3:2
2:0
2:3
- : -
branky (asistence): 02:32 Václav Vavruška (Pavel Klepetko), 10:06 Martin Fuchsig (Pavel Vítek), 12:56 Martin Fuchsig (Dominik Beneš), 21:19 Martin Fuchsig (Dominik Beneš), 26:04 Ondřej Kawulok (Pavel Vlček), 54:34 Dan Semerád (Dominik Beneš), 55:53 Dan Semerád (Dominik Beneš)
branky (asistence): 02:13 Vojtěch Bernas (Daniel Kučera), 19:54 Vojtěch Bernas (Daniel Kučera), 42:38 Tomáš Zelinka (Marek Macura), 57:14 Jiří Giptner (Ondřej Halej), 59:31 Daniel Kučera (Zbyněk Hlaváček)

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 7:5
3. Václav Vavruška, 11. Martin Fuchsig, 13. Martin Fuchsig, 22. Martin Fuchsig, 27. Ondřej Kawulok, 55. Dan Semerád, 56. Dan Semerád - 3. Vojtěch Bernas, 20. Vojtěch Bernas, 43. Tomáš Zelinka, 58. Jiří Giptner, 60. Daniel Kučera; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Karel Kvapil 6, Tadeáš Dittrich 19 - Jan Štěpánek 44; po třetinách: 3:2, 2:0, 2:3;
60:00
Vyjádření trenéra Bociana: Gratulujeme domácím k zaslouženému vítězství, které se nám nepodařilo odvrátit ani přes velmi dobrý výkon ve 3. třetině. Nakonec myslím, že byl zápas poměrně atraktivní a my se z něj odrazíme do další části soutěže. Děkuji výborným divákům.
60:00
Vyjádření trenéra Vojty: Díky soupeři za utkání, ve kterém předvedl velmi dobrý výkon podpořený tuhou obranou v pásmu. Myslím, že v mnoha momentech se bavili diváci spíše u on-line, než v hale při našich vlažných částech utkání. Vyberu od kluků vstupenky do Tropico Islandu a budeme už příště hrát florbal.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 13:18
59:59
2 na nikoho, ale Dittrich byl teď dlouhý jak týden před výplatou a nedovolil Chomutovu další golovou radost.
59:59
Děkujeme všem divákům na hale i u online přenosu. Přejeme vám příjemnou neděli a hezký zbytek dne u Růžové zahrady
59:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Zbyněk Hlaváček (7:5).
59:31
Hlaváček teď zachytil opět na půlce a nahrál Kučerovi, který tam posílá totální víko. Chomutov jde do 6
58:38
Moje rychlost psaní je teď na úrovni rychlosti internetu po vypršení dat
57:53
Utkání se přiostřuje a já nestačím psát
57:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Ondřej Halej (7:4).
57:14
Chomutov využívá svojí přesilovku a snižuje na rozdíl 3 branek
55:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Dominik Beneš (7:3).
55:53
Ústí po standartce z rohu střílí gól v oslabení, Trasa byla shodná jako u předchozího golu
55:28
Vyloučen hráč Aleš Poloprutský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
55:05
Timeout Florbal Chomutov
55:05
Vavruška teď fotbalově jak Carlos Puyol uklízí míček na tribunu
54:34
54:34
No, jaká jiná formace by měla dávat góly... Po trase Kawulok - Beneš - Semerád se třepotá míček v síti hostů
53:24
Nepíše se mi to snadno, ale teď Úst hraje takovou tužku, že by i v Kohh i norru měli radost
52:45
Diváci začali bouřlivě povzbuzovat oba tábory.
52:30
Ústí pod tlakem
51:36
Utkání se stupňuje a diváci se probouzí
50:52
Beneš s Kawulokem teď slibná standartka, ale místo ohrožení je z toho nutný turbo návrat do obrany. Giptner však na Dittricha nevyzrál.
