázali přejet houževnaté hosty z Loun
56:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Fiala (7:3).
56:35
Nejdříve tyčka, pak se trefil. O zápase je rozhodnuto
56:30
Soukup - tyč
55:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Pavel Váňa (6:3).
55:03
Gebhardt, hatrick. A jeho útok je dnes nejlepší. Koleduje si na hráče utkání
53:24
53:24
Parádní gól Teplic. Váňa lobem poslal míček před branku a Gebhardt ze vzduchu mezi nohy golmana Charváta
53:15
Teď měli Teplice štěstí. Hlavsa chvíli nevěděl kde má míček, který byl za ním, ale vše nakonec vyřešil
52:05
Na tomto výsledku má i lví podíl golman Loun Michal Charvát. Parkrát svůj tým podržel
48:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Tomáš Soukup (4:3).
48:18
A hned jak naskočil vyloučený Soukup do hry, nahrál na volného Severu a Teplice dnes poprvé vedou
48:10
Přesilovka Loun vypadá stejně jako předchozí. Navíc domácí ohrožují z brejků hostujícího golmana
47:00
Ve vlastním oslabení Váňa ohrozil golmana Charváta, jeho střela šla těsně vedle pravé tyče
46:09
Vyloučen hráč Tomáš Soukup družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
45:20
Vystřelený míček ohrozil našeho časomíru
44:55
Za zraněného Zemana naskočil do třetího útoku Dan Becher
42:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Tittel, asistoval Tomáš Soukup (3:3).
42:55
Za 20 sekund přesilovky je vyrovnáno
42:36
Vyloučen hráč Vladimír Běhavý družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
42:36
Pro Teplice se nabízí šance
42:30
Pechatý střílí těsně nad
41:25
Domácí dostali asi v šatně injekci a vlítli na soupeře.
40:01
Pavel Zeman si pochroumal kotník při pádu na mantinel a do další fáze už pravděpodobně nazasáhne
40:00
40:00
39:59
Na střely 12:7 pro Teplice, ale je to bída
39:40
Louny vedou, ale zásluhou, zatím špatného výkonu domácích.
37:00
Vážněji se zranil teplický talent, zatím ještě junior Pavel Zeman. S pomocí odkulhal na střídačku. Až budeme vědět více, budeme informovat.
35:28
Teplice se velice dobře bránili a ubránili. Louny nic nevymyslely
35:20
Zatím pouze jedna střela na Hlavsu. Tak vypadá lounská přesilovka
33:27
Vyloučen hráč Pavel Zeman družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
33:27
Teplice jdou do čtyřech
31:05
A zase Gebhardt, Rudiš, Czerwenka dělají peklo golmanovi Charvátovi. Gól je na spadnutí
29:20
Zatím nenebezpečnější se jeví druhá teplická pětka. Dokáží zamknout soupře v jejich obraném pásmu a skvělými krosy blbnou lounskou obranu. Jen ty góly.
21:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Jaroslav Bielik, asistoval Martin Pučok (2:3).
21:45
A hned po vhazování jdou opět do vedení hosté. Obrana Teplic zatím propadá. Z osmi střel dostali tři góly
21:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal, asistoval Pavel Zeman (2:2).
21:31
Hned ze začátku třetiny se prosazuje třetí teplická lajna. Zeman nabil Stejskalovi a je srovnáno
19:10
Teď je hra nahoru, dolů. Pleyer z Loun těsně vedle.
17:20
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Miroslav Hisem (1:2).
17:20
Přesilovka využita Gebhardtem.
16:04
Vyloučen hráč Michal Paseka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:04
Že by nyní. No naskytla se šance
16:00
Zatím teda bída.
15:40
Hmm, tak co s tím domácí favoriti udělají?
13:45
Teď robinsonádou zachránil svůj tým golman Charvát, a vychytal Czerwenku z Teplic. Fantastický zákrok
12:35
Domácí sice drží míček a jsou v útočném pásmu, ale je to takové nemastné, neslané
12:00
Teplice trefily doposavad jen třikrát branku. Louny sice taky, ale daly dva góly
11:10
Po druhém obdrženém góly jsou domácí jako opaření, nejsou schopni si ani nahrát.
08:33
08:33
Ale, ale tři střely na Teplice a dva góly. Teplice útočí a Louny dávají góly
08:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Fürstl, asistoval Jiří Lindner (0:1).
08:14
Blesk z čisté nebe. Druhá střela na Hlavsu končí v síti. Furstl se proháčkoval až před golmana a zavěsil
07:25
A opět se hraje jen před golmanem Loun Charvátem, ale střel je málo
06:45
Pokus o střelu lounského Herinka, střela mu sklouzla z čepele. Hlavsa nemusel ani zasahovat
05:15
První trochu závar před golmanem Teplic Hlavsou. Beci odvrátili
04:20
Další střela na lounskou branku Gerhard
03:35
Teplického Pechatého to už přestalo bavit a vyslal od půlky jednu ze svojich bomb. Brankař kryje
02:20
začátek zápasu velice pohodový až nudný. Až nyní první střela na branku v podání domácího Gebhardta a to vysoko nad
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Michal Charvát; hráči v poli: Milan Čížek, Miroslav Janeček, Michal Paseka, Jaroslav Bielik, Vladimír Běhavý
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Tomáš Soukup, Lukáš Tittel, Michal Láska, Lukáš Fiala, Milan Gerhard
00:00
Druhé kolo divize svedlo dohromady nováčka v Loun a domácí tým z Teplic. Domácí mají jednoznačnou povinnost si s nováčkem poradit a připsat si další tři body do tabulky