0:4
3:5
1:4
- : -
branky (asistence): 22:15 Filip Volovec (Robin Růžička), 25:30 Tomáš Rak (Ondřej Dobrovolný), 32:20 Filip Barus, 44:07 Filip Barus (Ondřej Dobrovolný)
branky (asistence): 04:05 Jaromír Filip, 09:18 David Musil (Daniel Hrbolka), 09:39 Jiří Planý (Ondřej Miškov), 15:57 Daniel Hrbolka (Jan Šulavík), 20:19 Ondřej Miškov (Jiří Planý), 23:53 Jan Valočík (Daniel Hrbolka), 28:53 Jaromír Filip (Jiří Planý), 35:15 Jaromír Filip (Štěpán Lhoťan), 36:45 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 45:53 Filip Fňukal (Jaromír Filip), 53:14 Daniel Hrbolka (Jan Šulavík), 59:05 Filip Fňukal (Jiří Planý), 59:43 Adam Juřina (Daniel Hrbolka)

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC ORCA KRNOV 4:13
23. Filip Volovec, 26. Tomáš Rak, 33. Filip Barus, 45. Filip Barus - 5. Jaromír Filip, 10. David Musil, 10. Jiří Planý, 16. Daniel Hrbolka, 21. Ondřej Miškov, 24. Jan Valočík, 29. Jaromír Filip, 36. Jaromír Filip, 37. Jaromír Filip, 46. Filip Fňukal, 54. Daniel Hrbolka, 60. Filip Fňukal, 60. Adam Juřina; rozhodčí: Jan Busínský - Marek Loskot; vyloučení: 2 + Ondřej Dobrovolný 5:0; využití: 0:4; diváků: 11; zásahy brankářů: Jakub Míchal 38 - Milan Baran 22; po třetinách: 0:4, 3:5, 1:4;
60:00
Střely celkem: Hornets 26, Krnov 51
60:00
Komentář trenéra Krnova zápas zcela v naši režii, nejvíce nás mrzí zranění našich hráčů, do nadcházející sezóny přejeme soupeři hodně úspěchů
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Brücknera: V první třetině jsme zůstali příliš pasivní, postupem času jsme snažili zvýšit naši aktivitu, což se nám místy dařilo. Zasloužené vítězství soupeře. Děkujeme soupeřům, rozhodčím a divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině: Hornets 10, Krnov 12.
60:00
59:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Adam Juřina, asistoval Daniel Hrbolka (4:13).
59:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Jiří Planý (4:12).
59:05
Vyloučen hráč Ondřej Dobrovolný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 5 minut za sekání.
53:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Jan Šulavík (4:11).
45:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Jaromír Filip (4:10).
44:35
Vyloučen hráč Jakub Vašek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
44:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus, asistoval Ondřej Dobrovolný (4:9).
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: Hornets- 9, Krnov- 18
40:00
36:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (3:9).
35:15
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Štěpán Lhoťan (3:8).
32:20
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus bez asistence (3:7).
28:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Jiří Planý (2:7).
27:10
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil Jaromír Filip.
27:10
Vyloučen hráč Petr Plodík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
25:30
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Rak, asistoval Ondřej Dobrovolný (2:6).
23:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Valočík, asistoval Daniel Hrbolka (1:6).
22:32
Tentokrát se zranil hráč na straně Hornetů s krvavým obočím odchází za mantinel
22:15
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Volovec, asistoval Robin Růžička (1:5).
20:50
Další hráč Krnova je zraněn a odchází pryč z hřiště
20:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jiří Planý (0:5).
09:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jiří Planý, asistoval Ondřej Miškov (0:3).
09:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Daniel Hrbolka (0:2).
08:18
Šance Krnova, ale krásný zákrok vytáhl z rukávu brankář Hornetů
05:32
Dobrá šance na straně domácích, ale brankář podržel Krnov
04:05
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip bez asistence (0:1).
01:51
hra zastavena kvůli zranění v rohu, hráč Krnova odchází za mantinel
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Busínský a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Filip Fňukal, Jiří Planý, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Štěpán Lhoťan
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Jakub Míchal; hráči v poli: Robin Růžička, Vojtěch Hovora, Ivan Kebeleš, Denis Máša, Lukáš Vašínek