2:0
6:1
3:0
- : -
branky (asistence): 03:45 David Žáček, 07:42 David Petržela (David Žáček), 27:21 Petr Černý (David Žáček), 28:09 Petr Černý (Lukáš Prix), 31:11 Petr Černý (Rostislav Verner), 34:00 Rostislav Verner (Adam Šmíd), 35:32 Adam Šmíd, 38:20 David Petržela (David Žáček), 42:35 Petr Černý (Lukáš Prix), 56:42 Adam Šmíd (Lukáš Prix), 59:52 David Žáček (David Petržela)
branky (asistence): 20:26 Jiří Chaloupka (Jaroslav Matoušek)

Sokol Pardubice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 11:1
4. David Žáček, 8. David Petržela, 28. Petr Černý, 29. Petr Černý, 32. Petr Černý, 35. Rostislav Verner, 36. Adam Šmíd, 39. David Petržela, 43. Petr Černý, 57. Adam Šmíd, 60. David Žáček - 21. Jiří Chaloupka; rozhodčí: Jakub Vlček - Lukáš Žofka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 159; zásahy brankářů: Martin Haleš 18 - Pavel Karásek 27; po třetinách: 2:0, 6:1, 3:0;
60:01
Komentář trenéra hostů Martina Pánka: Dostali jsme lekci v obraně. Kluci hrají první rok nejvyšší soutěž a poznali, že se nedá hrát pasivně. Musíme začít makat na trénincích a zvykat si na vyšší tempo. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji hodně štěstí v dalších utkáních.
60:01
Střely ve 3. třetině - 12:7
60:01
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Celý zápas jsme měli pod svou kontrolou a v klidu si došli pro vítězství. Škoda neproměněných tutovek a zbytečně obdrženého gólu. Dobrý týmový výkon podpořený kvalitním brankářem. Znojmu hodně štěstí do dalších zápasů a klidnou cestu domů.
60:00
59:52
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (11:1).
59:30
Dvořákova střela letěla mimo branku.
56:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Prix (10:1).
56:00
Czecsewski v dobré šanci promáchl.
53:54
Šmíd si nyní zahrál na kolotoč a předvedl několik otoček s míčkem.
49:45
Haleš stále drží svůj tým a všechny přesné střely vychytává.
47:55
Haleš již mohl mít asistenci, ale Žáčkovi se nezdařilo správně zakončit.
44:20
Hra je pozastavena kvůli zranění hostujícího hráče Michala Částka.
42:35
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Lukáš Prix (9:1).
40:01
Střely ve 2. třetině - 15:7
40:00
40:00
38:20
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval David Žáček (8:1).
35:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd bez asistence (7:1).
34:35
Matoušek v šanci gól, ale míček nestrefil.
34:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval Adam Šmíd (6:1).
31:56
Petržela mohl zakončit do téměř prázdné branky, ale střela mu nesedla.
31:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Rostislav Verner (5:1).
30:12
Vyloučen hráč Jaroslav Matoušek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
28:09
27:21
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval David Žáček (3:1).
27:20
Hosté v plném počtu.
25:18
Vyloučen hráč Adam Dománek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
23:10
Číhař právě spálil tutovou šanci.
22:25
Šmídova střela nebyla pro Karáska velkým ohrožením.
20:26
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Chaloupka, asistoval Jaroslav Matoušek (2:1).
20:01
Střely v 1. třetině - 11:5
20:00
20:00
18:51
Matouškovu střelu Haleš na poslední chvíli chytil.
18:00
Domácí v plném počtu.
17:10
Vlčkovu střelu Haleš vychytal.
15:56
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
14:23
Prixovu střelu Karásek vyrazil.
11:15
Prixovu střelu tečoval Zourek mimo nebezpečí brány hostí.
09:40
Sekání před brankou hostů. Znojmo je na rozehrávce.
07:42
07:15
Černého střelu vyráží gólman vysoko nad sebe.