0:3
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 05:13 Filip Švec (Tomáš Ballaty), 13:40 Martin Čermák (Adam Balatka), 27:08 Tomáš Ballaty (Lukáš Lhota)
branky (asistence): 03:52 Filip Kříž (Jan Diviš), 08:34 Matěj Pěnička (Daniel Maxa), 12:41 Jan Vacenovský (Daniel Maxa), 12:51 Jan Vacenovský, 17:13 Vojtěch Plaček (František Kosař), 20:49 Tadeáš Daněk (Matěj Pěnička), 27:54 Daniel Maxa (Jan Diviš), 31:05 Daniel Maxa (Šimon Doubek), 34:28 Tadeáš Daněk (Daniel Maxa), 42:33 Patrik Chládek (Marco Lombino), 42:50 Petr Vávra, 51:57 Jan Diviš (Jakub Sklenář)

FBC Liberec - VŠO FLORBAL CHODOV 3:12
6. Filip Švec, 14. Martin Čermák, 28. Tomáš Ballaty - 4. Filip Kříž, 9. Matěj Pěnička, 13. Jan Vacenovský, 13. Jan Vacenovský, 18. Vojtěch Plaček, 21. Tadeáš Daněk, 28. Daniel Maxa, 32. Daniel Maxa, 35. Tadeáš Daněk, 43. Patrik Chládek, 43. Petr Vávra, 52. Jan Diviš; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2:3 + Jan Diviš 5; využití: 1:2; diváků: 46; zásahy brankářů: Matěj Andar 25 - František Trojan 21; po třetinách: 2:5, 1:4, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Lepší pasáže střídaly ty horší pasáže z nich pramenilo pár vyloučení, branek nebo nájezdů, který krom převahy soupeře vytvořily finální rozdíl. Děkujeme soupeři a divákům. Komentář trenéra hostů: V momentech, kdy se zápas mohl lámat, jako třeba 5 minutové oslabení jsme zahráli dobře a díky tomu jsme si celkem vklidu odvezli tři body.
60:00
Střely po třetí třetině: 24:37
60:00
59:59
Už se nic nestalo a Chodov zaslouženě vyhrává.
57:50
Pěnička opravdu ukazuje, že má čich na branky. Dneska mu to tam nepadalo, ale v sezoně jich nastřílí opravdu hodně.
57:17
3 minuty do konce třetiny
53:00
Vyloučen hráč Marco Lombino družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
51:57
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Diviš, asistoval Jakub Sklenář (3:12).
51:57
Teď jsme viděli opravdovou lahádku. Sklenář vyslal střelu na branku domácí, tu neuvěřitelně tečoval Diviš mimo dosah golmana.
48:51
Chodov pohodlně drží vedení, avšak snaží se přidat další branky.
46:11
Vyloučen hráč Richard Marek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:50
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Vávra z trestného střílení (3:11).
42:50
Skore se pomalu, ale jistě nese do nebeských výšin
42:33
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Chládek, asistoval Marco Lombino (3:10).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 14:25
40:00
34:28
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk, asistoval Daniel Maxa (3:9).
32:45
Trestné střílení družstva VŠO FLORBAL CHODOV neproměnil Jan Vacenovský.
32:45
Vyloučen hráč Adam Štěpán družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:05
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Šimon Doubek (3:8).
31:05
Krásnou brankou Maxa zvyšuje. Samostatné zakončení proběhlo ve stylu Petera Forsberga.
27:54
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Jan Diviš (3:7).
27:54
Chyba a branka v oslabení pod nohou brankáře Andara
27:08
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Lukáš Lhota (3:6).
27:08
Ballaty střílí bez přípravy a trefuje se přesně
26:09
Vyloučen hráč Jan Diviš družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 5 minut za sekání.
26:09
Diviš střílel z půly hřiště, ale při došvihl nechtěně zasáhl Jaroše do obličeje a musí tak pykat
25:47
Hra plynul běží. Chodovští vyčkávají na chyby
20:49
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Tadeáš Daněk, asistoval Matěj Pěnička (2:6).
20:49
Chyba v liberecké rozehrávce rovná se branka pražského týmu.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 4:12
20:00
17:48
Vyloučen hráč Šimon Doubek družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
17:13
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Plaček, asistoval František Kosař (2:5).
17:13
2 na 1 a skore se nám navyšuje
13:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Adam Balatka (2:4).
13:40
Čermák zakončuje krásnou akci střelou z jedničky
12:51
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský z trestného střílení (1:4).
12:51
Liberečtí dělají další chybu. Faulující Lhota byl vyloučen a trestné střílení nekompromisně proměnil Vacenovský.
12:41
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jan Vacenovský, asistoval Daniel Maxa (1:3).
12:41
Přesilová hra využita kombinací do prázdné brány
10:50
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:34
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Daniel Maxa (1:2).
08:34
Tlak Chodova završený střelou, která skončila v bráně opět díky dorážce.
05:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Švec, asistoval Tomáš Ballaty (1:1).
05:13
Filip trefil neuvěřitelný balón ze vzduchu a vyrovnává.
03:52
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Kříž, asistoval Jan Diviš (0:1).
03:52
Andar vyrazil střelu hostujícího celku do prostoru, kde číhal osamocený Kříž, který posílá Chodov do vedení
00:43
Na míčku zatím liberečtí, avšak brzy vyrobili hrubku, kterou naštěstí nevyužil Vacenovský.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: František Trojan; hráči v poli: Šimon Doubek, Jan Vacenovský, Matěj Pěnička, Tadeáš Daněk, Daniel Maxa
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Matěj Andar; hráči v poli: Tomáš Ballaty, Martin Čermák, Adam Balatka, Jakub Daníček, Adam Štěpán