1:4
6:5
5:1
- : -
branky (asistence): 16:01 Filip Langer (Tomáš Váňa), 28:10 Zbyšek Piták (Ondřej Řezník), 29:27 Jan Wojnar (Ronald Gašparík), 30:41 Marek Pixa (Jan Wojnar), 32:02 Marek Pixa (Jan Wojnar), 33:25 Ronald Gašparík, 35:16 Matěj Havlas (Tomáš Váňa), 50:01 Jan Wojnar (Tomáš Váňa), 50:45 Filip Langer (Ronald Gašparík), 51:40 Pavel Sládeček (Marek Pixa), 53:58 Ondřej Řezník (Jakub Kolísko), 57:11 Jakub Kolísko (Filip Langer)
branky (asistence): 02:15 Vilém Kavan (Petr Tlapa), 05:21 Jan Kolář, 07:17 Vilém Kavan (Marek Veselý), 16:54 Marek Veselý (Jiří Mutínský), 20:27 Vilém Kavan (Lukáš Kovařík), 23:15 Ivan Pergler (Jan Lang), 30:10 Jiří Horák, 32:29 Jan Kolář (Ivan Pergler), 36:05 Šimon Špaček (Jakub Krsek), 55:29 Petr Tlapa (Vilém Kavan)

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 12:10
17. Filip Langer, 29. Zbyšek Piták, 30. Jan Wojnar, 31. Marek Pixa, 33. Marek Pixa, 34. Ronald Gašparík, 36. Matěj Havlas, 51. Jan Wojnar, 51. Filip Langer, 52. Pavel Sládeček, 54. Ondřej Řezník, 58. Jakub Kolísko - 3. Vilém Kavan, 6. Jan Kolář, 8. Vilém Kavan, 17. Marek Veselý, 21. Vilém Kavan, 24. Ivan Pergler, 31. Jiří Horák, 33. Jan Kolář, 37. Šimon Špaček, 56. Petr Tlapa; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 9, Matěj Zloch 12 - Filip Čermák 18; po třetinách: 1:4, 6:5, 5:1;
60:00
Střely na bránu po třetí třetině 11:9.
60:00
Komentář trénéra domácích p. Jakoubka - V úvodních dvaceti minutách jsme hráli ve skvělém tempu, ale kupili množství špatných rozhodnutí, které Sparta trestala. V půlce zápasu jsme změnili sestavu a hra se ještě zlepšila. Oba týmy předváděly super hru do útoku a i díky lepší fyzické připravenosti jsme dokázali zápas otočit.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Berky - Suprový zápas, už jsem tady zažil i mnohem horší Superligové zápasy. Vélká škoda, že nám od poloviny zápasu začli dpcházet síly a z útkání se stalo nahoru dolu ve kterém bohužel Tatran přebral režii zápasu. Děkuji všem hráčům za zápas.
60:00
Nejlepší hráči: Tatran - Jan Wojnar, Sparta - Vilém Kavan.
60:00
57:37
Zloch vychytal samostatný únik Koláře.
57:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (12:10).
57:11
Kolísko využil přesilovku domácích.
56:13
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Vilém Kavan (11:10).
55:29
Kavan naservíroval Tlapovi gólovou nahrávku a ten ji neodmítl.
53:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Jakub Kolísko (11:9).
53:58
Řezník sám na brnkovišti nezklamal a vstřelil jedenáctý gól do sítě Tatranu.
53:03
Tatranské oslabení zatím neprostupné.
52:19
Vyloučen hráč Petr Husťák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
51:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Sládeček, asistoval Marek Pixa (10:9).
51:40
Sládeček od půlky propálil celou obranu hostů.
50:45
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
50:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ronald Gašparík (9:9).
50:45
Gašparík skvělou stahovačkou přešel dva hráče a svou přesnou nahrávkou nedal Langerovi šanci netrefit se.
50:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Tomáš Váňa (8:9).
50:01
Wojnar se prokličkoval obranou a prudkou střelou prostřelil Čermáka.
49:34
Čermák z proti útoku hodně přestřelil.
47:38
Gašparík u mantinelu vymíchal dva hráče, následnou střelou netrefil bránu.
46:29
Kurell mířil mezi betony Čermáka, ten však stihnul zacpat díru mezi nohama.
44:32
Havlas trefil prúnikovou nahrávku od Langera bohužel do Čermáka.
