6:1
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 02:06 Natálie Martináková (Katarína Klapitová), 03:20 Veronika Enenkelová (Zuzana Halfarová), 05:00 Zuzana Halfarová (Michaela Šponiarová), 05:43 Romana Kiecková (Ivana Šupáková), 10:25 Nikol Kubečková, 16:25 Barbora Husková (Denisa Ferenčíková), 31:28 Ivana Šupáková (Romana Kiecková), 32:55 Ema Bartůšková (vlastní branka), 33:11 Ivana Šupáková (Katarína Klapitová), 35:57 Barbora Husková (Denisa Ferenčíková), 50:51 Denisa Ferenčíková (Veronika Enenkelová)
branky (asistence): 06:01 Oxana Šamanina (Nikol Pekárková), 37:56 Michaela Mlejnková (Oxana Šamanina), 41:22 Klára Leierová (Martina Dostalíková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Crazy girls FBC Liberec 11:3
3. Natálie Martináková, 4. Veronika Enenkelová, 6. Zuzana Halfarová, 6. Romana Kiecková, 11. Nikol Kubečková, 17. Barbora Husková, 32. Ivana Šupáková, 33. Ema Bartůšková, 34. Ivana Šupáková, 36. Barbora Husková, 51. Denisa Ferenčíková - 7. Oxana Šamanina, 38. Michaela Mlejnková, 42. Klára Leierová; rozhodčí: Petr Szilvási - Patrik Mik; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Nikola Příleská 9 - Marcela Štěpánová 32; po třetinách: 6:1, 4:1, 1:1;
60:00
Střely celkem: domácí 43 - hosté 12
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Richarda Urbana: Kladně hodnotím juniorské hráčky, celkový přístup byl dobrý až na pár chyb v obraně, které soupeř chladnokrevně využil. Děkuji soupeři za utkání a v neděli zvu všechny na atraktivnější zápas od 16:00 na Dubině.
60:00
Střely domácí 13 - střely hosté 4
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Petra Horáčka: Škoda, že jsme prohráli první třetinu, od druhé třetiny jsme začaly lépe bránit a soupeři jsme to více ztížily, druhou a třetí třetinu hodnotím kladně, škoda že se nám nepodařilo proměnit více šancí. Soupeři děkuji.
60:00
59:59
A máme tady konec dnešního utkání.
57:05
Martináková vysoko přestřeluje.
57:00
Probíhají poslední tři minuty tohoto utkání.
50:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Veronika Enenkelová (11:3).
50:51
Ferenčíková využívá přesilové hry a zvyšuje na 11:3.
50:04
Vyloučen hráč Daniela Pokorná družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
45:33
Vítkovice kombinují na půlce Liberce
41:22
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Martina Dostalíková (10:3).
41:22
Klára Leierová přidává třetí gól Liberce.
40:50
Vyloučen hráč Nikola Příleská družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
40:01
Buly vyhrál tým domácích.
40:00
Střela do tyčky hráč Romana Kiecková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely domácí 15 - střely hosté 5.
40:00
39:20
Vyloučen hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:20
Klapitová je podruhé vyloučená za nedovolené vrážení.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Oxana Šamanina (10:2).
37:56
Liberec přidává druhý gol po nahrávce Oxany Šamaninové trefuje bránu Michaela Mlejnková.
36:05
Dnešní utkání sleduje 61 diváků.
35:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Denisa Ferenčíková (10:1).
35:57
Husková vyvěsila z pravého křídla a zvyšuje na 10:1
33:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Katarína Klapitová (9:1).
33:11
Po vlastním gólu Liberce se vzápětí opět trefuje Šupáková.
32:55
Vlastní branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Ema Bartůšková (8:1).
31:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Romana Kiecková (7:1).
31:28
Šupáková z první přesně trefuje přihrávku Kieckové
30:16
Kolářová nastřeluje břevno branky Štěpánové.
27:55
Koníčková střílí do boční sítky Štěpánové.
19:10
Pokorná ani na podruhé neprostřelila Příleskou.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:25
16:25
Husková bekhendem z velkého brankovistě zvyšuje na 6:1.
15:41
Domácí hrajou v plném počtu.
13:41
Vyloučen hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
13:20
Martináková přesně našla Klapitovou, tu ale vychytala Štěpánová.
10:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikol Kubečková bez asistence (5:1).
10:25
Tečovaná střela Kubečkové přepadla za záda gólmanky.
09:52
Střelu Mlejnkové zblokovala Kolářová.
06:01
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Nikol Pekárková (4:1).
06:01
Šamanina se ocitla za domácí obranou a zvládla přehodit Příleskou.
05:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Romana Kiecková, asistoval Ivana Šupáková (4:0).
05:43
Kiecková doráží zblízka po střele Šupákové z úhlu.
05:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Michaela Šponiarová (3:0).
05:00
Zuzana Halfarová zvyšuje na 3:0.
04:35
Justyna Krzywak právě minula prázdnou bránu.
03:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Veronika Enenkelová, asistoval Zuzana Halfarová (2:0).
02:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Katarína Klapitová (1:0).
02:06
Dnešní skóre otevírá Natálie Martináková.
00:00
Střela do tyčky hráč Katarína Klapitová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Szilvási a Patrik Mik.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Nikol Pekárková, Oxana Šamanina, Martina Dostalíková, Klára Leierová, Michaela Mlejnková
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Klára Kociánová, Denisa Ferenčíková, Markéta Kolářová, Barbora Husková, Justyna Krzywak