1:1
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 02:12 Adam Balatka, 04:59 David Šklíba (Adam Štěpán), 05:43 Jan Jaroš (Tomáš Martin Matušů), 06:27 Adam Balatka (David Šklíba), 35:43 Adam Štěpán (Adam Balatka), 48:25 Martin Čermák (Adam Balatka)
branky (asistence): 01:26 Ondřej Kawulok (Dan Semerád), 06:09 Dominik Beneš (Dan Semerád), 08:47 Dominik Beneš, 29:32 Ondřej Kawulok (Dan Semerád), 46:19 Václav Pazderka (Ondřej Kawulok)

FBC Liberec - Florbal Ústí 6:5
3. Adam Balatka, 5. David Šklíba, 6. Jan Jaroš, 7. Adam Balatka, 36. Adam Štěpán, 49. Martin Čermák - 2. Ondřej Kawulok, 7. Dominik Beneš, 9. Dominik Beneš, 30. Ondřej Kawulok, 47. Václav Pazderka; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Král 26 - Tadeáš Dittrich 12; po třetinách: 4:3, 1:1, 1:1;
60:00
Komentáře trenéra domácích: Po výborném vstupu do utkání jsme zaznamenali hubenější chvilku, kdy jsme obdrželi tři branky, ale s výkonem hráčů jsem velmi spokojen, Děkuji soupeři a divákům za utkání Komentář trenéra hostujících: Z důvodu zranění a nemocí jsme byli nuceni přijet s 10 hráči, kdy jsme měli pouze tři juniory. Dnes jsme si minimálně bod zasloužili. Na to, že jsme tu byli se školkou pěkné utkání. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely po třetí třetině: 7:11. Celkově 18:31
60:00
Nejlepší hráči zápasu: FBC Liberec - Adam Balatka, Florbal Ústí - Ondřej Kawulok
52:58
Trestné střílení družstva FBC Liberec neproměnil Adam Balatka.
52:58
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
52:58
Najezd pro FBC Liberec
51:38
bez využití
49:38
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
48:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Adam Balatka (6:5).
47:31
46:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Pazderka, asistoval Ondřej Kawulok (5:5).
46:19
Začínáme od nuly. Zápas teďka bude velmi zajímavý.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 4:7
40:00
35:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Štěpán, asistoval Adam Balatka (5:4).
29:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (4:4).
29:32
Nicméně Kawulok zakončuje krásnou akci a vyrovnává na 4:4.
29:05
FBC Liberec teď vyvíjí velký tlak.
25:00
Nastřelená tyčka domácích zatím ukazuje převahu ústeckých.
24:00
Zatím je hra celkem poklidná, vidíme hodně nepřesností, sekání, běhání a proběhnutých soubojů.
23:16
Hostující trenér nekompromisně komunikuje s rozhodčími zápasu, který utkání nevedou dle jeho představ.
13:37
Domácí brankář neskutečně vychytal Ústí.
08:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš bez asistence (4:3).
08:47
Zatím sledujeme bezstarostný florbal. Aspoň padají branky.
06:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka, asistoval David Šklíba (4:2).
06:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Dan Semerád (3:2).
06:00
Jaroš zvyšuje na 3:1, kdy hned vzápětí snižuje Beneš na 3:2.
05:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Jaroš, asistoval Tomáš Martin Matušů (3:1).
04:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil David Šklíba, asistoval Adam Štěpán (2:1).
04:59
David Šklíba nekompromisně vběhnul do středu hřiště a dívčí střelou překvapil brankáře Dittricha.
02:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Adam Balatka bez asistence (1:1).
02:12
Dvě branky v rychlém sledu a máme vyrovnáno.
01:26
00:20
Liberečtí na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Ondřej Kawulok, Dan Semerád, Miroslav Fořt, Václav Pazderka, Dominik Beneš
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Martin Čermák, Adam Balatka, David Šklíba, Adam Štěpán, Tomáš Ballaty