0:4
0:3
0:7
- : -
branky (asistence): 02:22 Veronika Káčová (Paulína Hudáková), 02:54 Zuzana Šuranyiová (Nela Škopková), 16:13 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 19:36 Andrea Pastušková (Nela Kapcová), 30:45 Nela Kapcová, 32:04 Markéta Vrlíková (Markéta Režnarová), 38:32 Pavla Kajfoszová (Andrea Pastušková), 40:21 Nela Kapcová (Veronika Rybičková), 46:53 Markéta Vrlíková (Markéta Režnarová), 49:07 Nela Škopková (Markéta Vrlíková), 49:46 Kristína Hudáková (Eliška Jurečková), 50:17 Kateřina Šromotová, 55:36 Veronika Káčová (Eliška Jurečková), 59:59 Eliška Jurečková (Kristína Hudáková)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0:14
3. Veronika Káčová, 3. Zuzana Šuranyiová, 17. Nela Škopková, 20. Andrea Pastušková, 31. Nela Kapcová, 33. Markéta Vrlíková, 39. Pavla Kajfoszová, 41. Nela Kapcová, 47. Markéta Vrlíková, 50. Nela Škopková, 50. Kristína Hudáková, 51. Kateřina Šromotová, 56. Veronika Káčová, 60. Eliška Jurečková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Eliška Kuchyňková 18, Jana Vyrobíková 13 - Veronika Tomšová 11; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:7;
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Jakuba Robenka: Podstatně zlepšený výkon oproti minulým utkáním, ikdyž rezervy jsou pořád velké. Pro Nás je zázrakem čisté konto a za to jsme rádi. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na Chodov.
60:00
komentář asistenta domácích P. Doubka : Do utkání jsme vstoupili bez několika hráček stabilní sestavy a soupeři utkání hodně ulehčili. Obrovskou pochvalu zaslouží hráčky našich rezervních týmů, které si dnes odbyly svojí extraligovou premiéru. Ostrava dominovala ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězila velkým rozdílem. Přejeme Ostravě pohodlnou cestu domů. Děkujeme soupeři za velmi férové utkání a pořadatelům za jejich spolupráci. Těšíme se na další zápas.
60:00
Střely ve třetí třetině 7:20, celkově 11:45
60:00
59:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Kristína Hudáková (0:14).
59:59
Konečnou podobu výsledku dává spolu se sirénou Eliška Jurečková.
56:40
Anča Kutnarová zkusila překvapit Tomšovou na bližší, bez úspěchu.
55:37
Zmar domácích podtrhuje v oslabení Káčová. Domácí v přesilovce ani nevystřelily.
55:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Eliška Jurečková (0:13).
55:20
Ostravské hráčky motají Vinohrady, domácí jsou zatím povětšinou bez míčku.
54:13
Kde se vzala, tu se vzala sekyrka Rybičkové. Domácí mají šanci na čestný úspěch.
54:12
Vyloučen hráč Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
51:33
Další gólovka hostů nevyužita, domácí hráčka poté v brejku střílí nad.
50:18
Další branku střílí do vikýře Šromotová, domácí si berou oddychový čas.
50:17
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kateřina Šromotová bez asistence (0:12).
49:47
Třetí dorážka již končí v síti. Ostrava je na brankovišti mnohem důraznější.
49:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Eliška Jurečková (0:11).
49:08
Na druhé straně si hostující hráčky věděly se zakončením rady o mnoho lépe - krosová přihrávka do pravé strany končí střelou z nuláku na bližší.
49:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Škopková, asistoval Markéta Vrlíková (0:10).
48:51
Tečovaná střela domácí Vavřinové gólem neskončila.
48:25
Trma - vrma před hostující brankou končí faulem domácí hráčky.
48:06
Dnešní utkání sleduje 36 diváků.
46:54
Rychlý útok Ostravy proměňuje z brankové čáry Vrlíková.
46:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Markéta Režnarová (0:9).
46:29
Domácí hráčky obětavě chodí do střel soupeřek.
46:01
Pěkná stahovačka Kotzurové nic většího nepřinesla.
44:56
Pardon, dal jsem si pět minut šlofíka - až na šance Ostravy se nic neděje. Vyrobíková dvakrát dobře zasáhla.
41:26
Domácí Bartošová šla v brejku 3 na 2 a vyřešila to tvrdou ranou do pupíku. Tohle Tomšová pustit nemohla.
