2:3
1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 09:46 Tomáš Leipner, 19:21 Adam Hruška (Jan Novák), 38:05 Vojtěch Pfaur (David Sachr), 56:48 Tomáš Sochor (David Sachr)
branky (asistence): 06:43 Albert Vocel (Jan Hála), 16:19 Ondřej Navrátil (Petr Pánek), 19:04 Jan Hála (David Novák), 20:11 David Novák (Jan Hála), 26:54 Petr Pánek (Jan Hála), 45:05 Patrik Rokos (Dominik Král), 57:22 Jan Hála (Petr Pánek), 59:17 David Novák (Jan Hála)

Kanonýři Kladno B - Florbalová akademie MB "A" 4:8
10. Tomáš Leipner, 20. Adam Hruška, 39. Vojtěch Pfaur, 57. Tomáš Sochor - 7. Albert Vocel, 17. Ondřej Navrátil, 20. Jan Hála, 21. David Novák, 27. Petr Pánek, 46. Patrik Rokos, 58. Jan Hála, 60. David Novák; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Oleg Dejnega 25 - Petr Bárta 22; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: S výkonem jsem spokojený, děkuji soupeři za hezkou hru a dle mého soudu výborné utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Leipnera: Bez rozehry, bez střely, bez nápadu, bez odhodlání bojovat, soupeř jednoznačně lepší ve všech fázích hry, soupeři gratulujeme ke 3 bodům a přejeme hodně štěstí v příštích utkáních.
59:17
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil David Novák, asistoval Jan Hála (4:8).
58:47
Brankář Kladna se postaral o srovnání mantinelů, zatím co to Kanonýři zkouší v šesti.
57:22
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Petr Pánek (4:7).
56:48
Timeout Florbalová akademie MB "A"
56:48
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Sochor, asistoval David Sachr (4:6).
56:40
Kladno to zkouší v šesti.
56:12
Timeout Kanonýři Kladno B
56:12
Po time-outu se rozehrává na píšťalku arbitrů.
52:30
Hra začíná být ospalá.
51:00
Vyloučen hráč Jan Novák družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:00
Novák (Kladno) se hokejově snažil sebrat míček.. asi nevěděl, že ve florbale se hokejka nadzvedávat nesmí.
51:00
Boleslav měla příležitost v podobě přečíslení 3 na 2.
50:00
Bezouška (Kladno) zblokoval střelu soupeře, která ho posadila na zadek.
48:28
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hrubost.
48:28
Zbytečný zákrok od Ureše, kterým si vysloužil 2 minuty na trestné lavici.
47:34
Vocel (Boleslav) vyběhl z trestné lavice a hned po vstupu na hřiště utíkal sám na Olega (Kladno), branku však nevstřeil.
46:06
Kladno má velkou příležitost přiblížit se Mladé Boleslavi, hrají 5 na 3.
46:05
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
45:28
Vyloučen hráč Albert Vocel družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za vražení zády.
45:05
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Patrik Rokos, asistoval Dominik Král (3:6).
45:05
Nedáš, dostaneš! Tohle pravidlo právě potvrdil Rokos, který navyšuje náskok Boleslavi.
45:00
Urešovi (Kladno) se nepodařilo proměnit téměř jasnou gólovku!
42:43
Navrátil (Boleslav) ukázal hezkou stahovačku, po které prudce vyslal míček těsně nad horní tyč!
42:00
Boční síť se zavlnila po střele Rokose (Boleslav)!
40:30
Boleslav nám ukazuje, jak umí kombinovat v přesilové hře.
40:00
40:00
39:34
Vyloučen hráč Vojtěch Vosyka družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra na zemi.
39:34
Vosyka bohužel pro něj hrál na zemi a za to nemohl dostat nic jiného než dvouminutový trest.
38:05
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Pfaur, asistoval David Sachr (3:5).
38:05
Pfaur se opět vyznamenává, po nahrávce Sachra vsítil nádhernou branku a dává Kladnu naději.
37:20
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za držení.
37:20
Hála si pomohl v souboji rukama a je vyloučen.
37:00
Ureš (Kladno) se také ukazuje, když pohybem těla zmátl soupeře a dál rozvíjel útok přihrávkou Vosykovi.
36:00
Pochválit musíme všechny hráče utkání, předvádí totiž dobrou a zároveň fair-play hru. Radost sledovat.
35:00
Pfaur (Kladno) předvádí co dokáže, otočkou z rohu nahrál nabíhajícímu Molhancovi, který míček promáchnul.
34:00
Burda nejdřív skvěle vybojoval míček, skvěle se s ním i rozběhl, klička mu bohužel nevyšla.
