1:1
2:0
2:3
- : -
branky (asistence): 18:36 Dominik Beneš (Miroslav Fořt), 28:46 Ondřej Kawulok, 31:17 Martin Fuchsig (Dominik Beneš), 49:45 Pavel Vítek (Adam Pucarević), 54:33 Pavel Vítek (Václav Vavruška)
branky (asistence): 10:30 Lukáš Netrefa (Filip Zakonov), 40:28 Patrik Rozkovec (Daniel Martínek), 43:13 Patrik Rozkovec (Daniel Martínek), 58:02 Daniel Martínek (Lukáš Netrefa)

Florbal Ústí - Technology Florbal MB 5:4
19. Dominik Beneš, 29. Ondřej Kawulok, 32. Martin Fuchsig, 50. Pavel Vítek, 55. Pavel Vítek - 11. Lukáš Netrefa, 41. Patrik Rozkovec, 44. Patrik Rozkovec, 59. Daniel Martínek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:2; využití: 2:3; diváků: 57; zásahy brankářů: Tadeáš Dittrich 30 - Marek Macík 24; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:3;
60:00
Hodnocení trenéra týmu Technology Florbal MB: Chtěl bych pochválit naše kluky za nasazení do utkání. Bohužel přes veškerou snahu se nám to nepovedlo,gratuluji Ústí k vítězství a postupu.
60:00
Hodnocení trenéra týmu Florbal Ústí: Celkově vyrovnané a bojovné utkání, kdy v závěru se nám podařilo vítězství urvat na naši stranu. Náš mladý tým podal bojovný výkon a nenechal se soupeřem zastrašit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:20
Ústí kontroluje hru.
58:26
Netrefa byl udeřen hokejkou do obličeje a musí být ošetřen.
58:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Daniel Martínek, asistoval Lukáš Netrefa (5:4).
57:10
Diváci ukazují svou nespokojenost s výrokem rozhodčích.
57:09
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za zdržování hry.
56:38
Boleslav to zkouší v šesti.
56:37
Timeout Technology Florbal MB
54:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Václav Vavruška (5:3).
54:33
Vítek trefil z první backhandem a navyšuje vedení domácích na 5:3.
52:50
Macík zachytil míček na brankové čáře po úniku Vavrušky.
50:36
Mladá Boleslav má šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry.
50:35
Vyloučen hráč Martin Fuchsig družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
49:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vítek, asistoval Adam Pucarević (4:3).
49:45
Florbal Ústí po obrovském tlaku strhává vedení na svoji stranu
43:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Daniel Martínek (3:3).
43:13
A máme vyrovnáno! Rozkovec našel odražený míček před brankou a pohodlně zakončil do skoro odkryté brány.
40:28
40:28
Odražený míček nachází Rozkovec a stahuje vedení Ústí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Florbal Ústí-16, Technology Florbal MB-9
40:00
39:48
Šance pro Mladou Boleslav k vrácení se do zápasu.
39:47
Vyloučen hráč Ondřej Kawulok družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
35:33
Utkání sleduje 57 diváků.
33:52
Technology Florbal MB stále tahá za kratší konec, což lze vidět i na průběžném výsledku.
31:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Martin Fuchsig, asistoval Dominik Beneš (3:1).
31:17
Po secvičeném signálu ze standartní situace se dostává Florbal Ústí do vedení o dvě branky.
28:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (2:1).
28:46
Kawulok využil prostoru před brankou a dostává Florbal Ústí do vedení.
27:05
Vyloučen hráč Daniel Martínek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
26:30
Pevný blok, postaven před bránou Mladé Boleslavi, odolává nátlaku domácích.
18:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Miroslav Fořt (1:1).
18:36
Beneš srovnává průběh utkání na 1:1.
17:45
Macík drží svůj tým v těsném vedení 0:1.
16:54
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:30
Fanoušci domácího celku se začínají probouzet.
15:02
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
13:15
Florbal Ústí utahuje šrouby a své soupeře k ničemu nepouští.
10:30
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Filip Zakonov (0:1).
10:30
Netrefa se trefil do pravého rohu branky a jeho tým je tímto ve vedení.
09:14
Vyloučen hráč Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
09:02
Výhoda pro tým Mladé Boleslavi.
06:32
Osamocený Beneš před brankou balonek po nahrávce Vlčka netrefil.
05:30
Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:26
Perfektní zákrok Dittricha.
00:01
Utkání, které značně ovlivní vývoj a celkové umístění v tabulce, právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Filip Zakonov, Lukáš Netrefa, Patrik Rozkovec, Daniel Martínek, Jakub Kárník
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Miroslav Fořt, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Dan Semerád, Martin Fuchsig