7:0
0:3
3:2
- : -
branky (asistence): 00:41 Daniel Flašar (Kamil Soják), 05:52 Jakub Nota (Richard Klimek), 09:58 Matyáš Šindler (Kamil Soják), 14:50 Matyáš Šindler (Michal Sládek), 16:49 Kamil Soják (Ondřej Kolajta), 18:58 Martin Martiniak (Marek Warcop), 19:40 Michal Sládek (Kamil Soják), 48:37 Daniel Flašar (Lukáš Homola), 50:01 Michal Sládek (Dominik Kaloč), 58:35 Michal Sládek
branky (asistence): 21:39 Jakub Koch, 31:47 Jiří Besta (Martin Ulman), 38:59 Petr West (Daniel Filip), 46:42 Petr West (Rostislav Gattnar), 59:02 Daniel Filip

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 10:5
1. Daniel Flašar, 6. Jakub Nota, 10. Matyáš Šindler, 15. Matyáš Šindler, 17. Kamil Soják, 19. Martin Martiniak, 20. Michal Sládek, 49. Daniel Flašar, 51. Michal Sládek, 59. Michal Sládek - 22. Jakub Koch, 32. Jiří Besta, 39. Petr West, 47. Petr West, 60. Daniel Filip; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 211; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 30 - Denis Jasiok 14; po třetinách: 7:0, 0:3, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Tomáše Sladkého: Takovou první třetinu jsem nezažil a snad už nikdy nezažiji. Ta rozhodla zápas. Gratulace soupeři a poděkování fanouškům za skvělou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Koutného: Po skvělé první třetině jsme se uspokojili a nehráli jednoduše. Díky tomu jsme nechali Vítkovice se dostat zpět do hry. Děkujeme divákům a soupeři.
60:00
59:30
Ostrava si drží balónek na hokejkách.
59:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Daniel Filip bez asistence (10:5).
58:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek bez asistence (10:4).
58:00
Kolajta pořád v pozoru.
57:30
FBC předvádí nádhernou hru v obraně plnou bloků.
56:23
Vítkovice to zkouší v šesti.
56:22
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
56:16
Radost koukat, jak si dokáže Sládek povodit kluky na hřišti.
55:23
Tým hostí v plném počtu.
54:58
Domácí v plném počtu.
54:35
Sládek zabránil tutové šanci Vítkovic a navíc přihrál úplně samotnému Šindlerovi před bránu, ten však skóre nezměnil.
53:54
Začíná to být vyhrocené, což jde poznat na počtu vyloučení.
53:23
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
52:58
Vyloučen hráč Martin Martiniak družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
52:40
Vyloučen hráč Petr West družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
52:08
Rozhodčí zvedá ruku! Uvidíme další přesilovku domácích.
51:13
Řekla bych, že dnešní zápas by se dal přirovnat k zápasům mužů. Je opravdu na co se dívat.
50:01
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Kaloč (9:4).
49:39
Kolajta ukazuje, že je na něj spoleh a chytá, co se dá.
48:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Lukáš Homola (8:4).
48:37
Pro někoho je přesilová hra výhodou pro někoho nevýhodou, své o tom mohou říct hráči Vítkovic.
47:53
Vyloučen hráč Denis Kukla družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:10
Šomodi teď ve velké šanci, Kolajta profesionálně chytá.
46:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr West, asistoval Rostislav Gattnar (7:4).
45:51
Domácí teď dělají dost chyb, je jen otázka času, kdy je Vítkovice začnou trestat.
45:20
Hra je jak z tenisového zápasu, ze strany na stranu.
44:30
Šindler zkusil střelu z výjezdu, kterou Jasiok viděl a chytl.
43:58
Prozatím se více hraje na polovině FBC Ostravy, Vítkovice si drží převahu.
42:59
Vítkovice dneska asi nepotkaly štěstí, všechny střely buď nad nebo mimo.
42:24
Klimek v obložení dvou hráčů měl docela nahnáno. Nakonec tento boj ukončilo písknutí faulu.
41:50
Další nevyužitá přesilovka dnešního zápasu.
40:54
Sládek minul bránu střelou z první.
40:01
Martiniak svou prohoru zkazil bilanci FBC na buly.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: FBC Ostrava - 6, Vítkovice - 13
40:00
39:50
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr West, asistoval Daniel Filip (7:3).
37:22
Domácí mohli mít strach v očích, když měl tým Vítkovic teď dvě tutovky za sebou. Ani jedna "díky bohu" pro domácí neskončila za zády Kolajty.
36:40
Vítkovice kombinují za brankou domácích, tak uvidíme, co z toho vzejde.
