2:1
0:3
5:3
0:1
branky (asistence): 04:11 Pavla Kajfoszová (Andrea Pastušková), 11:52 Paulína Hudáková (Eliška Jurečková), 41:13 Veronika Káčová (Kristína Hudáková), 44:29 Kristína Hudáková, 49:12 Eliška Jurečková (Nela Kapcová), 59:35 Nela Kapcová (Kristína Hudáková), 59:42 Kristína Hudáková (Paulína Hudáková)
branky (asistence): 16:03 Magdaléna Plášková (Karolína Suchá), 20:42 Johana Vrbová (Martina Řepková), 32:21 Eva Preisslerová (Adéla Jůzová), 36:01 Martina Řepková (Gabriela Tožičková), 42:31 Karolína Suchá (Magdaléna Plášková), 47:54 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 48:11 Magdaléna Plášková (Gabriela Tožičková), 61:17 Karolína Suchá (Gabriela Tožičková)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:8p
5. Pavla Kajfoszová, 12. Paulína Hudáková, 42. Veronika Káčová, 45. Kristína Hudáková, 50. Eliška Jurečková, 60. Nela Kapcová, 60. Kristína Hudáková - 17. Magdaléna Plášková, 21. Johana Vrbová, 33. Eva Preisslerová, 37. Martina Řepková, 43. Karolína Suchá, 48. Martina Řepková, 49. Magdaléna Plášková, 62. Karolína Suchá; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 21 - Hana Ranochová 18; po třetinách: 2:1, 0:3, 5:3, 0:1;
65:00
Komentář asistenta trenérky hostí Lukáše Procházky: Dneska jsme celý zápas nefungovali směrem dozadu, i tak jsme dostali zápas pod kontrolu, ale vedení o tři góly by tým, jako máme my, měl být schopen dohrát. Cítíme určité zklamání, ale konečně se hrál kvalitní zápas v tempu, ve kterém jsme nakonec dokázali vyhrát.
65:00
Střely po prodloužení: Ostrava - 0, Chodov - 2
65:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Rozhodla 2. třetina, kdy jsme naprosto vyklidili pozice a nedokázali jsme udržet balón. Vzhledem k průběhu je bod zlatý, ale jinak tady zatím zbytečně rozdáváme body. Věděli jsme, že budou rozhodovat maličkosti a to je potvrdilo. Smutné je, že jsme si zápas prohráli přesně tam, na co jsme se nejvíc připravovali.
61:17
61:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Gabriela Tožičková (7:8).
60:42
Řepková neproměnila svou 100% šanci.
60:01
Míček pro svůj tým získala kapitánka Urbánková.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: Ostrava - 12, Chodov - 8
60:00
59:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (7:7).
59:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Kristína Hudáková (6:7).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:30
Hudáková K. o centimetry míjí bránu Ranochové.
58:16
Střela Káčové do bloku první hráčky.
58:04
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:54
Pastušková nepěkně sundala na středu Suchou, která se zanedlouho zvedá.
56:11
Hra je pozastavena z důvodu úrazu Chodovské hráčky Řepkové.
55:36
Pláškové ve velké šanci sjel míček z hole a zakončila daleko mimo bránu.
54:46
Vrbová poslala Hudákovou K. za mantinel, rozhodčí pouští hru dál.
54:14
Krásná rozehrávka Ostravy neskončila ani zakončením a balónek získal Chodov.
53:40
Tvrdý střet Hudákové P. a Urbánkové naštěstí neskončil zraněním.
52:59
Kapcová s Jurečkovou kombinují za Chodovskou bránou.
51:54
Hudáková P. zneškodnila přihrávku Řepkové na Urbánkovou přímo do prázdné brány.
51:06
Kajfoszová vs. Suchá u mantinelu. Druhá jmenovaná skončila za mantinelem.
50:32
Faul na Pilíkovou, rozehrávku má Chodov.
49:38
Hudáková P. se snažila zakončit od mantinelu, ale střelila jen hráčku před ní.
49:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Nela Kapcová (5:7).
48:52
Pastušková s Kapcovou si na středu hřiště moc neporozuměly a ztratily míček.
48:29
Chodov zabral a odskočil Ostravě již o tři branky.
48:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Gabriela Tožičková (4:7).
47:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (4:6).
47:17
Režnarová vybojovala míček a FBC šlo do situace 3na2, naneštěstí z této šance nic nevytěžilo.
46:42
Chyběl kousek a Chodov si dal vlastní gól.
45:47
Ostravské hráčky zkouší kombinaci za Chodovskou bránou.
44:52
Utkání ve třetí třetině je vážně jako na kolébce.
44:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková bez asistence (4:5).
43:54
Střela Urbánkové skončila v bloku Ostravské hráčky.
43:18
Škopková zkoušela střelu z otočky, Ranochovou však nepřelstila.
42:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Magdaléna Plášková (3:5).
42:31
Chodov se opět dostává do dvoubrankového vedení.
42:24
Tyčka Káčové.
41:50
Kotzurová svým blokem zneškodnila střelu Frantíkové.
41:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Kristína Hudáková (3:4).
41:13
Ostravanky si svým napadáním vytvořily šanci, kterou Káčová proměňuje.
40:35
Jurečková svou střelou tahem přestřeluje bránu.
40:01
Buly pro Chodov.
