3:1
3:1
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 04:40 Ondřej Chovanec (Vojtěch Krhovják), 11:45 Šimon Kuczera (Denis Kubiczek), 17:07 Martin Martiniak (Michal Sládek), 28:14 Kamil Soják (Michal Sládek), 30:36 Daniel Flašar (Michal Sládek), 36:19 Šimon Kuczera (Michal Sládek), 45:43 Michal Sládek (Kamil Soják), 52:53 Martin Martiniak (Lukáš Homola), 54:57 Denis Kubiczek (Šimon Kuczera)
FBS Olomouc
branky (asistence): 15:03 Ondřej Král (Josef Veselík), 32:25 Jakub Charvát, 40:49 Vojtěch Blana

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - FBS Olomouc 9:3
5. Ondřej Chovanec, 12. Šimon Kuczera, 18. Martin Martiniak, 29. Kamil Soják, 31. Daniel Flašar, 37. Šimon Kuczera, 46. Michal Sládek, 53. Martin Martiniak, 55. Denis Kubiczek - 16. Ondřej Král, 33. Jakub Charvát, 41. Vojtěch Blana; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 5:4; využití: 3:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jakub Kutěj 18 - Michal Kráčmar 15, Dominik Šobota 18; po třetinách: 3:1, 3:1, 3:1;
60:00
Komentář k zápasu vedoucího týmu Jaroslava Heisera: Stále je na naši hře vidět nerozehranost z úvodu sezóny. Byli jsme po celou dobu lepším týmem a až se sehrajeme budeme silným soupeřem pro všechny týmy. Děkujeme domácím divákům, že nás přišli povzbudit a soupeři za pěkné utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině 15-8
60:00
Komentář k zápasu trenéra hostí Lukáše Rubína: Nejprve gratulujeme Ostravanům k zaslouženému vítězství. My jsme se v zápase snažili adaptovat na rychlejší tempo hry. To se snad postupem času povedlo, ale stále chybí větší důraz v předbrankovém prostoru. Zde jsme dostali laciné góly. To musíme zlepšit. Díky za pěkný zápas.
60:00
59:57
Vyloučen hráč Marek Warcop družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
59:35
Poslední minuty připomínají plácanou na dvorku. Oba dva týmy se snaží dát gól, ale ani jednomu to nevychází.
57:53
Sládek nadvakrát zkoušel překonat Sobotu, ale marně.
57:00
Sojákova další tyč.
54:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denis Kubiczek, asistoval Šimon Kuczera (9:3).
54:50
Kubiczek stál tam kde měl. Odražená střela Kuczery dopadla přesně před něj a Kubiczek už tak měl snadnou práci.
52:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Lukáš Homola (8:3).
52:12
Klimek se ve hře 4 proti 4 dostal sám přes Sobotu. Pokoušel se vystřelit na vzdálenější tyč, Sobota však stihl přitlačit paži k tělu a v tom prostoru semknout míček.
51:51
Vyloučen hráč Michal Sládek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
51:33
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:22
Gesto fairplay předvedl Sládek. Ukradl míček Minářovi a v oslabení pelášil sám na Sobotu. Nevyšly mu však kroky, zakopl a spadl. Rozhodčí ale špatně viděli a mysleli si, že Minář Sládka úmyslně strčil zezadu, když ho dobíhal. Minář byl tak vyloučen na dvě minuty. Sládek se ale přiznal rozhodčím, že spadl sám a tak se celý trest ruší. Ostrava pokračuje v oslabení a míček má Olomouc.
46:40
Vyloučen hráč Jakub Nota družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
45:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Kamil Soják (7:3).
45:43
Sládek si převzal přihrávku Sojáka za bránou soupeře, míček přehodil na forehand a střílí Sobotovi míček na bližší tyčku
44:43
Po dlouhé době střela olomouckých na ostravskou bránu. Bohužel pro Olomouc neudělala Kutějovi sebemenší problémy.
40:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana z trestného střílení (6:3).
40:49
Ač Král dostal míček do brány, rozhodčí dříve zapískal Klimkovi hru v malém brankovišti. Následné trestné střílení proměnil Blana, když si šikovně položil Kutěje a pohodlně zavěsil.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 10-8
40:00
38:48
Rychlý protiútok zakončil Nota. S jeho pokusem si nakonec Sobota poradil.
36:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Michal Sládek (6:2).
36:19
Martiniaka nakonec rozveselili jeho spoluhráči, když využili již třetí přesilovou hru.
36:10
Ooooj. Tyč! Martiniak smutní.
35:49
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
35:18
Velké štěstí na straně Ostravy. Po Hanákově střele zazněla pravá tyč FBC.
32:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jakub Charvát bez asistence (5:2).
32:25
Pokud to tak Charvát chtěl, tak má mé uznání. Dostal se k odraženému míčku a přesnou střelou po zemi našel skulinku mezi tyčkou a kolenem Kutěje.
31:18
Olomoučtí hráči drželi míček za domácí kasou. Ten však ztratili a tak se trojice ostravských hráčů dostala do přečíslení 3 na 2. Brejk byl ať po krkolomné akci nakonec úspěšný.
30:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Michal Sládek (5:1).
29:52
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
28:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Michal Sládek (4:1).
28:14
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Šobota družstva FBS Olomouc
28:14
Asi jsem to zakřikl. Soják přeci jen našel skulinku v defenzívě Olomouce a navyšuje na 4:1.
27:10
Ostrava se snaží postupným útokem překonat obranu Olomouce. Moc se jí to nedaří, neboť FBS ji má velmi dobře z organizovanou.
24:29
Homola se dokázal utrhnout v přesilové hře Olomouce. Svým dlouhým pasem našel úplně volného Martiniaka. Přihrávka však skákala a tak se Martinovi nepodařilo míček přesně umístit, tak jak by chtěl.
23:10
Vyloučen hráč Denis Kubiczek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za zdržování hry.
22:24
Blana se dokázal uvolnit bránícímu hráči se sevření. Následná střela natropila Kutějovi problémy.
20:56
Rychlý protiútok Ostravy končí dorážkou těsně mimo bránu. Této akci by slušelo lepší zakončení.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 17-5
20:00
18:56
Kráčmarovi zazvonila tyč u pravého ucha.
18:20
Velká šance Hanáka byla na poslední chvíli zblokována Klimkem.
17:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Michal Sládek (3:1).
17:07
Tak dlouho ostravští točili FBS v přesilové hře, až ji úspěšně zakončili střelou do prázdné brány.
16:04
Vyloučen hráč Tomáš Skoupil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
15:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Král, asistoval Josef Veselík (2:1).
15:03
Minář poslal přihrávku mezi nohama bránícího hráče přesně na Krále a ted se střelou od mantinelu nemýlí.
11:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Denis Kubiczek (2:0).
11:45
Kuczera tak dlouho zatloukával hřebíček do rakvičky, až se mu to napotřetí podařilo. Tři dorážky, až ta třetí se ujala.
10:35
Sympatická akce po ose Sládek-Soják. Druhému jmenovanému se však míček do brány uklidit nepodařilo.
08:44
Minář se pokoušel vyslat jedovku z půlky. Míček mu ale těsně před čepelí poskočil a střela tak vyletěla vysoko nad.
06:45
Slibné šance Olomouce v přesilové hře se neuchytily.
05:10
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Jan Minář.
05:10
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
05:10
Kutěj se s ničím nepáral a jednoduše odkopl Minářovi míček z hole. Trestné střílení tak zůstalo nevyužito.
04:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Ondřej Chovanec, asistoval Vojtěch Krhovják (1:0).
03:54
Přímo do pupku! Šindler nedokázala zamířit z bezprostřední blízkosti přesněji.
03:09
Král nebezpečně pálí od mantinelu. střele však chyběla přesnost. Rozehrávat bude Ostrava.
02:45
Prudká střela po zemi mířila na Kráčmara. Ten si s ní však poradil.
00:43
Martiniak se pokoušel vystřelit na olomouckou bránu. Jeho střela však byla z tečována mimo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jan Majer, Jan Minář, Ondřej Král, Vojtěch Blana, Josef Veselík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jakub Kutěj; hráči v poli: Jakub Nota, Martin Martiniak, Richard Klimek, Marek Warcop, Denis Kukla