0:3
0:7
2:0
- : -
branky (asistence): 40:41 Linda Hyksová (Kamila Pravcová), 59:05 Aneta Federselová
branky (asistence): 02:16 Denisa Billá (Lucie Pilíková), 06:55 Dominika Steinbachová (Denisa Billá), 18:59 Tereza Hanzlíková (Iveta Hyršlová), 24:44 Denisa Billá (Dominika Steinbachová), 26:07 Dagmar Surá (Dominika Kubišová), 32:34 Tereza Hanzlíková (Lucia Košturiaková), 35:54 Dominika Steinbachová (Lucie Pilíková), 38:16 Dagmar Surá (Eliška Machková), 39:13 Tereza Hanzlíková (Denisa Billá), 39:35 Barbora Zabavská (Adéla Polívková)

K1 Florbal Židenice - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 2:10
41. Linda Hyksová, 60. Aneta Federselová - 3. Denisa Billá, 7. Dominika Steinbachová, 19. Tereza Hanzlíková, 25. Denisa Billá, 27. Dagmar Surá, 33. Tereza Hanzlíková, 36. Dominika Steinbachová, 39. Dagmar Surá, 40. Tereza Hanzlíková, 40. Barbora Zabavská; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 15, Lenka Remešová 15 - Jana Christianová 9, Eliška Egertová 4; po třetinách: 0:3, 0:7, 2:0;
60:00
Komentář domácí trenérky (Úlehlová Gabriela): Z naší strany zpočátku hodně naivní hra v obraně, dobrá polovina inkasovaných branek je z kategorie laciných. Pozitivem a vkladem do dalších zápasů je fakt, že jsme zápas ani za krajně nepříznivého vývoje nevzdaly a ve třetí třetině nabídly alespoň něco, co snese označení florbal. Soupeři díky za zápas.
60:00
Statistika střel v zápase: Židenice 15 - 40 Jižní Město
60:00
Komentář hostující trenérky (Šteglová Markéta): Naše hra nebyla vůbec optimální. Měli jsme štěstí, že nám napadali góly během prvních dvou třetin. Z naší strany trestuhodně odehraná 3 třetina. Děkujeme soupeřům za utkání.
60:00
Počet střel 3. třetiny: Židenice 6 - 15 Jižní Město
60:00
59:05
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Aneta Federselová bez asistence (2:10).
59:05
Tak přeci jen se domácí diváci za celozápasové povzbuzování dočkali branky v hostující síti. Sedláčková M. na středu hřiště podržela míček a milimetrovou přihrávkou našla Federselovou, která na dvakrát překonala brankářku.
56:20
I přes prozatímní výsledek Židenice nesložili zbraně, nepropadají skepsi a snaží se s výsledkem ještě něco udělat. Za zlepšený výkon ve 3. třetině by si další branku zasloužili, dočkají se diváci?
55:34
Vyloučen hráč Michaela Šulanová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:37
To jsou mi věci, Židenice mají opět smůlu. Tyčka zachránila pumelici z produkce domácí Sedláčkové.
53:05
Konstrukce teď zachránila od čistého konta střídající Egertovou. Krásný projektil backhandem domácí Grufíkové P.
51:54
Hyksová trefila skákající balónek a mířila jen těsně nad branku.
50:06
Domácí Remešová má za sebou další těžké ale za to úspěšné zákroky
48:12
Sládečková teď šla ze strany sama na branku a situaci se rozhodla v poslední chvíli vyřešit přihrávkou, která však nenašla adresáta.
45:33
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Egertová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město
43:52
Po ose Indrová, Sedláčková se v tutové šanci objevila Novotná. Její střela však těsně míjí branku.
41:58
Do 3. třetiny nastoupila do domácí branky Remešová a zatím výbornými zákroky nepřipouští nárůst ve skóre.
40:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Kamila Pravcová (1:10).
