1:2
2:1
0:1
- : -
branky (asistence): 04:30 Adam Klimeš (Daniel Bitzánek), 27:12 Dominik Křístek (Denis Tomančák), 34:24 Adam Klimeš (Martin Šulc)
branky (asistence): 12:27 Denis Kukla (Matyáš Šindler), 15:14 Kamil Soják (Matyáš Šindler), 33:39 Kamil Soják (Dominik Kaloč), 40:53 Dominik Kaloč (Matyáš Šindler)

Florbal Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:4
5. Adam Klimeš, 28. Dominik Křístek, 35. Adam Klimeš - 13. Denis Kukla, 16. Kamil Soják, 34. Kamil Soják, 41. Dominik Kaloč; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 163; zásahy brankářů: David Funiok 20 - Matyáš Vávra 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 0:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Koutný Petr: Děkuji svému družstvu za 3 body a utkání mi připomínalo pohádku o Dni a noci. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Ondruše: Papírově nevyrovnané utkání. Rozhodly především individuální chyby při rozehrávce. Troufám si říct, že dnes vyhrál šťastnější tým. Děkuji fanouškům za příjemnou atmosféru.
57:03
Klimeš má šanci před bránou, ale chyběl mu kousek ke změně skóre.
56:51
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:33
Bitzánek z půlky hřiště střílí tahem na Vávru, který jen tak tak míč vyráží rukou pryč.
54:57
Průběh hry je z leva do prava, fanoušci mají na co koukat.
53:23
Hra se hraje v rychlém a hlavně v agresivním tempu.
51:45
Dohnal dostává nahrávku od Klimeše, ale jeho střela postrádala přesnost.
50:03
Kaloč běží sám na bránu, ale bránu míjí.
48:25
Kučera střílí příklepem z půlky hřiště, ale míč je odražen od hole soupeře za mantinel.
46:55
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra bez hokejky.
46:47
Havířov má rozehrávku z rohu soupeře.
44:40
Křístek střílí tahem na Vávru, který bez problému míček chytá.
43:15
Martiniak dal vysokou hůl a Havířov má rozehrávku před bránou soupeře.
42:16
Havířov nevkročil do 3. třetiny správnou nohou a dělají zbytečné chyby.
41:34
Nota od mantinelu střílí tahem, ale bránu míjí.
40:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (3:4).
39:50
Ihned po vběhnutí Klimeše na hřiště, dostává se k němu míček a střílí na Vávru, který se s tím dokázal vypořádat bez poblému.
38:43
Fiedor získává míč a běží dopředu, bohužel je sražen 2 hráči z Ostravy a míč ztrácí.
37:35
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
37:02
Vávra krásně vychytal Klimeš, kdy svou rukou vyrazil míček pryč.
35:45
Pavlis střílí do helmy Vávry.
34:24
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Martin Šulc (3:3).
33:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Dominik Kaloč (2:3).
33:34
Matloch ztrácí míček a Soják využívá šance a dává gól.
32:18
Ostrava drží Havířov na jejich polovině a nenechá je se dostat k míčku.
30:53
Funiok vychytal 2 střely od Ostravy a zachránil tak Havířov před gólem.
30:02
Ostrava zatím nepustila Havířov k míčku.
29:01
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
28:14
Křístek vyjíždí s míčkem, který mu je odstřelen pryč.
27:12
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Denis Tomančák (2:2).
26:52
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
26:23
Dohnal zastavil běh Kaloče a míček vyráží pryč.
25:32
Deák vyjíždí oblouk před bránu soupeře, ale Míček je vyražen do rohu.
25:10
Pavlis nahrává Machovi, který střílí do nohy soupeře.
23:46
Kučera tahá míč po mantinelu, ale je zfaulován Šindlerem a Havířov má rozehrávku.
22:15
Po rychlé akci Ostravy Pícha dává tyčku brány.
20:56
Kučera vyhrává souboj s Martiniákem, který padá za mantinel.
20:01
První buly 2. třetiny vyhrává Torpédo Havířov a připravuje první útok.
20:00
20:00
Střely D: 11 střely H: 7
20:00
19:10
Deák po vyhraném souboji střílí na Vávru, který rukama míč odráží pryč.
18:06
Homola nohou blokuje střelu Klimeše.
17:20
Mach po vyhraném souboji střílí bekhendem do nohy brankáře Vávry.
15:53
Holínka běží pro míč na středu hřiště a tahem střílí do hrudi Vávry.
15:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kamil Soják, asistoval Matyáš Šindler (1:2).
14:54
Kaloč trefuje tyč brány.
13:56
Kubiczek netrefuje bránu z 1 metru.
12:43
Havířov, po obdrženém gólu, začal napadat Ostravu, která má problém s rozehrávkou.
12:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denis Kukla, asistoval Matyáš Šindler (1:1).
12:09
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal Torpedo Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
12:01
Fiedor většinu zápasu hraje za mantinelem.
10:23
Klimeš, který obdržel nahrávku od Bitzánka, svým obloukem ohrožil bránu soupeře, ale skóre nezměnil.
08:32
Mach zachycuje nahrávku Flašara a nahrává na Deáka, který je před brankářem hostů odtlačen Flašarem pryč.
06:23
Havířov je zatím hratelně lepší jak Ostrava, která dělá zbytečné fauly.
04:30
Branku družstva Florbal Torpedo Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Daniel Bitzánek (1:0).
04:02
Vyloučen hráč Richard Klimek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
03:32
Fiedor dává cross na Holínku, který bránu míjí.
03:01
Bitzánek si vyjíždí oblouk, který zakončuje střelou tahem do hráče Ostravy.
01:20
Krhovják dává přesný cross na Hřivnu, který u brankáře Funioka míč ztrácí.
00:10
Ihned po vyhraném buly Havířova se Ostrava pouští do napadání svého soupeře.
00:01
Zahajovací buly dnešního utkání vyhrává Torpédo Havířov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matyáš Vávra; hráči v poli: Kamil Soják, Daniel Flašar, Lukáš Homola, Dominik Kaloč, Matyáš Šindler
00:00
Line-up domácích Florbal Torpedo Havířov: brankář: David Funiok; hráči v poli: Daniel Bitzánek, Dominik Dohnal, Ondřej Drong, Adam Klimeš, Martin Šulc