4:3
2:3
3:2
- : -
branky (asistence): 03:08 Jonáš Janata (Jan Horák), 04:08 Jonáš Janata (Matěj Petrović), 14:18 Jonáš Janata (Petr Torma), 14:39 Jan Horák (Filip Forman), 24:07 Jakub Buršík (Filip Forman), 32:13 Jan Horák (Jakub Buršík), 50:03 Filip Forman (Filip Horák), 53:16 Matěj Petrović (Hynek Soukup), 59:48 Filip Horák (Filip Forman)
branky (asistence): 05:00 Antonín Šmerák (Adam Hudeček), 12:48 Vojtěch Kužela, 17:03 Zdeněk Malich (Vít Máček), 27:10 Adam Hudeček (Jiří Halama), 30:31 Adam Hudeček (Jakub Maleček), 36:32 Antonín Šmerák (Vít Máček), 51:13 Jiří Halama, 52:10 Jakub Zavřel (vlastní branka)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FBŠ Hummel Hattrick Brno 9:8
4. Jonáš Janata, 5. Jonáš Janata, 15. Jonáš Janata, 15. Jan Horák, 25. Jakub Buršík, 33. Jan Horák, 51. Filip Forman, 54. Matěj Petrović, 60. Filip Horák - 6. Antonín Šmerák, 13. Vojtěch Kužela, 18. Zdeněk Malich, 28. Adam Hudeček, 31. Adam Hudeček, 37. Antonín Šmerák, 52. Jiří Halama, 53. Jakub Zavřel; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 6 + Jan Šobotník 5:10 + Antonín Šmerák 10 + Adam Hudeček 10; využití: 2:2; diváků: 56; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 21 - Matěj Abraham 28; po třetinách: 4:3, 2:3, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Viděli jsme atraktivní utkání. Spoustu diváků, kteří dorazili do arény si utkání nadmíru užívali. Zápas nabídl úplně všechno, co může nabídnout : góly, vyloučení, strhující momenty, Už se těšíme na další zápas.
59:59
Komentář trenéra hostů: Pozitivní jsou zkušenosti z vyrovnaného zápasu. Gratulujeme soupeři k vítězství.
59:49
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:49
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 10 minut za nesportovní chování.
59:49
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 10 minut za nesportovní chování.
59:49
Vyloučen hráč Antonín Šmerák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Filip Forman (9:8).
59:01
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
53:16
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Hynek Soukup (8:8).
52:10
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Zavřel (7:8).
51:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama bez asistence (7:7).
50:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (7:6).
49:07
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
49:07
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
49:00
Oba týmy jsou aktivní jak ve hře tak i ve vyloučení, přesto počet trestních minut neodpovídá vývoji utkání.
45:25
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
43:50
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
42:01
Bohemians nevyužívá svou přesilovku.
40:01
Vyloučen hráč Adam Tauš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
36:32
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Vít Máček (6:6).
35:16
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
32:59
Utkání je bohaté na vyloučení. Verdikty rozhodčích jsou nekompromisní.
32:57
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
32:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Jakub Buršík (6:5).
30:31
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jakub Maleček (5:5).
28:07
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za špatné střídání.
27:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jiří Halama (5:4).
26:31
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
25:31
Vyloučen hráč David Kubánek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
24:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (5:3).
22:09
22:09
Hattrick přitvrzuje hru.
21:18
Hattrick hraje přesilovku, ale nedaří se mu dát gól. Bohemka se dostává do protiútoku, ale střela Otcovského míří vysoko.
20:00
20:00
19:12
Poslední vteřiny 1 třetiny Bohemka aktivně brání .
18:18
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 5 minut za sekání.
17:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (4:3).
16:01
Spousta šancí ze strany domácích, ale obrana hostů tomuto náporu odolává.
14:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Forman (4:2).
14:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Petr Torma (3:2).
12:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela bez asistence (2:2).
11:42
Vyloučen hráč Filip Forman družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
10:08
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
10:08
A máme tady další vyloučeni pro Hattrick za nedovolené držení.
07:14
Oba týmy hrají od začátku velmi aktivně.
05:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Hudeček (2:1).
05:00
Hattrick po výborném protiútoku snižuje skóre.
04:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Matěj Petrović (2:0).
03:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jan Horák (1:0).
03:08
Přesilovka přinesla ovoce!!!
01:24
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
01:16
Domácí začali aktivně napadat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Vojtěch Kužela, Jakub Válek, Vít Máček, Zdeněk Malich, Adam Tauš
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Jan Šobotník, Jonáš Janata, Matěj Surák, Matěj Petrović, Petr Torma
00:00
Vítám Vás, u dnešního utkání kde se střetnou brněnský Hattrick a pražská Bohemka.