2:2
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 06:13 Jan Procházka, 19:23 Jan Procházka, 32:03 Daniel Drobiš, 56:27 Pavel Šebelle (Dominik Vlček)
branky (asistence): 01:48 Jan Lang, 04:47 Jan Wald (Jan Linhart), 20:50 Jan Kolář (Vilém Kavan), 29:57 Ivan Pergler (Jiří Horák), 32:06 Ivan Pergler, 44:18 Jan Wald, 53:44 Jan Wald (Jan Linhart), 55:00 Petr Tlapa (Jan Lang)

FBC Štíři Č. Budějovice - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:8
7. Jan Procházka, 20. Jan Procházka, 33. Daniel Drobiš, 57. Pavel Šebelle - 2. Jan Lang, 5. Jan Wald, 21. Jan Kolář, 30. Ivan Pergler, 33. Ivan Pergler, 45. Jan Wald, 54. Jan Wald, 56. Petr Tlapa; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 5:5; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: František Novák 46 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3;
60:00
59:59
Střely na branku: 9:20
59:59
Hodnocení trenéra hostů Berky Jaroslava: Z naší strany jsme nastoupili bez pokory a bez nasazení. Proto utkání vypadalo, jak vypadalo. Ještě se k tomu na tréninku vrátíme. Děkuji domácím za pořádání zápasu.
59:59
Hodnocení trenéra domácích Lukáše Malého: Nevyužitá přesilovka 5 na 3, nájezd a dobrý šance nás stálo lepší výsledek. Soupeř byl lepší děkuji rozhodčím divákům a soupeřům.
59:26
Vyloučen hráč Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
58:37
Sparta kontroluje hru a výsledek si bezpečně pohlídá.
56:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Pavel Šebelle, asistoval Dominik Vlček (4:8).
56:27
Domácí po úniku snižují na 4:8.
56:00
Sparta má v závěru více sil.
55:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Petr Tlapa, asistoval Jan Lang (3:8).
55:00
Sparta proměňuje přesilovou hru po akci do prázdné branky.
54:11
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
53:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Wald, asistoval Jan Linhart (3:7).
53:44
Sparta navyšuje svůj náskok po krásné kombinaci.
52:06
Sparta kontroluje hru.
49:09
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
49:09
Domácí mají přesilovou hru.
46:27
Domácí se nemůžou vymanit z tlaku a dostat se do šancí.
44:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Wald bez asistence (3:6).
44:18
Sparta navyšuje svůj náskok po krásné střele.
40:01
A začíná nám poslední třetina tohle bude ještě zajímavý.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku: 10:20
39:50
Domácím se zatím nepovedlo proměnit přesilovou hru.
38:38
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil Jan Procházka.
38:38
Vyloučen hráč Lukáš Veber družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
38:38
Domácí mají dobrou příležitost, mají k dispozici trojnásobnou přesilovku.
37:40
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:42
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
32:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler bez asistence (3:5).
32:06
Rychlá odpověď Sparty po individuální akci hned po buly zvyšují svůj náskok na 5:3.
32:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš bez asistence (3:4).
32:03
Po krásné střele snižuje Daniel Drobiš.
29:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Horák (2:4).
29:57
Po dorážce Sparta navyšuje svůj náskok na 4:2.
29:14
Domácí se nemůžou vymanit z tlaku Sparty.
27:18
Domácí přečkali další přesilovou hru.
26:50
Domácí jsou pod velkým tlakem.
25:17
Vyloučen hráč Dominik Konopa družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
25:17
A je tu šok pro domácí, kdy musí bránit další přesilovou hru.
25:01
Domácí dobrou obranou přestáli přesilovou hru hostů.
24:28
Sparta má velký tlak do brány, ale nedaří se jí v zakončení.
22:42
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:42
Sparta má příležitost navýšit svůj náskok při přesilové hře.
20:50
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kolář, asistoval Vilém Kavan (2:3).
20:50
Po dobrém důrazu před brankou se Sparta ujímá vedení.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: 10:14
19:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka bez asistence (2:2).
19:23
Aktivita domácích se projevila a po individuální akci Jana Procházky je stav 2:2.
17:25
Domácí zlepšili výkon a začínají se dostávat do hry.
15:32
Domácí jsou pod tlakem a jenom brání.
15:24
Vyloučen hráč Daniel Drobiš družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:32
Sparta přidala na tempu a kontroluje hru.
10:05
Ani jeden tým se nemůže dostat do vyložené šance.
08:57
08:08
Hra běží ze strany na stranu.
06:13
06:13
A je tu snížení domácí, po dobrém důrazu před brankou snižují na 1:2.
04:47
04:47
Sparta navyšuje po krásné akci svůj náskok na 2:0.
01:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Lang bez asistence (0:1).
01:48
Po krásné střele se Sparta ujímá vedení.
00:01
Dobrý den vítám vás u dnešního utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Vilém Kavan, Jan Lang, Marek Veselý, Daniel Riley, Jan Kolář
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: František Novák; hráči v poli: Daniel Drobiš, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Lukáš Vácha, Mikuláš Fořt