1:2
3:1
0:1
FBC Texas
branky (asistence): 10:25 Zuzana Kodrová (Karolína Doležalová), 12:08 Dana Husáková (Petra Černochová), 38:11 Lucie Smutná (Adéla Valentová), 49:17 Gabriela Pechrová (Dana Husáková), 53:38 Adéla Valentová (Lucie Smutná), 55:38 Michaela Lachová (Dana Husáková)
FBC Texas
branky (asistence): 08:18 Veronika Bašová (Jana Kadlecová), 09:56 Kateřina Vránová (Veronika Bašová), 11:40 Michaela Blovská, 22:56 Martina Součková (Klára Kozlová), 35:55 Kateřina Vránová (Jana Kadlecová), 56:10 Michaela Blovská (Aneta Toulová), 61:46 Jana Kadlecová (Veronika Bašová)

Wizards DDM Praha 10 - FBC Texas 6:7p
11. Zuzana Kodrová, 13. Dana Husáková, 39. Lucie Smutná, 50. Gabriela Pechrová, 54. Adéla Valentová, 56. Michaela Lachová - 9. Veronika Bašová, 10. Kateřina Vránová, 12. Michaela Blovská, 23. Martina Součková, 36. Kateřina Vránová, 57. Michaela Blovská, 62. Jana Kadlecová; rozhodčí: Karel Hlinka - David Kozlík; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 22 - Martina Kolaříková 16; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:1, 0:1;
65:00
Komentář trenéra domácích: Soupeř měl zápas 50 minut pod kontrolou. Holky však bojovností dokázali utkání zdramatizovat a dotáhnout do prodloužení, kde už rozhodla náhoda. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Komentář kapitánky Kadlecové: Po dobře odehraném začátku utkání, jsme dostali pár nešťastných gólů a utkání se zkomplikovalo, ale nakonec se štěstí přiklonilo na naší stranu a vyhráli jsme.
65:00
Střely v prodloužení: Wizards - 1, Texas 1
61:46
61:46
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Veronika Bašová (6:7).
59:31
Blíží se konec základní hrací doby a vypadá to, že pražské derby půjde do prodloužení.
56:10
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Blovská, asistoval Aneta Toulová (6:6).
56:10
Hosté, ale rychle odpovídají a opět srovnávají.
55:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michaela Lachová, asistoval Dana Husáková (6:5).
55:38
Husáková vyslala do samostatného úniku Lachovou a ta s chladnou hlavou proměnila svůj nájezd a posílá domácí poprvé v utkání do vedení.
55:05
Hra se přelevá ze strany na stranu, vyhrát může kdokoliv.
53:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Lucie Smutná (5:5).
53:38
Po závaru před brankou hostí se konečně prosazuje i ostrostřelkyně Valentová a vyrovnává skóre.
49:17
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Gabriela Pechrová, asistoval Dana Husáková (4:5).
48:20
Kapitánka domácích opět pohotově střílí, ale nedaří se jí prostřelit gólmanku Texasu.
45:16
Smutná krásně našla uplně neobsazenou Valentovou, ale ta nedokázala zakončit do odkyté klece.
43:52
Pěkná střela Husákové, končí v náručí Kolaříkové.
43:17
Vyloučen hráč Aneta Toulová družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
41:58
Kračunová teď dvakrát vyzkoušela pozornost Blažejové. Brankářka Wizardek se však nenechala nachytat.
40:55
Mašková zkusila střelu z půlky, ale golmanka předvedla pohotový zákrok nohou.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Wizards - 3, Texas - 11
40:00
38:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Lucie Smutná, asistoval Adéla Valentová (3:5).
38:11
Po přihrávce Valentové se do odkyté branky trefuje Smutná a snižuje.
37:58
Ke střele z dobré vzdálenosti se dostala i Černá, ale Blažejová chytá.
35:55
Branku družstva FBC Texas vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Jana Kadlecová (2:5).
35:55
Po střele Kadlecové se k pohotové dorážce dostala Vránová a Texas vede už o tři branky.
34:39
Do hezkého úniku se dostala Smutná, ale jen těsně minula branku hostí.
30:00
Pumelice Součkové skončila na břevně Wizardské branky.
29:09
V zápětí Nosková v dobré příležitosti minula odkrytou branku.
29:01
Po delší době jsme viděli střelu domácích o kterou se postarala Panchartková, ale brankářka hostí stála tam kde měla.
24:02
Závar před domácí brankou končí v náručí ležící Blažejové.
22:56
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martina Součková, asistoval Klára Kozlová (2:4).
22:56
Ke střele od mantinelu se dostala Součková a výpalila přesně pod břevno.
20:12
Hned v prvních vteřínách se dostala ke střele Valentova, ale její backhand míří těsně vedle.
19:01
Od mantinelu střílí Smutná, ale z ostrého úhlu nenašla její střela cestu do branky.
18:12
Wizardky dobře kombinují a drží svého soupeře pod tlakem.
17:32
Vyloučen hráč Kateřina Vránová družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
16:48
Své štěstí zkoušela i Panchartková, ale brankářka Texasu byla připravena.
14:10
Hra se přelevá ze strany na stranu.
12:08
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Dana Husáková, asistoval Petra Černochová (2:3).
12:08
Po nahrávce Černochové se z úhlu krásnou střelou prosazuje Husáková.
11:40
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Blovská bez asistence (1:3).
11:40
Po chybě v rozehrávce se dostala ke střele Blovská a vymetla šibenici domácí svatyně.
10:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová, asistoval Karolína Doležalová (1:2).
09:56
Branku družstva FBC Texas vstřelil Kateřina Vránová, asistoval Veronika Bašová (0:2).
09:25
Po nahození na branku Blažejové se dostala k do dobré šance Banášová, ale neuspěla.
08:26
Po hezké zadovce od Lachové se ke střele dostala Smutná, ale trefila jen masku brankářky hostí.
08:18
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Jana Kadlecová (0:1).
06:39
Vyloučen hráč Lucie Smutná družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:14
Valentová poprvé ohrozila branku Texasu, ale našla pouze rukavice Kolaříkové.
05:12
Po hezké kombinace střílí opět Kozlová, ale trefila jen masku domácí golmanky.
03:55
Kozlová vyzkoušela pozornost Blažejové, ta byla ale připravena.
01:15
Střela Noskové jen těsně minula levou tyč domáci branky.
00:01
Úvodní buly získal domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hlinka a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Klára Kozlová, Miroslava Nováková, Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Veronika Bašová
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Kristýna Blažejová; hráči v poli: Lucie Smutná, Tereza Vudarčíková, Michaela Lachová, Adéla Valentová, Jana Zderková