1:5
2:2
0:1
- : -
branky (asistence): 02:06 Martin Ďuriška, 35:13 Martin Ďuriška (Vojtěch Vlček), 37:52 Vojtěch Vlček (Martin Ďuriška)
branky (asistence): 10:16 Jiří Halama (Jakub Maleček), 11:05 Jakub Maleček, 12:52 Zdeněk Malich (Adam Klimeš), 17:59 Zdeněk Malich (Vít Máček), 18:17 Lukáš Zeisel (Jan Musil), 21:18 Adam Hudeček (Jakub Maleček), 27:19 Antonín Šmerák (Vojtěch Kužela), 57:01 Jiří Konečný (Adam Klimeš)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:8
3. Martin Ďuriška, 36. Martin Ďuriška, 38. Vojtěch Vlček - 11. Jiří Halama, 12. Jakub Maleček, 13. Zdeněk Malich, 18. Zdeněk Malich, 19. Lukáš Zeisel, 22. Adam Hudeček, 28. Antonín Šmerák, 58. Jiří Konečný; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Pavel Karásek 27 - Matěj Kubíček 33; po třetinách: 1:5, 2:2, 0:1;
60:00
59:59
Hattrick vítězí ve Znojmě skórem 8:3. Nejlepší hráč Znojma je Martin Ďuriška, za Hattrick Matěj Kubíček. Děkuji za pozornost.
59:14
Timeout TJ Znojmo Laufen CZ
59:13
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
59:13
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
58:15
Hosté v klidu kombinují na vlastní půlce a hlídají si vítězné skóre.
57:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Konečný, asistoval Adam Klimeš (3:8).
57:01
Osmý gól Brna.
56:04
Znojemský Lukáš Matoušek zachytil přihrávku soupeře, ale těsně minul bránu.
55:30
Brno v plné polní.
54:55
Brněnští i v oslabení předvádějí pěknou hru.
54:04
Vlček nahrávkou na Ďurišku chtěl využít přesilovou hru, ale nepodařilo se,
53:20
Vyloučen hráč Adam Klimeš družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
52:40
Karásek teď skočil po míčku jako rybka, obětavý zákrok znojemského brankáře.
51:21
Máčkova táhlá střela z dálky těsně minula bránu.
50:01
Znojemská rozehrávka z levého rohu.
49:20
Ani Vlčkova střela z půlky neohrozila brněnskou bránu.
49:05
Zourek v krásné šanci, ale odpálil míček za mantinel.
48:20
Matoušek míjí branku.
45:50
Hattrick se dostává postupně před znojemskou bránu.
44:20
Halama se teď netrefil z první, jasná gólová šance.
42:30
Teď to před znojemskou svatyní nevypadalo moc dobře, naštěstí pro domácí, hosté se netrefili.
41:45
Znojmo opět v plné síle.
40:50
Hattrick nastoupil do 3. třetiny s velkou vervou a snaží se ještě v přesilovce zvýšit skóre.
40:00
40:00
39:55
Dvořák sám před brankářem, ale neproměňuje. Stav po 2. třetině 3:7.
39:45
Vyloučen hráč Jan Benko družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
37:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Vlček, asistoval Martin Ďuriška (3:7).
37:52
Vlček proměňuje v přesilové hře.
36:14
Vyloučen hráč Vít Máček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
35:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška, asistoval Vojtěch Vlček (2:7).
35:13
Níže jmenovaný opět střílí gól, dnes svůj druhý. 2:7
34:50
Dnes dobře hrající Ďuriška ztratil na půlce míček.
33:15
Brněnský forvard střílí přímo do Karáska.
31:27
Tyč a opět skvělý zákrok Kubíčka.
30:30
Teď to před brněnskou brankou nevypadalo moc dobře, nakonec si Kubíček se vším poradil.
29:51
Brněnští v laufu.
28:27
Kocáb nezpracoval míček a Znojmo opět ztrácí.
27:57
Znojemským se nedaří udržet míček na holi.
27:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Antonín Šmerák, asistoval Vojtěch Kužela (1:7).
27:19
Nádherná akce Brna a sedmý gól.
26:10
Benko zblokoval střelu brněnských.
25:20
Máčkovi teď nevyšla přihrávka a Hattrick ztratil na půlce míček, ovšem tento nedostatek zachránil brněnský obránce.
23:47
Znojemští se nevzdávají a chtějí ještě zvrátit nepříznivý stav utkání.
23:00
Zatím se hraje ve znojemském obranném pásmu
21:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Jakub Maleček (1:6).
21:18
Brněnský útočník vyzrál nad Karáskem a střílí šestý gól.
20:50
Ďuriškovu střelu vychytal Kubíček.
20:00
20:00
19:40
Vyloučen hráč Jiří Halama družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
18:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Jan Musil (1:5).
17:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Vít Máček (1:4).
15:20
Teč Zourka chytá Kubíček.
12:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Adam Klimeš (1:3).
11:05
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Maleček bez asistence (1:2).
11:05
Střelou z půlky hráč Hattricku překvapil Karáska a navyšuje skóre Brňáků na 2:1.
10:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Jakub Maleček (1:1).
10:16
Halama střílí gól.
08:15
Ďuriška dnes lítá po palubovce hlava nehlava, byl blízko dalšímu gólu, ale neproměnil.
06:22
Tyčka Ďurišky
03:56
Znojmo se klidnou rozehrávkou dostává na soupeřovu půlku.
02:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Ďuriška bez asistence (1:0).