43:21
I Zloch se teď vyznamenal skvělým zákrokem.
41:45
Čermák má teď v brankovišti dost na pilno.
41:14
Pixa z bezprostřední blízkosti napálil Čermákovu nohu.
40:10
Tatran se hned od začátku třetiny žene za vyrovnáním.
40:00
40:00
Střely na bránu po druhé třetině 8:13.
40:00
38:23
Tatranu se podařilo srovnat krok a teď je to přestřelka jako na divokém západě.
36:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Šimon Špaček, asistoval Jakub Krsek (7:9).
36:05
Rychlá standartka hostí skončila dalším gólem v síti Tatranu.
35:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Tomáš Váňa (7:8).
35:16
A prosadil se i benjaminek domácího týmu Matěj Havlas svou skvělou střelou pod břevno.
33:25
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ronald Gašparík bez asistence (6:8).
33:25
Gašparík vypressoval míček a krásným forhandovým blafákem poslal Čermáka na párek.
32:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Ivan Pergler (5:8).
32:29
Sparta nedává Tatranu šanci na snížení.
32:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Jan Wojnar (5:7).
32:02
Pixa po druhé ze stejné pozice od mantinelu.
31:20
Havlas z úhlu nastřelil břevno.
30:41
30:41
Pixa po zemi prostřelil Čermáka.
30:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Horák bez asistence (3:7).
30:10
Horák nedal Zlochovi ani šanci se rozehřát a už mu vstřelil branku.
30:04
Timeout PSN Tatran Střešovice
30:04
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Zloch družstva PSN Tatran Střešovice
29:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Ronald Gašparík (3:6).
29:27
Wojnar uklidil míček do poloprázdné brány.
28:38
Gašparík ze středu napálil břevno.
28:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Ondřej Řezník (2:6).
28:10
Piták získal míček na středu a svou přesnou střelou nedal šanci Čermákovi.
26:34
Kerzel od mantinelu pálí těsně vedle.
25:10
Domácí si v této třetině zatím nevytvořili moc šancí.
23:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jan Lang (1:6).
23:15
Pergler jen doklepnul míček do odkryté branky.
22:54
Vyloučen hráč Zbyšek Piták družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:00
Kerzel skvěle prohodil dva hráče u mantinelu a následně si vybojoval standartku.
20:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Lukáš Kovařík (1:5).
20:27
Kavan získal míček na hranici brankoviště a svým blafákem si vychutnal Šimůnka.
19:00
Přesilovka domácích stále trvá, už jsme mohli vidět hodně zajímavých šancí.
18:04
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
17:50
Langer si v rohu povodil Vebera.
16:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Marek Veselý, asistoval Jiří Mutínský (1:4).
16:54
Blesková odpověď od tým hostí.
16:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Tomáš Váňa (1:3).
16:01
Langer přesně trefil křížnou nahrávku od Váňi.
15:08
Váňa s Langerem teď vyťukali obranu soupeře, závěrečnou střelu ale zblokoval obránce.
14:24
Čermák skvěle nohou vykopnul střelu od mantinelu.
12:26
Tatran teď má jedinečnou šanci na šnížení.
12:25
Vyloučen hráč Lukáš Kovařík družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra bez hokejky.
10:29
Řezník si nejprve sklepnul Váňovu nahrávku, ale jeho následné zakončení šlo vedle.
09:34
Janda skvěle trefil míček na středu hřiště, Čermák však vytasil jeden ze svých skvělých zákroků.
08:32
Čermák se z bezprostřední blízkosti netrefil do odkryté brány.
07:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Marek Veselý (0:3).
07:17
Kavan dostal přesnou nahrávku na velké brankoviště odkud podstřelil Šimůnka.
05:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář bez asistence (0:2).
05:21
Kolář napodruhé dorazil míček za čáru.
04:53
Gašparík si nejprve přihrál o mantinel a potom vyslal přesnou prúnikovku na Kolíska, který však přišel o míček.
03:56
Veselý zablokoval Váňovu střelu.
02:43
Perglerovu velkou šanci vychytal Šimůnek.
02:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Petr Tlapa (0:1).
02:15
Tlapovu střelu Šimůnek zastavil, ale na Kavanovu dorážku už nedosáhl.
01:17
Mochan krásným naznačením obešel soupeře a běží s míčkem na útočnou polovinu.