0:5
1:3
2:3
- : -
branky (asistence): 25:32 Jan Videman (Michal Házy), 47:53 Michal Házy (Lukáš Vrtěl), 48:53 Jakub Dvořák (David Novák)
branky (asistence): 02:31 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner), 09:20 Matyáš Krebner (Daniel Cabejšek), 09:34 Jan Šobotník (Petr Torma), 16:41 Patrik Šebek (Filip Forman), 18:11 Filip Forman (Jakub Buršík), 20:35 Matěj Petrović (Filip Forman), 28:35 Jakub Buršík (Filip Forman), 34:39 Matěj Petrović (Filip Forman), 46:07 Filip Horák (Štěpán Čuda), 49:10 Jan Dobisík, 50:40 Matěj Surák

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 3:11
26. Jan Videman, 48. Michal Házy, 49. Jakub Dvořák - 3. Daniel Cabejšek, 10. Matyáš Krebner, 10. Jan Šobotník, 17. Patrik Šebek, 19. Filip Forman, 21. Matěj Petrović, 29. Jakub Buršík, 35. Matěj Petrović, 47. Filip Horák, 50. Jan Dobisík, 51. Matěj Surák; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 4:3; využití: 1:3; diváků: 41; zásahy brankářů: Michal Bartoň 27 - Ondřej Kratěk 9, Jakub Zavřel 5; po třetinách: 0:5, 1:3, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Michala Jedličky: "Velice pohledné utkání, letos v juniorce zatím nejlepší. Domácí hráli hezký ofenzivní florbal, kor v útočném pásmu a při rychlých protiútocích. Klidně mohli dát o pár gólů více. Z naší strany povedený zápas, plno hezkých akcí a gólů, které se divákům musely líbit. Děkuji soupeři za utkání."
60:00
Střely ve třetí třetině 7:10
60:00
Komentář trenéra Domácích Romana Jandy: Krásný zápas, ve kterém jsem okusili sílu jednoho z nejlepších týmu v republice. Kdyby jsme proměnili o pár našich akcí víc, tak bych byl plně spokojený. Díky soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
57:10
Domáci tlačí Bohemku ve své přesilovce, ale zatím se jim nedaří využít svoji výhodu
56:09
Vyloučen hráč Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za blokování hokejky.
50:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Surák bez asistence (3:11).
50:09
Vyloučen hráč Milan Ducar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
50:09
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
49:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík bez asistence (3:10).
49:10
Nikdo neví jak se to Dobisíkovi povedlo, ale dává gol na 3:10
48:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jakub Dvořák, asistoval David Novák (3:9).
48:53
Souhra Dvořák-Novák vyústila v gol na 3:9
47:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Lukáš Vrtěl (2:9).
47:53
Házy si vymotal 3 protihráče a střelou z půlky snižuje na 2:9
46:07
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Horák, asistoval Štěpán Čuda (1:9).
34:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Filip Forman (1:8).
34:02
Házy si zasloužil ovace díváků poté, co uvolnil svůj tým v oslabení a vynutil si při tom faul
33:40
Vyloučen hráč Milan Ducar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
33:04
Nebezpečné nahození před bránu Bartoně
32:25
Vrtěl po několikáté zaklekl do střely Buršíka
31:28
Házy předvedl pěknou individuální akci po mantinelu, ale skončil za bránou hostů
30:54
Šobotník sřílí do golmana
29:30
Cabejšek střílí mimo bránu
28:35
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (1:7).
28:35
Po dlouhém nátlaku v přesilové hře proměnil další střelou do prázdné Buršík
27:24
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil Matyáš Krebner.
27:24
Vyloučen hráč Jakub Blažek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:13
Další zámek pražanů
26:16
Golman domácích zachránil své spoluhráče od dalšího inkasovaného golu
25:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Michal Házy (1:6).
25:12
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
19:52
Vyloučen hráč Michal Bartoň družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.