50:09
Fuchsig asi koukal doma na tenis nebo na bratra, když teď zahrává tenisovým způsobem
48:50
Semerád pouze do tyčky. Takže skore se nemění
48:48
No, už to trochu šlo. Na hřiště ale musela přijít elitní formace v čele s Fuchsigem
48:03
Hlaváček teď svým drsným pohledem posílá Pucareviče do druhé řady
46:52
Třetí třetina se zatím odehrává na ústecké polovině. Chomutov momentálně lepší. Dittrcha teď zachránilo břevno
44:43
Ještě abych se vrátil k předešlé situaci. Chomutov teď krásnou akcí prostřeluje Dittricha nahoru mezi nohy :) Nejspíše to byl pro Zelinku prnví gól v juniorské extralize. Nebo spíše doufám, jinak bych si musel myslet, že si míček bere domů na cvičení žonglů
43:41
Tak takhle hroznou přesilovku jsme neměli ani my na veteránech.
42:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Marek Macura (5:3).
42:14
Tak jak Chomutov věnoval přésu Ústí úplně zdarma, tak hráči Ústí jim je sportovně vrací svou bezzubostí.
40:00
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
A jéje. Na časomíře už minutu svítí 0:00 - čas do začátku třetí třetiny. Chomutov tak daruje dvojčičku v podobě zdržování hry
40:00
39:59
20:6 pro domácí ve 2. třetině na střely
39:29
Nebojte, na hřišti se nic neděje, takže největším pozdvižením je sledování sluníčka na palubovce
39:11
Sluníčko pořád svítí.
38:10
Vítek teď s čelenkou jak Vinettou obehrál Kubeše, ale s nahrávkou před branku nepochodil
37:17
Už to je. Technické vymoženosti jsou pro mě něco asi jako rajčata. Jedna velká neznámá
36:35
Vzhledem k tomu, že píšu online asi po 15 letech tak jsem hledal střídání brankářů.
32:07
Proběhlo střídání golmanů na domácí straně. Omlouvám se, ale tohle jsem nepostřehl. To je tak, když vedle vás sedí princezny
32:05
Venku svítí sluníčko. Kde se proboha vzalo? No na jedné půlce hřiště je teď osvětlení jak v Chorvatsku. Jak by řekl Ivánek. Je důležité si vybrat stranu
30:34
Máme tady informaci od ředitele NASA, že na dnešním utkání je téměř vyprodáno a je tu neskutečných 111 diváků.
30:08
Střídání brankáře. Nový brankář Tadeáš Dittrich družstva Florbal Ústí
29:41
Ústí fauluje na útočné polovině a přichází o slibnou šanci
27:50
A jejda. Vlček teď předvádí hrubku jak prvňák ve slově dyktát. Naštěstí pro domácí Chomutov nepotrestal.
26:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Pavel Vlček (5:2).
26:04
Vlček po krosovce střílí, brankář zasahuje, ale na brankovišti je nejdůraznější Kawulok a po rybářsku si vylovil míček, který byl nekontrolovatelný a pohledem na rozhodčího se ujišťuje, že branka platí.
25:35
Beneš už vystrkuje růžky z trestné lavice a čeká na svůj návrat z lavice hanby
24:41
Chomutov se usazuje na ústecké polovině a snaží se přijít na to, jak využít přésu. Zatím bez úspěchu
23:42
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
23:42
Beneš teď honil zajíce a chytil akorát dvojku za bránění ve hře
21:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Dominik Beneš (4:2).
21:19
A máme tady první klouboukový tríček aka Hattrick pro domácího kapitána Fuchsiga. Ten krásnou akcí na jeden dotek s Benešem posílá Štěpánka o patro níž do fitka
19:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Daniel Kučera (3:2).
19:54
Sice vingl, ale pavouci se nestěhují. To předtím byla jen sranda. Máme totiž zbrusu nové branky.
19:54
6 vteřin do konce a Chomutov snižuje na rozdíl jediné branky. Hlaváček krásně zachytil na středu rozehrál na Kučeru a ten servíruje Bernasovi do prázdné. Domácí KVapil bez nároku.