1:1
5:3
1:3
0:1
branky (asistence): 13:04 Adam Šmíd (Lukáš Slabý), 20:25 Lukáš Prix (Adam Šmíd), 21:15 David Žáček (Petr Černý), 21:57 Lukáš Prix, 32:51 Tomáš Číhař (David Petržela), 38:40 Petr Černý (Adam Šmíd), 57:12 Lukáš Kučera (Lukáš Prix)
branky (asistence): 04:03 Matěj Mikšovský (Adam Weisser), 30:43 David Stružinský (Lukáš Kašpar), 33:39 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček), 34:45 Matyáš Velc, 42:02 Adam Weisser (Adam Ruprich), 42:58 Lukáš Kašpar (Adam Ruprich), 50:23 Ondřej Souček (Dalibor Vlášek), 60:14 Matěj Mikšovský (Ondřej Souček)

Sokol Pardubice - FbC Hradec Králové  7:8p
14. Adam Šmíd, 21. Lukáš Prix, 22. David Žáček, 22. Lukáš Prix, 33. Tomáš Číhař, 39. Petr Černý, 58. Lukáš Kučera - 5. Matěj Mikšovský, 31. David Stružinský, 34. Matěj Mikšovský, 35. Matyáš Velc, 43. Adam Weisser, 43. Lukáš Kašpar, 51. Ondřej Souček, 61. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 5 + Vojtěch Kaluža 10:4; využití: 2:2; diváků: 187; zásahy brankářů: Martin Zahálka 16 - Tomáš Hejčl 29; po třetinách: 1:1, 5:3, 1:3, 0:1;
60:14
60:15
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Zápas jsme si prohráli vlastní nedisciplinovaností na začátku třetí třetiny, postup do osmifinálové skupiny A však máme stále ve svých rukou. Děkujeme přítomným divákům.
60:15
Komentář trenéra hostí Jakuba Černého: Dnešní vítězství se nerodilo lehce, je však zasloužené. Výjimkou výpadku na začátku 2. třetiny jsme si šli tvrdě a odhodlaně za vítězstvím. Jsme na kluky pyšní. Výhra v derby je nejlepším možným impulsem do dalších zápasů. Soupeři díky za utkání.
60:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (7:8).
60:14
Mikšovský se vytočil na mantinelu a střelu mezi nohy Zahálky rozhoduje dnešní dramatické utkání.
59:49
Šmídova střela těsně vedle šibenice, blížíme se do prodloužení.
57:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Lukáš Prix (7:7).
57:12
Kučera střelou z Prixova místa vyrovnává.
54:50
Hradec se uchýlil k ryze defenzivní taktice.
53:37
Prix snad po desáté z podobné pozice od mantinelu,opět mimo.
52:48
Vojtěch Kaluža se konečně vrací mezi své spoluhráče na střídačku.
50:24
Hosté se po zmrtvýchvstání dostávají do vedení.
50:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval Dalibor Vlášek (6:7).
49:35
Erbs v samostatném úniku nevyzrál na Zahálku!
47:50
Hra je hodně neuspořádaná, diváci si musí připadat jako na tenise
45:15
Publikum mohutně povzbuzuje - bohužel pro domácí nejvíce jsou slyšet příznivci Hradce.
44:22
Žáček teď snad poprvé ve třetí části zaměstnal Hejčla. Střela pouze orazítkovala boční konstrukci branky.
42:58
Timeout Sokol Pardubice
42:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Adam Ruprich (6:6).
42:58
Po problémech s časomírou se hra opět rozběhla. Hradec využil další přesilovku a rázem máme vyrovnaný stav.
42:02
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Weisser, asistoval Adam Ruprich (6:5).
41:16
Vyloučen hráč Adam Šmíd družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:37
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
40:37
Vyloučen hráč David Petržela družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:37
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 10 minut za nesportovní chování.
40:37
Rozhodčí Čížek se teď s domácím týmem nemazlí, posílá hráče jednoho za druhým na trestnou lavici.
39:59
Nesmírně zajímavá třetina, Hradec využil prakticky každou příležitost ke vstřelení branky, Sokol naopak velká množství šancí zahodil, přesto se zatím drží ve vedení.
38:40
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Černý, asistoval Adam Šmíd (6:4).
38:40
Po několika šancích Hradce se paradoxně radují domácí.
34:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc bez asistence (5:4).
