4:2
2:3
4:2
- : -
branky (asistence): 01:12 Ondřej Vyskočil (Martin Vinkler), 05:12 Jan Procházka (Tomáš Brožek), 10:24 Dominik Vlček (Ondřej Vyskočil), 15:27 Radim Hrouzek (Dominik Vlček), 37:52 Daniel Drobiš (Jan Procházka), 39:34 Dominik Vlček (Daniel Drobiš), 46:35 Ondřej Šimek (Dominik Vlček), 49:58 Ondřej Šimek (Dominik Vlček), 54:40 Daniel Drobiš (Ondřej Šimek), 59:18 Mikuláš Fořt (Martin Vinkler)
branky (asistence): 03:52 Jakub Kohout (Filip Blažek), 17:40 David Pilík (Filip Tábořík), 24:33 Radim Vítek (Martin Drobný), 36:02 Robert Hunsdorfer (Martin Volf), 36:39 Filip Sichinger (Radim Vítek), 46:17 Martin Volf (Robert Hunsdorfer), 53:39 Robert Hunsdorfer

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 10:7
2. Ondřej Vyskočil, 6. Jan Procházka, 11. Dominik Vlček, 16. Radim Hrouzek, 38. Daniel Drobiš, 40. Dominik Vlček, 47. Ondřej Šimek, 50. Ondřej Šimek, 55. Daniel Drobiš, 60. Mikuláš Fořt - 4. Jakub Kohout, 18. David Pilík, 25. Radim Vítek, 37. Robert Hunsdorfer, 37. Filip Sichinger, 47. Martin Volf, 54. Robert Hunsdorfer; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:5; využití: 3:0; diváků: 540; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 13 - Filip Šik 22; po třetinách: 4:2, 2:3, 4:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Nezvádli jsme obranou hru, díky čemuž jsme dostali 10 gólů. Efektiva v útoku také nebyla stoprocentní. Gratuluji soupeři k výhře.
59:59
Komentář trenéra domácích: Výborná první třetina. Díky nekoncentrovanosti a špatnému přístupu hráčů v průběhu druhé třetiny se utkání rozhodovalo až na konci třetí třetiny, Děkujeme soupeří za utkání.
59:59
Střely ve třetí třetině : 10:7
59:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Mikuláš Fořt, asistoval Martin Vinkler (10:7).
59:18
Domácí využívají přesilovku 5 na 4, trefil se Fořt.
58:34
Vyloučen hráč Martin Volf družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
58:34
A je tu první přesilovka 5 na 3 pro domácí.
57:17
Domácí fanoušci podporují své borce při přesilovce ale někdy používají i nevhodné výrazy.
56:52
Vyloučen hráč David Pilík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
56:40
Štíři právě nevyužili dvě velké šance aby se jim to v závěru nevymstilo.
56:03
Hosté zkouší vyrovnat, domácí hrají skvěle v obraně a Křepelka je také vynikající.
54:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Ondřej Šimek (9:7).
54:40
Štíři využívají přesilovou hru po krásně trefeném horním rohu mistrem Drobišem.
54:25
Vyloučen hráč Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
54:01
Drobiš našel Šimka v dobré pozici ale opět se ukázal skvělý Šik.
53:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer bez asistence (8:7).
53:39
Po chybě Brožka utekl Hunsdofer a blafákem překonal Křepelku.
52:15
Štíři nyní drtí soupeře jak buldozer.
51:36
Šimek s Vlčkem si dnes rozumí a málem se Šimek trefil znovu po nahrávce Vlčka.
50:51
Domácí jsou při chuti, Vinkler nebyl daleko od dalšího gólu.
49:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Dominik Vlček (8:6).
49:58
Vlček hraje dnes fantasticky a má oči i vzadu, nyní našel krásnou nahrávkou Šimka, který skóroval do prázdné brány.
49:40
Vyloučen hráč Šimon Jonáš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
49:20
Štíři si svojí rychlou kombinací vynutili faul od hostujícího hráče.
48:30
Domácí Drobiš se vyskytl v obrovské šanci ale netrefuje prázdnou bránu hostů.
47:59
Plzeň nyní přebírá iniciativu a chce stav srovnat.
46:35
46:35
Domácí roztočili svůj kolotoč a Šimek se trefuje svou jedovatou střelou nad nohu brankáře.
46:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Volf, asistoval Robert Hunsdorfer (6:6).
46:17
Domácí nechali dorážet úplně nekrytého Volfa a skóre je opět srovnané.
45:30
Oba gólmani zatím předvádějí skvělé výkony.
44:30
Po brejku Brožka se naskytla zajímavá šance pro domácí ale gólman Šik vychytal domácí střelce.
43:52
Domácí hrají v plném počtu.
42:30
Plzeňská přesilovka začala ve velkém tempu ale obrana Štírů hosty nepouští k zakončení.
41:52
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Plzeň neproměnil Robert Hunsdorfer.
41:52
Vyloučen hráč Martin Vinkler družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
41:52
Hosté měli možnost trestného střílení po faulu Vinklera ale Křepelka vychytal hostujícího borce.
40:10
Plzeň musí vyrovnat a hned ze začátku měla dobrou příležitost ale útočník hostí netrefuje Křepelkovu svatyni.
40:00
40:00
39:59
Dnešní utkání nabízí zajímavou podívanou dvou celků které jsou zatím bez bodu, hra je velice vyrovnaná a 3. třetina bude opravdu napínavá.