40:00
Střela do tyčky hráč Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
40:00
40:00
Střely po 3. třetině: Ostrava - 6, Chodov - 11
40:00
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:17
Ostravanky se teď nemohou dostat z tlaku, který na ně Pražačky vyvíjejí.
37:12
Chyby v Ostravské obraně nevedly "díky bohu" ke změně stavu utkání.
36:41
Ve druhé třetině je zjevné, kdo je na koni. Hráčky Chodova nechtějí pustit Ostravu k míčku.
36:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Tožičková (2:4).
35:56
Domácí tým v plném počtu.
34:54
Dnešní zápas sleduje 102 diváků, děkujeme!
34:30
Hráčkám Chodova se zatím žádná z přesilovek využít nepovedla, tak uvidíme, co předvedou.
33:56
Vyloučen hráč Paulína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
33:10
Káčová se snažila dostat do střelecké pozice, ale v obložení třech Chodovských hráček o míček přišla.
32:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Preisslerová, asistoval Adéla Jůzová (2:3).
32:21
Chodov otáčí skóre a jde do vedení.
31:55
Vrlíková v samostatném úniku, Ranochová opět chytá.
30:50
Ostravská pětka je na ploše už moc dlouho a Chodovské hráčky jim nechtějí dát čas na střídání.
29:44
Hudáková K. se znovu snažila přemoct Ranochovou, ta však její střelu vyrazila helmou.
29:12
Tomšová je dneska velkou oporou domácího týmu.
28:30
Kapcová promáchla na středu.
27:46
Hudákova K. zachytila míček na středu a zkusila změnit stav utkání, bohužel neúspěšně.
26:56
Kotzurová zatlačena do rohu, nakonec byl písknut faul.
26:11
Chodov má rozehrávku z poloviny hřiště.
25:06
Hudáková K. si to jako nezastavitelný býk běžela po mantinelu přímo na branku hostí, její jedinou překážkou v cestě za gólem byla Ranochová.
24:28
Řepková prozkoušela pozornost Tomšové střelou z boku.
23:50
Prozatím má herní převahu tým z Prahy.
23:11
Domácí jsou v plném počtu.
22:17
Dlouhý výhoz Tomšové zachytává až na druhé straně hřiště Ranochová.
21:11
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra na zemi.
21:11
I druhou dnešní přesilovku si zahrají hostující hráčky.
20:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Johana Vrbová, asistoval Martina Řepková (2:2).
20:42
Chumel před domácí bránou končí gólem Vrbové.
20:01
S balónkem na svých čepelích začíná Chodov.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Ostrava - 7, Chodov - 8
20:00
19:23
Střelu Grossové chytila Ranochová jako "malinu".
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:22
Hudáková P. ztratila míček na středu a do šance se dostává Suchá.
18:01
Chodovské hráčky se po góle zvedly a tlačí Ostravanky.
17:22
Kotzurová faulována v rohu. Ostravské hráčky mají rozehrávku.
16:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Karolína Suchá (2:1).
16:03
Plášková snižuje náskok Ostravy.
15:00
Tomšová krásně vychytala střelu Řepkové a hned poté dorážku Urbánkové.
14:29
Brejková situace Ostravy 3na2 končí střelou nad.
13:17
P. Hudáková nádherně vyřešila situaci, kdy na ni šly 3 hráčky z Chodova.
12:33
Ostrava uzamkla Chodovské hráčky na jejich polovině.
11:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Eliška Jurečková (2:0).
11:52
Ostrava již vede o dva góly!
11:20
Rybičková se krásně vyprostila z chodovského napadání a vytvořila tak Ostravě krásnou šanci.
10:56
Střela Vrlíkové zamířila přímo do bloku Plaškové.
10:00
Hudáková K. si to zkoušela vyběhnout přes střed, nakonec však byla faulována.
08:47
Nebezpečnou střelu předvedla teď z obrany Jiráková, nicméně střela skončila v boční síťce.
08:18
Šuranyiová překazil akci Pláškové a Tožičkové.
07:35
Vavrečková zachytila žabku Vrbové před bránu na Urbánkovou.
07:10
Tvrdý souboj u mantinelu skončil rozehrávkou Ostravy z křížku.
06:34
Ostrava má překvapivě nad Chodovem vysokou převahu.
05:47
Škopková potrápila Ranochovou střelou tahem, avšak nakonec chodovská brankářka míček vyrazila.
05:16
Režnarová netrefuje prázdnou bránu.
04:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Andrea Pastušková (1:0).
04:11
Kajfoszová dostala nahrávku přímo na střed a střílela z první. Míček končí za zády Ranochové.
03:41
Ostrava teď měla víc štěstí než rozumu, když nechala Urbánkovou samotnou na středu. Chodovská hráčka však tuto chybu nepotrestala.
03:00
Ostrava se snažila vytvořit postupný útok z obrany, bohužel Káčová na polovině míček ztrácí.
02:20
Chodov první přesilovku nezúročil a stav je pořád 0:0.
02:17
01:45
Chodov, i přestože má vysoký tlak, si zatím nevytvořil větší šanci.
01:08
Ostravské hráčky se zatím drží, navíc mají velkou podporu v bráně.
00:18
První vyloučení si dnes vychutná Chodov.
00:17
Vyloučen hráč Veronika Rybičková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává pro svůj tým Andrea Pastušková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Johana Vrbová, Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Krauskopfová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Nela Kapcová, Pavla Kajfoszová, Veronika Rybičková