1:3
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 23:57 Ondřej Král (Dominik Špaček), 25:31 Josef Veselík, 50:08 Ondřej Král
branky (asistence): 14:37 Vojtěch Kučera (Jan Kramář), 17:33 Vincent Drápal (Vojtěch Kučera), 30:19 Oliver Gold (Ondřej Lorenc), 42:39 Oliver Gold (Ondřej Lorenc), 49:45 Vojtěch Kučera, 56:05 Vojtěch Kučera (Oliver Gold)

FBS Olomouc - itelligence Bulldogs Brno 3:6
24. Ondřej Král, 26. Josef Veselík, 51. Ondřej Král - 15. Vojtěch Kučera, 18. Vincent Drápal, 31. Oliver Gold, 43. Oliver Gold, 50. Vojtěch Kučera, 57. Vojtěch Kučera; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 6:3 + Michal Pešák 5; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Šobota 33 - Jakub Flek 7, Jaroslav Šlagor 8; po třetinách: 0:2, 2:1, 1:3;
60:00
Střely na branku (celkově): FBS Olomouc - 18, itelligence Bulldogs Brno - 39.
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc (Lukáš Rubín): Prvně děkuji vlastním hráčům za nasazení a bojovnost, se kterým celý zápas odehráli. Sportovně souhlasím s trenérem Brna, že kvalita byla na florbalkách hráčů z moravské metropole. My musíme vlastní hru ještě více zkvalitnit a zrychlit. Přesto, jako nováčkové soutěže, si nevedeme vůbec špatně a v některých pasážích jsme ukázali, že můžeme hrát dobrý florbal. Musíme prostě dál makat! Díky za hru a divákům za podporu.
60:00
Střely na branku: FBS Olomouc - 9, itelligence Bulldogs Brno - 16.
60:00
Komentář trenéra itelligence Bulldogs Brno(David Kyzlink): Utkání jsme si zkomplikovali vlastními chybami a díky tomu se soupeř držel ve hře ve třetí třetině jsme prokázali kvalitu a zápas rozhodli. Děkuji hráčům za výkon a tři body. Děkujeme také soupeři za hru.
60:00
59:50
Minář z vytočení netrefil branku.
58:54
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi.
58:45
Akci 2 na 1 hosté překombinovali.
58:10
Skoro do konce utkání už bude hra 4 na 4.
57:38
Vyloučen hráč Adam Zmrzlík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení.
57:38
Zmrzlík nestíhal Drápala a přidržel si ho, ale rozhodčí to viděl a udělil mu trest.
56:27
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva itelligence Bulldogs Brno na 5 minut za hrubost.
56:27
Pešák nevybíravým způsobem sundal Hanáka a jeho trest je zasloužený.
56:05
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Vojtěch Kučera, asistoval Oliver Gold (3:6).
55:50
Weinstein ukázal, že má dobrou techniku a projel celé hřiště od svojí brány až za bránu ,soupeře.
54:50
Brno drží míček na útočné polovině.
53:26
Pavlíčkovu střelu ze středu se štěstím vychytal Šlagor.
52:46
Hra bude pokračovat po vytření brankoviště u Šobotovy branky.
52:00
Šobota vytáhl krásný zákrok! Svým dobrým přesunem vychytal střelu do prázdné branky.
51:25
Šenkeřík se dokázal vymanit z trojce napadajících hráčů.
50:08
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Král bez asistence (3:5).
50:08
Král získal míček po špatné rozehrávce soupeře a šel sám na Šlagora a míček umístil s přesností a nedal brankáři žádnou šanci.
49:45
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Vojtěch Kučera bez asistence (2:5).
49:45
Ve velké skrumáži se nejlépe zorientoval Kučera a dorazil míček do sítě. Od domácích chyběl důraz na brankovišti.
49:20
Olomouc se dostala k sérii střel, které byly zblokované soupeřem.
48:48
Šobotův dlouhý výhoz našel nabíhajícího Hanáka.
48:05
Frydrych se dostal k poskakujícímu míčku a zkusil střelu ze vzduchu, která skončila těsně nad brankou.
46:55
Majerova střela byla zblokovaná na půli hřiště. Vzápětí Majer opět vybojoval míček pro Olomouc.
45:50
Hosté si zatím nevytvořili jedinou gólovou šanci v této přesilovce.
44:50
Kotačkova střela byla zblokovaná bránícími hráči.
44:06
Vyloučen hráč Rostislav Pavlíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
42:39
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Ondřej Lorenc (2:4).
42:39
Lorenc vystřelil a Šobota jeho střelu vyrazil před sebe. K dorážce se dostal Gold a zakončil do horního rohu branky.
42:04
Frýdovi sjela střela z otočky a Šlagor s ní neměl problémy.
40:25
Goldův nához na branku vytěsnil Šobota maskou.
40:01
Začala třetí třetina zápasu. Míček mají jako první hosté.
40:00
40:00
Střely na branku: FBS Olomouc - 7, itelligence Bulldogs Brno - 13.
40:00
39:50
Šenkeřík v souboji u mantinelu poslal do patřičných mezí Kotačku.
38:57
Šobota vyrazil Drápalovu střelu.
38:24
Goldovi sjela střela s míček skončil v rohu.
37:20
Hanák vyhazuje míček za branku hostů.
37:03
Vyloučen hráč Adam Zmrzlík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
36:05
Blana se řítil na Šlagora a mohl střílet, ale zkoušel ještě nahrát Zmrzlíkovi, na kterého nahrávka neprošla.
35:44
Končitíkovi uskočil míček za mantinel. Volný úder pro Olomouc.