39:59
Střely ve druhé třetině : 10:8
39:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Daniel Drobiš (6:5).
39:34
A očekávané se stalo realitou Štíři zvyšují na 6:5.
39:12
Štíři jsou po vstřeleném gólu při chuti a silně ohrožují branku hostů.
37:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Drobiš, asistoval Jan Procházka (5:5).
37:52
Ve sportovní hale se protrhly gólové mraky a Štíři po střele Procházky a následné dorážce Drobiše vyrovnávají.
36:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Sichinger, asistoval Radim Vítek (4:5).
36:39
Štírům se doslova rozpadá obrana, protože Plzeň se po nenápadné akci trefuje znovu a poprvé v utkání jde do vedení.
36:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Robert Hunsdorfer, asistoval Martin Volf (4:4).
36:02
A je tady vyrovnání. Plzeň skóruje po dobré kombinaci.
35:30
Hostující Volf se ocitl v obrovské šanci, střílel do skoro odkryté klece ale Křepelka byl vynikající.
34:08
Oba dva týmy nyní přešli na taktiku jisté obrany a tak se nenabízí moc šancí.
32:04
Štíři nyní doslova hýří aktivitou ale hostující obrana společně s brankářem jsou zatím bezchybní.
30:55
Aktuálně se hraje "nahoru,dolu", zápas bude ještě velké drama.
29:50
Štírům se inkasované branky vůbec nelíbí a snaží se prokousat skrz Plzeňskou obranu.
28:42
Dobrá šance pro domácího Dědiče ale Šik chytá skvěle.
27:42
Hosté jsou v plném počtu.
26:48
Obrovský tlak domácích ale zatím je gólman Šik bezchybný a drží Plzeň nad vodou.
25:42
25:42
Štíři dostávají možnost přesilové hry uvidíme jak s ní naloží.
24:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Radim Vítek, asistoval Martin Drobný (4:3).
24:33
Plzeň z tlaku po špatných rozehrách snižuje na rozdíl pouhého jednoho gólu.
24:15
Další špatná rozehra ze strany domácích a Plzeň se dostává do tlaku
23:10
Štíři mají problém s rozehrávkou v obraně.
22:02
Přesilovka hostů byla bez vyložených šancí a tak stav zůstává stále 4:2.
22:01
Domácí jsou v plném počtu.
20:01
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry.
20:01
Domácí přišli pozdě na hrací plochu a za to dostávají 2 trestné minuty za zdržování hry
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 12:5
19:30
Plzeň stále drží míček a jde za si vstřelením dalšího gólu.
18:50
Štíři polevili a koledují si o další inkasovanou branku.
17:40
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Filip Tábořík (4:2).
17:40
Hosté se díky jejich aktivitě přece jen dočkali a Pilík přesnou střelou prostřeluje Křepelku. Stav 4:2
16:50
Hosté chtějí náskok snížit, nyní byli velmi blízko ale míček skončil jen těsně před brankovou čárou.
15:27
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radim Hrouzek, asistoval Dominik Vlček (4:1).
15:27
Vlček vymyslel geniální nahrávku zadovkou na volného Hrouzka a ten bez větších problémů trefuje odkrytou bránu.
14:51
Drobiš zkoušel najít osamoceného Vinklera před brankou hostí ale Vinklerovi chyběl krok aby uklízel míček do prázdné branky.
13:50
Hráči Plzně musí zabrat a nyní stálo štěstí při domácích, Křepelku zachránila tyč.
12:49
Domácí svou aktivitou drtí soupeře a další gól pro domácí je na spadnutí.
11:53
Domácí jsou na koni, Šebelle byl v dobré šanci ale tentokrát ho vychytal Šik.
10:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Dominik Vlček, asistoval Ondřej Vyskočil (3:1).
10:24
Vlček se prosmýkl mezi hostujícími beky a s ledovým klidem přehodil brankáře Šika
09:38
Křepelka zatím předvádí skvělé zákroky a drží domácí tým.
08:25
Po dalších nepřesnostech byli ve velké šanci hostující útočníci ale Křepelka byl proti tomu aby hosté srovnali stav utkání
07:20
Zatím jsou vidět velké nepřesnosti, Drobišova nahrávka do brejku ani Brožkova střela nenašla svůj cíl.
06:30
Hra se přenáší ze strany na stranu a dnes vidíme velmi zajímavý zápas.
05:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Procházka, asistoval Tomáš Brožek (2:1).
05:12
Po rychlém brejku posílá Štíry do vedení přesnou střelou nad nohu hostujícího gólmana Procházka.
03:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Kohout, asistoval Filip Blažek (1:1).
03:51
Hosté mají zajímavou šanci ze standartní sitauci a hned jí využívají po krásné střele do pravého horního rohu.
02:40
Aktivita domácích pokračuje a hosté si tím říkají o druhou inkasovanou branku.
01:12
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Martin Vinkler (1:0).
01:12
Vinkler vystřelil z poloviny hřiště a jeho ránu tečoval Vyskočil a domácí se ujímají vedení.
00:30
Zápas začal ve velkém tempu, v první šanci byli hráči domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Filip Tábořík, Robert Hunsdorfer, David Pilík, Vojtěch Bistrý, Martin Volf
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Martin Vinkler, Mikuláš Fořt, Ondřej Šimek, Jan Procházka, Lukáš Vácha