33:00
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 14 diváků!!! Děkujeme :)
32:00
Hála (Boleslav) se vytočil z rohu a vyslal pumelici na bránu Kladna.
30:40
EX-CE-LEN-TNÍ! Co právě předvedl Pfaur (Kladno), když svou kličkou dokázal položit obránce soupeře!
30:00
Mladá Boleslav teď tlačí na pilu jako nikdy předtím a vyplácí se jí to, lítá jedna střela za druhou!!
29:20
Podobně jako před pár vteřinami Vosyka se teď vyznamenal Bezouška (Kladno).
28:30
Všichni zůstali v úžasu po Vosykově (Kladno) destrukci útoku hostí.
28:00
Honza Novák (Kladno) spíše polechtal míček po dírce, než že by se tomu dala říkat střela.
27:10
Dlouho jsem se nezmínil o Mladé Boleslavi, protože bylo na míčku stále Kladno, teď se však tým hostů dostal k fascinující střele!!!
26:54
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval Jan Hála (2:5).
26:00
Makovička vysílá střelu ze své čepele, která letí vysoko nad! Tak vysoko, že by tam nemohla poletovat ani Maková panenka.
25:10
Ačkoli Burda (Kladno) zachytil svým dravým způsobem rozehrávku soupeře, jeho nahrávka skončila mizerně. No... to se mu moc nepovedlo..
24:00
Jako dítě na houpacím koníkovi! Přesně tak se houpe hra ze strany na stranu!
22:46
Pfaur (Kladno) splácí druh Sochorovi a nahrává mu do sic ne až tak gólové situace, ale stále tato akce mohla skončit brankou.
20:11
20:11
Novák postával před bránou a Hála po své individuální akci nahrává právě zmiňovanému Novákovi, který je v tomto zápase novým gólovým střelcem.
20:00
20:00
19:21
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Hruška, asistoval Jan Novák (2:3).
19:04
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval David Novák (1:3).
18:20
Honza "Bezi" Bezouška (Kladno) se vyznamenal zastavením finální nahrávky mladoboleslavského útoku!
16:19
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Navrátil, asistoval Petr Pánek (1:2).
16:19
Z dorážky po střele Pánka se trefuje do bány Navrátil!
15:00
Mladá Boleslav měla standartní situaci ve velmi slibné pozici, Novák vystřelil, kladenský Dejnega Oleg vyráží, Novák se dostává zpět k balónku a doráží, branka ale nepadla.
14:34
Kanonýři odehráli přesilovou hru bez vstřelené branky.
13:34
Na první minutu přesilovky byli vybráni kladenští junioři a ukázali, že to umí! Sochor nádhernou přihrávkou zkoušel dostat do gólové situace Pfaura, který minul míček o pouhé 2 milimetry.
12:34
Vyloučen hráč Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za bránění ve hře.
12:34
Tůma (Boleslav) se postavil do cesty jednomu z kladenských hráčů a je vyloučen.
12:10
Uběhly 2 minuty a ačkoli byla Mladá Boleslav celou dobu na míčku, gól se jim vstřelit nepodařilo.
10:10
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB "A" neproměnil Albert Vocel.
10:10
Vyloučen hráč Jan Bezouška družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
10:10
Bezouška (Kladno) se jako neřízená střela vrhnul do vlastního brankoviště a je tedy právem vyloučen.
09:46
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner bez asistence (1:1).
09:46
Před brankou se nejlépe zorientoval Leipner a vyslal střelu do nejvyšší části brány!
08:30
David Novák (Mladá Boleslav) se ocitl v podobné situaci jako Sachr (Kladno) a kulhá na střídačku.
06:43
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Albert Vocel, asistoval Jan Hála (0:1).
06:43
Hála našel svou přihrávkou do prázdné brány Vocela, který se nemílil a otevírá tak skóre zápasu ku prospěchu Mladé Boleslavi.
05:40
Junior Sachr (Kladno) se oklepává po tvrdém zákroku a belhá na střídačku.
04:00
Florbalová Akademie předvedla krásnou kombinaci na polovině domácích, zakončená byla, avšak mimo červenou konstrukci.
02:44
Mladoboleslavský Tůma nám ukázal, co dokáže s míčkem. Florbalová paráda!
01:20
Vorlíček (Kladno) se v rohu snažil provést parádní kličku, ta mu bohužel nevyšla a po zdvojení boleslavských hráčů míček z čepele Vorlíčka odletěl jako orel za mantinel.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli Kanonýři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A":
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B:
00:00
Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu mezi kladenskými Kanonýry a boleslavskou Florbalovou Akademií, těm co právě obědvají přeju dobrou chuť!