34:45
Zahálka neudržel horký brambor a Hradečtí se dostává na dostřel.
33:39
33:39
Mikšovský nadvakrát dotlačil míček do prázdné branky po přihrávce Součka. No, hosté po prospaném úvodu třetiny snižují a dnešní utkání tím dostává nový náboj.
32:52
Petržela nádherně našel volného Číhaře, který uklízel do odkryté branky.
32:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař, asistoval David Petržela (5:2).
30:44
Hosté snižují zásluhou Stružinského střely od mantinelu.
30:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Stružinský, asistoval Lukáš Kašpar (4:2).
29:56
Hra ve čtyřech nabídla zajímavé protiútoky na obou stranách, avšak bez gólového potvrzení.
28:03
Vyloučen hráč Lukáš Prix družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hrubost.
28:03
Vyloučen hráč Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
27:10
Trenérská lavička hostů není evidentně spokojena s výrokem rozhodčího, došlo ke slovní přestřelce.
25:20
Grygarčík se dostal do zajímavé příležitosti, vlivem skóre zřejmě ještě hledal lépe postaveného spoluhráče, nikoho však svou přihrávkou ke skórování nevybídl
24:09
Hradec nemá na co čekat, začíná vysouvat obranný blok
23:25
Hra se začíná přiostřovat
21:58
Prix přidává branku z trestného střílení, Hradec je zatím hodně mimo.
21:57
Timeout FbC Hradec Králové
21:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix z trestného střílení (4:1).
21:16
Bleskově využitá přesilovka, Černého střela se zastavila o tyčku v malém brankovišti, nejlépe se zorientoval Žáček a pohodlně dopíchnul míček do branky.
21:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Žáček, asistoval Petr Černý (3:1).
20:53
Vyloučen hráč Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra rukou.
20:26
Šmíd našel Prixe, který střelou do protipohybu posílá svůj tým do vedení.
20:25
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Prix, asistoval Adam Šmíd (2:1).
20:01
Máme tu zahájení druhé periody, tentokrát buly pro hosty.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: Domácí - 12, hosté - 8
19:55
Slabý v posledních vteřinách střelou od poloviny nadělal problémy Hejčlovi.
18:40
Mela před brankou hostí, Žáček ani Petržela nedokázali trefit kulatý nesmysl na určené místo.
17:30
Prixův několikátý pokus, opět neúspěšný
16:10
Hra se nyní uklidnila, oba týmy se snaží neudělat chybu v rozehrávce.
14:40
Verner ve velké příležitosti, pouze do masky golmana.
13:05
Přesilovka využita, Šmíd našel skulinku v obranném bloku a překonal střelou tahem Hejčla.
13:04
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Slabý (1:1).
11:42
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
11:20
Hejčl předvedl dva náročné zákroky proti střelám Černého a Prixe. Jen co skončilo první vyloučení, budeme svědky další přesilovky domácích.
09:37
Vyloučen hráč Michal Urban družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
09:10
Rozhodčí signalizují vyloučení hostí.
08:01
Dnes je to opravdové derby - tribuny jsou velice slušně zaplněné.
07:18
Hosté zatím míří v přesilové hře velice nepřesně.
06:08
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
04:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Adam Weisser (0:1).
04:03
Hosté se bleskově dostali z obrany až do útoku, Mikšovský poté jednoruč překonal Zahálku.
03:25
Zahálka nyní předvedl pohotový zákrok proti střele z velkého brankoviště.
02:12
Hradečtí se po prvních střídáních oklepali a zkoušejí pozornost Zahálky.
00:01
První vhazování pro domácí Sokol
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Tomáš Hejčl; hráči v poli: Daniel Hládek, Ondřej Souček, Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský, Adam Weisser
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Zahálka; hráči v poli: Lukáš Slabý, Petr Černý, Lukáš Prix, Adam Šmíd, Rostislav Verner
00:00
Dobré sobotní odpoledne ze sportovní haly Dašická. Dnes je na programu východočeské derby v rámci 4. kola juniorské KB ligy mezi domácím Sokolem a hostujícím Fbc Hradcem Králové. Sokol zatím získal 6 bodů za dvě přesvědčivá vítězství, hosté v minulém kole ukořistili první body za výhru v prodloužení. Zajímavé utkání má před sebou hráč hostí #77 Adam Weisser, který ještě v loňské sezoně oblékal dres se Sokolem na prsou.