1:2
1:5
1:5
- : -
branky (asistence): 16:30 Matouš Bešta (Martin Drobný), 38:34 David Pilík, 55:48 Martin Drobný
branky (asistence): 14:40 Vít Janda (Jan Kerzel), 19:08 Filip Langer (Ondřej Řezník), 21:49 Matěj Havlas (Zbyšek Piták), 27:41 Vít Janda (Dalibor Švéda), 28:30 Jonáš Vaculík (Marek Pixa), 35:11 Marek Pixa (Jonáš Vaculík), 36:10 Ondřej Řezník (Filip Langer), 41:15 Matěj Havlas (Zbyšek Piták), 44:40 Zbyšek Piták (Filip Langer), 48:09 Marek Pixa (Matěj Kurell), 49:37 Ondřej Řezník (Vít Janda), 57:01 Marek Pixa (Vít Janda)

FBŠ SLAVIA Plzeň - PSN Tatran Střešovice 3:12
17. Matouš Bešta, 39. David Pilík, 56. Martin Drobný - 15. Vít Janda, 20. Filip Langer, 22. Matěj Havlas, 28. Vít Janda, 29. Jonáš Vaculík, 36. Marek Pixa, 37. Ondřej Řezník, 42. Matěj Havlas, 45. Zbyšek Piták, 49. Marek Pixa, 50. Ondřej Řezník, 58. Marek Pixa; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 32 - Lukáš Kříž 22; po třetinách: 1:2, 1:5, 1:5;
60:00
Komentář trenéra Tatranu Střešovice: Pěkný zápas, kdy jsme byli převážně na míčku a soupeř hrozil z rychlých kontrů. Musíme ještě více zlepšit rozhodování v útočném pásmu, abychom dokázali tlak proměnit ve více branek. Děkujeme soupeři za zápas a držíme palce do dalšího průběhu sezóny.
60:00
Komentář trenéra FBŠ Slavia Plzeň: Do zápasu jsme šli s převážně defenzivními úkoly, které se nám dlouho dařilo plnit. Soupeř držel balonek na svých holích po většinu zápasu, my hrozili z brejkových situací, které se musíme naučit řešit ještě lépe. Díky mančaftu za odmakaný zápas a díky patří i divákům. Gratulace soupeři k výhře.
60:00
Střely na branku ve 3.třetině : FBŠ Slavia Plzeň - 13, PSN Tatran Střešovice -14
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta utkání.
57:01
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Vít Janda (3:12).
57:01
Janda našel Pixu před odkrytou bránou, ten neomylně trefuje.
56:27
Oba týmy hrají v plném počtu.
55:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Drobný bez asistence (3:11).
54:27
Vyloučen hráč Martin Volf družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
54:27
Vyloučen hráč Matěj Havlas družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
54:27
Domácí si zahrají přesilovou hru 4 na 3.
54:02
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:10
Janda sám před Horákem, Horák mu ale míček stihl vykopnout.
49:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Vít Janda (2:11).
48:50
Hezkou střelu Bistrého reflexivně chytil do ruky Kříž.
48:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Matěj Kurell (2:10).
48:09
Desátou ránu domácím zasadil Pixa.
46:54
Hosté hrají v plném počtu.
44:54
Vyloučen hráč Jan Kerzel družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za držení.
44:54
Kerzel držel Pilíka, tím zajistil další přesilovou hru pro domácí.
44:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Filip Langer (2:9).
44:40
Piták přidává další gól.
41:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Havlas, asistoval Zbyšek Piták (2:8).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2.třetině : FBŠ Slavia Plzeň - 5, PSN Tatran Střešovice -19
40:00
38:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík bez asistence (2:7).
38:21
Povedený zákrok si může připsat Horák.
37:25
Několik střel měli teď domácí, žádná však neskončila gólem.
36:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Filip Langer (1:7).
35:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Marek Pixa, asistoval Jonáš Vaculík (1:6).
35:11
Další gól hostů si připisuje Pixa.
28:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Marek Pixa (1:5).
27:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda, asistoval Dalibor Švéda (1:4).
27:41
Zpoza branky se Jandovi podařilo protlačit míček Horákovi za zády.
25:08
23:38
Langerovi se ve vlastním oslabení podařilo prokličkovat až před Horáka.
23:08
Vyloučen hráč Jonáš Vaculík družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
23:08
Domácí si zahrají přesilovou hru.
21:49
21:49
Vstup do třetiny se lépe povedl hostům a Havlas zvyšuje.
20:00
20:00
Střely na branku v 1.třetině : FBŠ Slavia Plzeň - 6, PSN Tatran Střešovice - 11
20:00
19:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Řezník (1:2).
19:08
V závěru třetiny se hostům zase podařilo odskočit do vedení.
16:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matouš Bešta, asistoval Martin Drobný (1:1).
16:30
Po srážce hráčů z Tatranu se povedlo Beštovi srovnat skóre dnešního utkání.
14:40
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vít Janda, asistoval Jan Kerzel (0:1).
14:40
Teď už Jandova dorážka skončila v brance.
11:29
Janda sám před prázdnou brankou promáchl a míček, na štěstí pro domácí, netrefil.
07:25
I střela PIxy letěla mimo Horákovu branku.
05:12
Tatran si vytvořil zajímavou standardní situaci v blízkosti velkého brankoviště Plzně, ale střela Zeleného letěla mimo hřiště.
02:52
Pilík se ocitl sám před brankou hostí, svoji šanci ale neproměnil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Marek Pixa, Matěj Kurell, Adam Hušek, Marek Mochan, Pavel Šimeček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: David Pilík, Vojtěch Bistrý, Martin Volf, Filip Tábořík, Robert Hunsdorfer