35:36
Šomodi tvrdě zaútočil na Kuklu, který se však udržel na nohou a s míčkem na hokejce pokračuje dál.
34:05
Vítkovice dobře napadají a dělají obraně FBC značné problémy.
32:23
Krhovjak se snažil utéct po mantinelu, bohužel při svém manévru spadl a ze střídačky se ozvalo "Co to máš za jarmilky?!"
31:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jiří Besta, asistoval Martin Ulman (7:2).
31:13
Dnešní utkání sleduje 211 diváků, děkujeme.
30:20
Dnes se hraje vážně o život, Vítkovice se snaží tlačit a vstřelit Ostravě gól.
29:17
Ani domácím hráčům se nepovedlo z přesilové hry nic vytěžit.
29:08
Tým hostů v plném počtu.
28:35
Kaloč měl před sebou prázdnou bránu, nicméně jeho střela z první by mohl být homerun.
27:51
Jasiok vstal z mrtvých a nechce pustit další gól, ať se děje, co se děje.
27:08
Vyloučen hráč Radek Šomodi družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:07
Sidunov přímo ze středu přímo do Kolajty.
26:24
Kubiczek se snažil kombinaci zpoza Jasiokovy brány, naneštěstí Pícha uklouzl a míček získali hosté.
25:40
Besta se valil z obrany jako krvelačný býk, jeho tažení skončilo v rohu za bránou Kolajty.
24:56
I Ostrava se teď zase dostává do velkých šancí.
23:40
Kubiczek chtěl asi polechtat Jasioka na bříšku svou střelou.
23:14
Kukla v šanci! Bohužel střela mířila mimo bránu.
22:48
Vítkovice teď v přesile.
21:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Koch bez asistence (7:1).
21:24
Ulman to chtěl vzít na sebe a zakončil, avšak střela letěla vysoko nad bránu.
20:37
Nebezpečná střela Sidunova, Kolajta ve střehu.
20:02
S míčkem na svých hokejkách začíná opět FBC. Sládek na buly zatím neporazitelný.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: FBC Ostrava - 11, Vítkovice - 9
20:00
19:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Kamil Soják (7:0).
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Martin Martiniak, asistoval Marek Warcop (6:0).
18:40
útěk Baluska skončil jen střelou nad Kolajtovu svatyni.
17:55
Vítkovicím se dnes nedaří zakončit, hra nevypadá vůbec tak jednoznačně, jako naznačuje výsledek, nicméně štěstí v zakončení dnes Vítkovicím opravdu chybí.
16:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Ondřej Kolajta (5:0).
16:32
Besta - Šomodi se snaží kombinovat v obraně.
15:20
Vítkovičtí rytíři teď uzamkli Ostravu na jejich polovině a snažili se dostat míček Kolajtovi za záda.
14:50
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Michal Sládek (4:0).
13:42
Filip zkoušel překvapit Kolajtu, nicméně jeho střela mířila vedle.
12:29
Hráči Vítkovic nenechají FBC rozehrát a napadají, co jim síly stačí.
11:36
Soják z první přímo do "pupku" Jasioka.
10:29
Hráči FBC jsou teď na koni, balónek drží na svých holích a nedávají Vítkovicím moc možností ke hře.
09:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Kamil Soják (3:0).
09:29
Domácí jsou v plném počtu.
08:58
I přesto že se Vítkovice snaží a mají krásné přihrávky, nedaří se jim gól dát.
07:40
Tým Vítkovic dostává šanci zmenšit gólový náskok přesilovkou.
07:29
Vyloučen hráč Lukáš Homola družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za držení.
06:29
Ostrava teď dostává pořádně zabrat, Vítkovice se pořádně perou.
05:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Nota, asistoval Richard Klimek (2:0).
04:32
Sládek se Šindlerem předvedli krásnou akci, kdy první zmíněný posílal Šindlerovi přihrávku přímo do prázdné brány. Šindler bohužel balónek minul.
03:47
Kubiczek žabkou na Chovance přímo před bránu, ten však přihrávku nezpracoval.
02:49
Nebezpečná situace před Kolajtou.
02:07
Vítkovice zatím hrají velmi nervózně, na míčku se zatím drží Ostrava.
00:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Flašar, asistoval Kamil Soják (1:0).
00:41
První branka utkání! Vítkovičtí hráči si nepohlídali obránce Flašara, který z první střílel a nemýlil se.
00:01
úvodní buly dnešního zápasu vyhrál pro svůj tým Michal Sládek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Denis Jasiok; hráči v poli: Ondřej Sidunov, Radek Šomodi, Jiří Besta, Daniel Filip, Pavel Balusek
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Michal Sládek, Daniel Flašar, Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Kamil Soják