0:2
0:1
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 20:14 Josef Veselík (Jan Majer), 23:40 Tomáš Hanák (Jakub Charvát), 25:35 Vojtěch Blana (Jan Minář), 34:39 Josef Veselík (Vojtěch Blana)
branky (asistence): 21:47 Denis Tomančák (Milan Mašurka), 31:45 Filip Deák (Adam Klimeš), 55:20 Adam Klimeš, 57:25 Daniel Matloch (Dominik Dohnal), 61:20 Daniel Matloch (Adrián Böhm)

FBS Olomouc - Florbal Torpedo Havířov 4:5p
21. Josef Veselík, 24. Tomáš Hanák, 26. Vojtěch Blana, 35. Josef Veselík - 22. Denis Tomančák, 32. Filip Deák, 56. Adam Klimeš, 58. Daniel Matloch, 62. Daniel Matloch; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Michal Kráčmar 32 - David Funiok 23; po třetinách: 0:0, 4:2, 0:2, 0:1;
65:00
Komentář trenéra Florbal Torpedo Havířov (Mikula Ondřej): Z naší strany první dvě třetiny úplně tragická hra. Darovali jsme soupeři 4 góly. naštěstí jsme si ve 3. třetině srovnali hlavy a začali hrát. Jsme rádi za výsledek a děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
65:00
Střely v prodloužení: FBS Olomouc - 0 - Florbal Torpedo Havířov - 2
65:00
Komentář trenéra FBS Olomouc (Lukáš Rubín): Jako vždy s Havířovem velmi vyrovnané utkání, dnes však se špatným koncem pro nás. Na začátku zápasu jsme dostali opět 2 laciné góly v předbrankovém prostoru. Pak jsme se herně zvedli, ale v závěru jsme se pak báli vyhrát a zahráli jsme pasivně a přišlo zasloužené vyrovnání. Děkujeme za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00
Střely za zápas: FBS Olomouc - 27 - Florbal Torpedo Havířov - 37
61:20
61:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Adrián Böhm (4:5).
61:20
Domácí naděje na další bod zhatil Matloch pěknou střelou k tyči.
60:40
Hra se zklidnila. Hosté nenapadají a čekají co vymyslí domácí hráči.
60:01
Začalo prodloužení tohoto kvalitního zápasu. Buly opět vyhráli domácí.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: FBS Olomouc - 6 -- Florbal Torpedo Havířov - 13
60:00
A máme tu prodloužení. Uvidíme, který tým získá bod navíc.
60:00
59:27
Timeout FBS Olomouc
59:27
Blana se dostal do střely a hned potom ho složil protihráč.
58:59
Hanák složený na zem. U míčku domácí.
58:30
Špaček si udělal výlet do útočného rohu a držel míček. Po odebrání míčku se stihl také vrátit a zastavit protiútok soupeře.
57:25
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Dominik Dohnal (4:4).
57:25
A máme srovnáno! Dohnal předložil míček Matlochovi a ten se z velké blízky nemýlil.
57:01
Kučera si tělem odstavil napadajícího Frýdu a poklidně rozehrál.
56:07
Havířovští napadají ještě více. Nabudil je kontaktní gól.
55:20
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš bez asistence (4:3).
55:20
Klimeš se dostal do střelecké pozice z levé strany. Střelu pěkně umístil do vzdálenějšího rohu branky a Kráčmar s tím nemohl nic dělat.
54:59
Zblokovanou střelu si našel Kráčmar a nedovolil tak žádnou dorážku.
54:00
Charvát pohlednou stahovačou u mantinelu obešel obránce. Ten mu vše vrátil v rohu hřiště kde ho fauloval. Míček pro Olomouc.
53:22
Majerovi odskočil míček od hokejky a následně mu spadl za mantinel. Havířov získal lacině rozehrávku, ale nevyužil ji.
52:15
Fiedor se zkoušel obtočit s míčkem kolem tyčky. Kráčmar si tyčku pohlídal a míček pokryl.
51:20
Protiútok Havířova zastavil Pavlíček.
50:30
Individuální akci Mináře a následné přihrávce mohl zakončit Hanák. Jeho střelu přes ruku pokryl Funiok.
49:40
protiútok Havířova skončil nepřesnou nahrávkou Matlocha.
48:45
Kučera vystřelil přiklepem, ale bránu netrefil.
48:17
Rozehrávka Olomouce končí v útočném rohu.
47:30
Hosté jsou teď víc na míčku. Olomoučtí brání a čekají na chyby soupeře.
46:40
Špaček se dostal v rohu do potíží, když ho zdvojili dva hráči, ale s přehledem se z toho dostal.
45:50
Do úniku se dostal Blana. Jeho střelu zblokoval bránicí hráč.
45:25
Odraženou střelu Mináře mohl doklepnout Veselík, ale míček netrefil.
44:13
Olomouc se vysvobodila a kontroluje míček.
43:20
Havířovští zamkli domácí na jejich půlce a nedávají jim moc prostoru.
42:50
Tempo hry se zvýšilo minimálně o jeden výkonostní stupeň.
42:05
Hosté začali napadat více než v předchozích třetinách zápasu a domácím to působí potíže v rozehrávce.
41:00
Šulcovu střelu pohotově chytil Kráčmar, který je dnes ve skvělé formě.
40:40
Po Blanové nahrávce měl možnost zakončit Skoupil, míček se mu ale zapletl pod nohy a rázem bylo po šanci.