40:22
Do třetí třetiny nastoupila v domácí brance Jana Vyrobíková. Přivítána byla střelou Rybičkové, kterou jen vyrazila před sebe a dorážející Kapcová trefila přesně o tyčku.
40:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Rybičková (0:8).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 2:11. Celkově zatím 4:25 pro Ostravu.
40:00
38:33
Další nemastná - neslaná, ale počítá se. Ze středu to prošlo skrumáží po zemi až do brány.
38:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Andrea Pastušková (0:7).
36:25
Já na bráchu, brácha na mě - Paulína ale nabídku Kristýny neproměnila.
33:26
Baseball v podání Káčové - do rohu na podavačku míčků.
32:05
Kulatý nesmysl dnes Kuchyňkové zatím nelepí. Zpoza brány to projelo někudy pod nohou a Vrlíková to snazší mít nemohla. Zdravíme Jirku Buchtu a jeho horké brambory!
32:04
30:46
Před dotírající Rybičkovou přihrála domácí Zelníčková radši naslepo na střed, kde řekla Kapcová slušně děkuji a vyrvala to nad rameno Kuchyňkové.
30:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (0:5).
30:00
Podle skóre by se mohlo zdát, že je druhá třetina vyrovnaná. No, možná tak podle skóre...
28:05
Ostrava přišla s křižnými přihrávkami, které zatím nepřináší ovoce díky pozornosti vinohradských útočnic.
25:37
ctrl+C a ctrl+V - jen místo vlevo od stolku časomíry se hraje druhá třetina vpravo. Žádná větší šance nyní nepřichází, Ostrava hraje kolotoč kolem vinohradských děvčat.
22:22
Uklidnění domácích díky Zelníčkové, po chvilce Ostrava opět na míčku.
21:11
Domácí Kylarová málem přehodila hostující gólmanku! První větší šance domácích!
20:32
Jak první třetina skončila, začala ta druhá - Ostrava dnes hraje v tréninkovém tempu.
20:00
20:00
Střely po první třetině 2:14 pro hostující hráčky.
20:00
19:59
Poslední nahození již skóre v první třetině nemění.
19:37
Krásná přihrávka Kapcové, kterou do prázdné zametla Pastušková. Do šatny Ostrava přidává čtvrtý gól.
19:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Nela Kapcová (0:4).
18:12
Dnes je to pro polovinu vinohradského týmu velká škola - několik hráče hraje svůj první zápas v extralize. Zatím se učí jen bránit, do útoku se domácí tým až na výjimky nedostává.
16:14
Po sérii nepřesných střel Ostravanek z beka vystřelila Škopková a trefila nad nohu Kuchyňkové.
16:13
14:45
Domácí Žižková donutila hostující gólmanku k prvnímu zákroku.
14:07
Rybičková z malého brankoviště do boční tyčky.
11:57
Kuchyňková dvakrát výborně - proti střele z dálky i proti dorážce.
10:58
Obrázek stále stejný - Ostrava útočí, Vinohrady jsou za půlkou velmi sporadicky. Třeba se Ostrava unaví!
09:12
Vinohradská děvčata dnes dostala naordinovaný Prešovský beton. Uvidíme, jak moc vydrží.
08:23
Šance hostující hráčky Kristýny Hudákové nevyužita.
07:49
Hostující Šuranyiová při pádu špatně dopadla - vypadá to na podvrknutý kotník. Snad to nebude nic vážného.
06:53
Domácí si připisují první šanci, střela končí vedle.
04:55
Zatím tahají domácí hráčky jednoznačně za kratší konec.
02:55
S přihrávkou před prázdnou bránu neměla problém Šuranyiová.
02:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Zuzana Šuranyiová, asistoval Nela Škopková (0:2).
02:23
Lehčí střela Káčové končí v domácí svatyni.
02:22
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Paulína Hudáková (0:1).
01:12
Zatím hosté kombinují a vytvářejí si lepší pozice. Domácí Kuchyňková si připisuje první dva zákroky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Veronika Káčová, Eliška Jurečková, Kristína Hudáková, Paulína Hudáková, Viktória Grossová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Eliška Kuchyňková; hráči v poli: Aneta Tvrzníková, Natálie Bartošová, Anna Kutnarová, Kristýna Zelníčková, Alena Žižková
00:00
Vše je připraveno, týmy jsou nastoupeny. První buly vyhrávají hráčky Ostravy a hned se usazují na polovině domácích.