2:4
0:2
1:4
- : -
branky (asistence): 15:25 Antonín Šmerák (Adam Hudeček), 17:14 Adam Klimeš (Patrik Fabián), 46:10 Zdeněk Malich (Vojtěch Kužela)
branky (asistence): 02:05 Lukáš Prix (Petr Černý), 03:04 David Petržela (Tomáš Číhař), 18:19 Rostislav Verner (Tomáš Číhař), 19:54 Tomáš Číhař (Petr Černý), 22:12 Adam Šmíd (Petr Černý), 28:51 Rostislav Verner (Lukáš Prix), 51:45 Adam Šmíd (Lukáš Prix), 55:03 David Žáček (David Petržela), 56:38 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 59:13 David Petržela (Vojtěch Kaluža)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Pardubice 3:10
16. Antonín Šmerák, 18. Adam Klimeš, 47. Zdeněk Malich - 3. Lukáš Prix, 4. David Petržela, 19. Rostislav Verner, 20. Tomáš Číhař, 23. Adam Šmíd, 29. Rostislav Verner, 52. Adam Šmíd, 56. David Žáček, 57. Adam Šmíd, 60. David Petržela; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 6:5; využití: 2:3; diváků: 33; zásahy brankářů: Matěj Abraham 22, Matěj Kubíček 9 - Martin Zahálka 24; po třetinách: 2:4, 0:2, 1:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Niznera: Gratuluji lepšímu soupeři.
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Výborně zvládnutý zápas podpořený dobrou produktivitou a týmovým výkonem. Parádně opět zachytal gólman. Hattricku díky za zápas a hodně štěstí do dalších utkání.
60:00
59:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Vojtěch Kaluža (3:10).
59:04
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
56:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (3:9).
56:38
Šmíd zakončil z krosové přihrávky přes celou šířku hřiště.
55:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval David Petržela (3:8).
55:03
Využitá situace 2 na 1 po ztrátě balónku na straně Brna.
54:45
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil David Petržela.
54:45
Vyloučen hráč Jakub Válek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
54:45
Při trestném střílení Kubíček vykopl balónek Petrželovi.
54:27
Vyloučen hráč Petr Černý družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
54:27
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
54:23
Emoce se stupňují, oba týmy přitvrdily.
52:49
Malich v samostatném úniku na gólmana trefil tyč.
51:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Prix (3:7).
51:45
Šmíd se krásně trefil do vzdálenější šibenice.
48:34
Máček trefil od mantinelu pardubického obránce.
46:10
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vojtěch Kužela (3:6).
46:10
Kužela přešel přes pardubického útočníka a z jeho nahrávky zakončil Malich.
44:59
Šmíd mohl nahrávat do prázdné branky, ale míček mu sjel z čepele.
43:57
Brno střídá brankáře. Nastoupil Matěj Kubíček.
41:41
Stav střel za druhou třetinu stále ve prospěch Pardubic: 9:14.
40:00
40:00
39:03
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:32
Abrahám vychytal prudkou střelu svou maskou.
36:11
Macek měl před sebou z velké části odkrytou branku a trefil břevno!
34:44
Hosté hrají v plném počtu.
32:44
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Patrik Fabián.
32:44
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
32:44
Fabián při trestném střílení sice dopravil míček do branky, ale rozhodčí odpískal vrácení.
31:28
Vyloučen hráč Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
28:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval Lukáš Prix (2:6).
28:51
Verner nastřelil gólmana z rohu, od něhož se balónek šťastně odrazil do branky.
28:14
Domácím nevyšel naučený signál při standardní situaci.
27:52
Střely v první třetině: 7:14 z pohledu domácích.
26:55
Šmerák přestřelil po získání míčku z rozehrávky Pardubic.
25:01
Zahálka vychytal Halamovu střelu ze střední vzdálenosti.
22:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Petr Černý (2:5).
22:12
Šmíd z krátké vzdálenosti zakončil na bližší tyč.
22:07
Abrahám vyslal Tauše, který střelou z otočky trefil brankáře.
21:07
Vyloučen hráč Jakub Maleček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
19:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval Petr Černý (2:4).
19:54
Číhař bezproblémově zakončil do prázdné branky.
18:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval Tomáš Číhař (2:3).
18:19
Zmatek v brankovišti Brna potrestal Kučera.
17:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš, asistoval Patrik Fabián (2:2).
17:14
Využitá přesilovka Brna! Fabiánovu střelu dorazil Klimeš, čímž srovnal stav utkání.
16:24
Vyloučen hráč Adam Grygarčík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Adam Hudeček (1:2).
15:25
Šmerák snížil náskok Pardubic střelou od mantinelu.
14:18
V situaci 4 na 3 tlačí Brno, jejich střely však stále nenašli cestu do branky Pardubic.
14:08
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
14:08
Vyloučen hráč Zdeněk Malich družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
13:33
Vyloučen hráč Richard Denkstein družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
12:20
Hattrick dává chybami v rozehrávce spousty příležitostí Pardubicím.
10:12
Dosavadní průběh zápasu je v režii Pardubic. Hattrick zatím ani jednou nevystřelil na branku.
06:32
Po chybě v rozehrávce Brna získal balónek Šmíd, který v situaci 1 na 0 trefil vzdálenější tyčku.
05:12
Kužela zblokoval Číhařův pokus golfem.
03:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Tomáš Číhař (0:2).
03:04
Číhařovu střelu dorážel Petržela.
02:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Petr Černý (0:1).
02:05
Skóre otevírá Prix, který u krosové přihrávky zakončil do odkryté branky.
01:34
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
00:02
Po úvodním buly se míčku ujímá domácí Hattrick.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Rostislav Verner