1:0
1:3
2:0
- : -
branky (asistence): 16:16 Tomáš Abrhám, 27:46 Patrik Soukup (Marek Rybka), 45:08 Jakub Stejskal (Marek Rybka), 54:32 Tomáš Abrhám (Tomáš Růžek)
branky (asistence): 30:50 Vojtěch Cvrček (Dominik Reczai), 32:02 Jan Novotný, 35:58 Lukáš Jarolímek (Lukáš Hlava)

Florbal Sokolov - TJ Sokol Koberovy 4:3
17. Tomáš Abrhám, 28. Patrik Soukup, 46. Jakub Stejskal, 55. Tomáš Abrhám - 31. Vojtěch Cvrček, 33. Jan Novotný, 36. Lukáš Jarolímek; rozhodčí: Karel Kotyza - Lukáš Grundler; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Ondřej Motl 24 - Ondřej Brunclík 27; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: "Vyloučení nás stála zápas. Z chyb se musíme poučit. Soupeř byl o něco lepší, gratulujeme k zaslouženému vítězství."
60:00
Komentář trenéra domácích: "z naší strany takticky nezvládnuté utkání, hráli jsme soupeřovu hru nahoru dolů, což se florbal hrát nedá. Soupeři děkuji za kvalitní utkání."
60:00
59:59
Hosté ji nevyužili a Sokolov si připisuje první tři body do tabulky.
59:56
Abrhám na poslední chvíli hasí průšvih a tohle je asi poslední šance pro hosty.
59:44
Sokolov je na balónu, snaží se udržet vedení na své straně.
59:00
Koberovy jdou do 6!
58:57
Timeout TJ Sokol Koberovy
55:54
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
55:54
Sokolov má šanci navýšit vedení v další přesilovce.
54:32
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Tomáš Růžek (4:3).
54:32
Přesilovka sice zůstala nevyužitá, Abrhám se ale dostal ke střele a nad ramenem prostřelil hostujícího gólmana.
52:23
Vyloučen hráč Adam Kuršel družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
52:23
Oživení nám možná přinese přesilovka domácích.
50:23
Pro dnešních 60 diváků je určitě škoda, že se nehraje aktivnější florbal.
50:00
Ani v polovině třetí třetiny se obraz hry nemění.
46:45
A hra se opět vrátila do starých kolejích, nic zajímavého se neděje.
45:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Marek Rybka (3:3).
45:08
Sokolov se konečně dostal na útočnou polovinu a je z toho vyrovnávací branka kapitána Stejskala.
40:00
40:00
Střely na branku: Sokolov - 4 Koberovy - 10
40:00
39:59
Koberovy otočili utkání z 2:0 a do třetí třetiny si ponesou jednogólový náskok.
38:30
Koberovy jsou bohužel lepším týmem v současné době, Sokolov se už nedostává do tolika šancí, časté chyby v obraně mu také nepomáhají.
35:58
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Jarolímek, asistoval Lukáš Hlava (2:3).
35:58
Abrhám jako poslední hráč ztratil míček na půlce a Koberovy otáčejí vývoj.
34:37
Florbal teď postrádá na kráse.
32:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný bez asistence (2:2).
32:02
Sokolov teď polevil a další chybu v obraně využívá Novotný.
30:50
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Vojtěch Cvrček, asistoval Dominik Reczai (2:1).
30:50
A Koberovy snižují na 2:1
30:49
Hodně ostrý zákrok Boroliče končí jen domluvou.
30:20
tentokráte přesilovka zůstala nevyužitá.
29:35
A podruhé Soukup ve střelecké pozici netrefil branku.
29:07
Hezky lítal balónek z hokejky na hokejku, tentokrát střelec Soukup minul.
28:19
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za držení.
27:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Marek Rybka (2:0).
27:46
A Soukup trefil od pravého mantinelu pravou šibenici, domácí vedou 2:0
27:17
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra bez hokejky.
27:17
Jeden z hostujícího družstva hrál bez hole a domácí mají výhodu přesilovky.
25:09
Brejk hostů dva na nikoho končí parádním zákrokem Motla. Teď podržel svůj tým.
23:57
Koberovy jsou zatím lehce nebezpečnější.
21:00
Tenhle gól by neplatil asi ani v hokeji, Nad úrovní horní tyčky trefil Hlava míček.
20:00
20:00
Střely na branku- Sokolov - 16 Koberovy - 12
20:00
19:38
Boroličova ztráta zavinila další problémy v obraně domácích, skóre se však stále nemění.
18:43
Koberovy jako by první gól probral a znovu se dostávali nebezpečně před Motla. Ten drží stále čisté konto.
18:05
Skrytá střela Kuržela skončila na Motlovi.
17:11
Sokolov se dostal v obraně do problémů, první střelu se povedlo zablokovat, s druhou už si musel poradit Motl.
16:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám bez asistence (1:0).
16:16
Abrhám nahodil míček na bránu a díky skvělému clonění skončil míček až v bráně.
15:32
Abrhám našel milimetrově Boroliče, toho vychytal Brunclík.
13:30
Hykš s Lejbou byli na brankovišti, v těžké pozici však ani jeden neuklidil míček do kasy.
12:36
Boroličova skrytá střela nadělala Brunclíkovi problémy. Následný Šafránkův pokus letěl nad.
12:09
Abrhám se dostal do své oblíbené výtoče, blok hostů pozorný.
10:16
První lajna Sokolova zamkla Koberovy, na gól se však stále čeká.
08:42
Stejskal se v situaci 3 na 2 rozhodl pro střelu, se kterou však neuspěl.
08:05
Motl se na poslední chvíli přesunul proti soupeřově střele.
06:32
Brunclík začíná mít více práce, zatím jsou pro něj však sokolovské střely lahůdkou.
05:31
Sokolov se dostal do první větší šance. Soukup posunul na Stejskala a ten z první trefil jen gólmana hostů.
03:56
Jinak však zatím sledujeme klidný zápas bez větších šancí.
00:56
Zápas začíná trošku vtipně. Nejprve Ladžon předvedl luxusní zpracování obličejem a poté hráč hostů zblokoval střelu místy, které jsou pro chlapa hodně bolestivé.