34:44
Sláma dostal míček na střed. Zakončil, ale Šobota mu svým přesunem nedovolil skórovat.
33:40
Domácí se zatím dobře brání a blokují střely.
33:10
Hosté mají možnost navýšit svůj náskok.
33:00
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
32:30
Volný úder z rohu rozehrával Charvát na Krále. Míček se Královi zapletl mezi nohama a hosté šli do protiútoku, který neskončil šancí.
32:20
Blana nastřelil tyč.
32:00
Zmrzlík se vytáčel před bránu, ale byl zastaven bránicím hráčem.
31:05
Drápal zkusil střelu od mantinelu, ale špatně mířil a míček letěl mimo branku.
30:19
30:19
Domácí se ubránili přesilovce soupeře, ale následně inkasují. A opět ztrácejí jeden gól na své soupeře.
30:04
Olomouc v plném počtu.
30:02
Volný úder ze středu pro hosty. Veselík zblokoval pokus o střelu.
28:33
Lorenc si zběhl na střed a dostal nahrávku, jenomže střelu zblokovali obránci.
28:04
Vyloučen hráč Jan Minář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
28:04
První přesilovou hru teď mají i hosté.
27:10
Střelu Drápala v klidu chytil Šobota.
26:25
Domácí se nemohou dostat ze své poloviny.
25:45
Hra opět pokračuje.
25:31
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Josef Veselík bez asistence (2:2).
25:31
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Šlagor družstva itelligence Bulldogs Brno
25:31
Po krásné individuální akci Mináře a jeho střele z otočky se dostal k odraženému míčku Veselík a Dorazil míček za záda Fleka. Flek byl ve skrumáži zraněn a je ošetřován zdravotníkem.
24:58
Končitík minul bránu o dobré dva metry.
23:57
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Ondřej Král, asistoval Dominik Špaček (1:2).
23:57
Olomouc snižuje! Král se prosadil střelou z první od mantinelu. Střela nad nohu byla nechytatelná.
23:40
Olomouc už u míčku a rozehrává.
23:32
Brněnští drží míček za soupeřovou brankou a zdržují čas.
22:31
Vyloučen hráč Vincent Drápal družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
22:31
Král to schytal od Drápala. Zbytečný zákrok od hráče Brna.
22:28
Kramář byl tvrdě zdvojen dvojicí Král a Charvát.
21:35
Hosté se pokoušejí napadat, zatím bez účinku.
20:45
Blana nastřelil břevno branky.
20:01
Začala druhá třetina zápasu. Buly vyhráli domácí.
20:01
20:00
20:00
Střely na branku: FBS Olomouc - 5, itelligence Bulldogs Brno - 10.
20:00
19:38
Gold držel míček v rohu a byl zdvojen dvojicí domácích.
19:20
Zmrzlík přestřeluje branku.
19:13
Domácí mají možnost snížit náskok soupeře.
19:07
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
18:40
Hra je plná nepřesností ze strany Olomouce. Hosté toho využívají a dostávají lacino k míčku.
17:33
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Vincent Drápal, asistoval Vojtěch Kučera (0:2).
17:33
Brno navyšuje svůj náskok! Drápal dostal nahrávku na střed a vystřelil do protipohybu Šoboty, kterému střela proklouzla pod rukou.
16:10
Král zkusil střelu, ale zblokoval ji bránicí hráč.
14:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Vojtěch Kučera, asistoval Jan Kramář (0:1).
14:37
A máme tu první branku zápasu! Po krásné kombinaci až do prázdné brány zakončuje Kučera.
14:05
Zmrzlíkova střela končí nad brankou.
13:52
Majer se dostal do samostatného úniku. Chyběl mu klid na zakončení a bránu přestřelil.
13:20
Žádný tým si teď nedokázal vytvořit žádnou výraznou šanci.
12:07
Špaček zastavil útočnou akci hostů.
10:45
Šobota skryl míček před dorážejícími soupeři.
10:10
Přečíslení 3 na 2 zakončoval Drápal střelou nad.
09:51
Volný úder od mantinelu. Střela Krále byla zblokována.
09:00
Šenkeřík ztratil míček za vlastní brankou. Hosté toho nevyužili.
08:10
Pavlíčkova střela minula Flekovu branku.
07:18
Hráči Brna intenzivně napadají rozehrávku svých soupeřů.
06:45
Napadání domácích se vyplácí a získávají míček.
05:58
Nepřesná přihrávka Frydrycha. Brno má míček pod kontrolou.
05:00
Kadavý se ve vlastním oslabení dostal ke střele, která neskončila za zády Šoboty.
04:50
Nepřesnost Charváta stála domácí míček.
04:23
Střela z první Blanovi nesedla a pouze po zemi dojela k Flekovi.
03:29
Vyloučen hráč Matyáš Weinstein družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:20
Hanák svou nahrávkou zahnal Charváta a ten vybojoval přesilovku pro svůj tým.
02:30
Po chybě domácí obrany se ke střele dostal hráč hostí. Šobota si drží své čisté konto.
01:45
Sláma zkusil střelu z otočky. Šobota vyrazil.
01:30
Zblokovaná střela Pešáka.
00:35
Domácí se postupnou rozehrávkou dostali na útočnou polovinu.
00:01
Utkání právě začalo. U míčku jako první hráči Bulldoků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Miroslav Končitík, Ondřej Lorenc, Dominik Sláma, Oliver Gold, Tomáš Kotačka
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Dominik Šobota; hráči v poli: Jan Majer, Josef Veselík, Adam Zmrzlík, Jan Minář, Vojtěch Blana