40:01
Poslední třetina začala. První u míčku zase domácí.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: FBS Olomouc - 12 - Florbal Torpedo Havířov - 11
40:00
39:20
Třetina už se dohrává ale havířovští hráči stále zkoušejí napadat.
38:15
Blana si vyjel přes celou šíři do výběhu a vystřelil. Funiok vytěsnil.
36:55
Bohmovi sjela střela na středu hřiště. Olomoučtí mohli jít do protiútoku, ale zastavila je zformovaná obrana soupeře.
36:23
Protiútok Havířova končí zblokovanou střelou.
34:39
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Josef Veselík, asistoval Vojtěch Blana (4:2).
34:39
Hra se přiostřila a Minář skončil na zemi po ataku Havířovského hráče. Veselík využil zmatku na hřišti a střelou na vzdálenější tyč zvyšuje vedení Olomouce.
33:55
Minář poslal po zemi míček na bránu. Skoupil se dostal k dorážce, ale Funioka nepřekonal.
33:09
Standartní situace Havířova ze středu hřiště. Kliměš střelou z výběhu netrefil branku.
31:45
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Filip Deák, asistoval Adam Klimeš (3:2).
31:45
Klimeš netrefil branku, následně vybojoval míček a předložil ho Deákovi, který snad na potřetí dostal míček za brankovou čáru. Opět velký nedůraz domácích.
30:50
Veselík vyslal přízemní střelu, která projela okolo brány a nenadělala žádné problémy Funiokovi.
30:03
Fiedorova střela byla zblokována a Havířov má rozehrávku z rohu.
29:05
Matloch dostal přihrávku na střed hřiště, ale střela se mu nepovedla a skončila v rohu hřiště.
28:28
Rozehrávku Havířova od mantinelu zakončil Bohm. Střela prosvištěla okolo brány.
26:45
Fiedor vyzkoušel pozornost Kráčmara a vyslal na něj lehkou střelu z půle hřiště. Kráčmar s přehledem chytil míček do rukou.
25:35
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Jan Minář (3:1).
25:35
Minář vybojoval na půlce míček a poslal crossovou přihrávku na Blanu. Blana z první zakončil a Funiok byl bez šance.
25:12
Duo Skoupil a Blana se snaží napadat rozehrávku hostů.
24:20
Olomoucký protiútok byl zastaven obránci Havířova.
23:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Jakub Charvát (2:1).
23:40
Charvát zachytil rozehrávku Havířova a od mantinelu poslal nahrávku na Hanáka, který se nemýlil a chladnokrevně zakončil.
21:47
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Denis Tomančák, asistoval Milan Mašurka (1:1).
21:47
Tomančák se dostal ke čtyřem dorážkám, které mu Kráčmar zneškodnil, ale pátá dorážka už skončila v síti. Velký nedůraz hráčů Olomouce.
20:52
Postupná rozehrávka Olomouce. Havířovští se pokoušejí napadat.
20:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Josef Veselík, asistoval Jan Majer (1:0).
20:14
Pohotovou střelou ze středu překonal Veselík brankáře hostí.
20:01
2. třetina začala. Míček mají hráči Olomouce.
19:15
Charvát šel do výběhu od mantinelu. Funiok vytěsnil nohou.
18:00
Po křižné přihrávce od Mináře netrefuje Veselík prázdnou branku.
17:21
Vyloučen hráč Dominik Křístek družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:21
Olomoučtí hráči mají jako první možnost početní výhody. Uvidíme jak s tím naloží.
16:27
Fanoušci Havířova vytváří skvělou atmosféru v hale.
16:00
Střela Frýdy nenašla zařízení.
15:15
Bitzánek svou přihrávkou z otočky málem ohrozil svou bránu. Brankář byl ale připraven.
13:50
Mašurka se ocitl sám před Kráčmarem. Střela nenadělala Kráčmarovi sebemenší problémy.
13:00
Havířov opět u míčku.
12:25
Olomouc vybojovala míček po špatné rozehrávce soupeře.
11:08
Rozehrávka z rohu se od Charváta dostala až na Špačka. Jeho střela byla zblokována.
10:35
Blana zkoušel dát gól z dorážky, ale přestřelil.
09:40
Střelu Bohma lapil Kráčmar.
09:15
Velký závar před olomouckou brankou nic nepřinesl.
08:44
Charvát se po mantinelu dostal do úniku, ale neprostřelil Funioka.
07:35
Standartní situaci zakončoval Veselík, ale nastřelil pouze zeď.
07:00
Havířovu vyšlo napadání rozehrávky Olomouce a těží z toho, avšak střela ze středu se moc neujala.
06:15
Kráčmar si bez větších problému poradil se střelou Kučery.
05:20
Hosté jsou zatím klidnější na míčku ale nedostávají dostávají se do větších šancí.
04:10
V rohu domácích hráči svádí lítý boj o míček. V osobních soubojích zatím lepší Hosté.
02:40
Střelu Kučery kryje Kráčmar na hrudi.
01:55
Sledujeme klidnou rozehrávku hostí.
00:33
U první šance zápasu byl Veselík, který se ze středu hřiště dostal až k brankáři soupeře a přízemní střelou minul bránu o pár centimetrů.
00:01
Utkání právě začalo. U míčku jako první domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Filip Deák, Ondřej Kučera, Dominik Dohnal, Daniel Bitzánek, Adam Klimeš
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jan Majer, Tomáš Skoupil, Jan Minář, Vojtěch Blana, Josef Veselík