40:41
Tak přeci jen se i domácí dočkali čestného úspěchu, kdy nekompromisní ranou nedala Hyksová, golmance šanci zasáhnout.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Lenka Remešová družstva K1 Florbal Židenice
40:00
Střela do tyčky hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
Střela do tyčky hráč Petra Grufíková družstva K1 Florbal Židenice .
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: Židenice 2 - 16 Jižní Město.
40:00
39:59
Co k tomu dodat, když to lepí tak to lepí a proto je výsledek takový, jaký je. Nicméně vedení na straně Jižního města je zcela zasloužené.
39:35
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Adéla Polívková (0:10).
39:13
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Denisa Billá (0:9).
38:26
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
38:16
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Eliška Machková (0:8).
37:52
Tak tato střela hostující Zabavské nemohla Krištofovou vylekat, maximálně tak rozplakat skončila-li by v síti.
35:54
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Lucie Pilíková (0:7).
35:00
Dnešní utkání sleduje 92 diváků, nutno podotknout, že z větší části zklamaných z vývoje utkání.
32:34
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Lucia Košturiaková (0:6).
32:34
Košturiaková našla před brankou volnou Hanzlíkovou, pro kterou už nebyl problém zakončit do odkryté branky.
29:12
Domácí Valehrachová teď zkusila své štěstí z velkého úhlu a málem zaskočila hostující golmanku.
28:29
Timeout K1 Florbal Židenice
28:29
Po unáhlené střele Machkové teď čeká domácí sběrače balónu poměrně dlouhá cesta zhruba do 7 řady horní tribuny.
26:07
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dagmar Surá, asistoval Dominika Kubišová (0:5).
24:44
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Dominika Steinbachová (0:4).
24:44
Pocit smůly teď prožila domácí brankářka, pod kterou se teď doslova došoural míček za brankovou čáru.
22:28
Grufíková Anna natáhla ke střele a mířila ke vzdálenější tyči. Hostující Christiánová však na střelu viděla a zakročila.
20:23
Hned v úvodu se za navýšením skóre hnala hostující Billá, ale střela ji nevyšla tak, jak si představovala.
20:00
20:00
Statistika střel po 1. třetině: Židenice 7 - Jižní Město 9
20:00
19:18
Hned z buly mohla snížit domácí Indrová, ale svoji možnost nevyužila.
18:59
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Iveta Hyršlová (0:3).
18:32
Pěkná souhra hostujícího celku, kde na jejím konci byla Košturiaková. Pospíšilová však včas přistoupila a střelu zablokovala.
16:17
Pěkná kombinace domácích bohužel skončila pouze zblokovanou střelou. Rozehrávat z rohu domácí Židenice.
15:52
Zatím můžeme vidět celkem vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách.
13:55
Pěkná střela z otočky domácí Sedláčkové. Střela šla ke vzdálenější tyčí, ale Christiánová se natáhla včas a střelu zneškodnila.
12:00
Slibný útok Jižního města končí střelou nad.
11:28
Po střele hostující Čapkové se brankářka pouze ohlédla. Naštěstí pro domácí šla střela těsně vedle.
08:43
Další přečíslení 2 na 1 nejen že neskončilo gólem, ale ani střelou na branku. Pokud domácí Židenice nebudou tyto šance dotahovat do konce, tak to budou mít proti zatím velmi dobře bránícímu hostujícímu celku velmi složité.
07:12
Rychlý protiútok v podání Židenic bohužel končí nepřesnou přihrávkou.
06:55
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Dominika Steinbachová, asistoval Denisa Billá (0:2).
06:02
V přesilovce nemusela domácí Krištofíková řešit moc závažných věcí před svojí bránou a proto se Židenice úspěšně ubránili.
04:02
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
02:16
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Pilíková (0:1).
00:54
Úvodní šanci hostujícího celku chytila domácí Krištofová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Denisa Billá, Vendula Beránková, Dominika Steinbachová, Nikola Hermannová, Lucie Pilíková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Barbora Sedláčková, Lenka Novotná, Linda Hyksová, Martina Indrová