5:3
5:4
3:3
- : -
branky (asistence): 03:32 Jakub Holovej (Marek Kubeš), 04:56 Daniel Kučera (Zbyněk Hlaváček), 06:41 Zbyněk Hlaváček, 07:50 Jiří Giptner (Marek Kubeš), 14:57 Jiří Giptner (Marek Kubeš), 21:58 Petr Šnejdar (Jiří Giptner), 28:46 Jakub Holovej (Petr Šnejdar), 30:00 Matyáš Müller (Daniel Kučera), 32:08 Vojtěch Bernas (Ondřej Halej), 39:19 Jakub Holovej (Jiří Giptner), 55:13 Marek Kubeš (Jakub Holovej), 55:57 Ondřej Halej (Vojtěch Bernas), 59:21 Daniel Kučera (Vojtěch Bernas)
branky (asistence): 04:30 Marek Makovička (Matěj Stůj), 10:25 Tomáš Ureš (Vojtěch Pfaur), 16:10 Tomáš Ureš (David Sachr), 32:59 Jan Bezouška, 36:38 Dominik Janda (Jan Bezouška), 36:58 David Sachr (Tomáš Sochor), 39:49 Vojtěch Pfaur, 47:23 Tomáš Ureš (David Sachr), 48:42 Jan Balvín (Vojtěch Vosyka), 59:08 Tomáš Ureš (Marek Makovička)

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno 13:10
4. Jakub Holovej, 5. Daniel Kučera, 7. Zbyněk Hlaváček, 8. Jiří Giptner, 15. Jiří Giptner, 22. Petr Šnejdar, 29. Jakub Holovej, 31. Matyáš Müller, 33. Vojtěch Bernas, 40. Jakub Holovej, 56. Marek Kubeš, 56. Ondřej Halej, 60. Daniel Kučera - 5. Marek Makovička, 11. Tomáš Ureš, 17. Tomáš Ureš, 33. Jan Bezouška, 37. Dominik Janda, 37. David Sachr, 40. Vojtěch Pfaur, 48. Tomáš Ureš, 49. Jan Balvín, 60. Tomáš Ureš; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Jan Štěpánek 27 - Adam Jiří Král 18, Aleš Rudovský 9; po třetinách: 5:3, 5:4, 3:3;
60:00
59:39
Vyloučen hráč Marek Kubeš družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
59:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Vojtěch Bernas (13:10).
59:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Marek Makovička (12:10).
55:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Vojtěch Bernas (12:9).
55:13
Timeout Kanonýři Kladno
55:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Kubeš, asistoval Jakub Holovej (11:9).
50:55
Vyloučen hráč Vojtěch Bernas družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:42
Timeout Florbal Chomutov
48:42
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Balvín, asistoval Vojtěch Vosyka (10:9).
47:23
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval David Sachr (10:8).
47:10
Vyloučen hráč Jakub Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
39:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Pfaur bez asistence (10:7).
39:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Jiří Giptner (10:6).
36:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil David Sachr, asistoval Tomáš Sochor (9:6).
36:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Jan Bezouška (9:5).
32:59
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Bezouška bez asistence (9:4).
32:08
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (9:3).
30:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller, asistoval Daniel Kučera (8:3).
29:20
Vyloučen hráč Jan Bezouška družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
28:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Petr Šnejdar (7:3).
25:00
Vyloučen hráč Ondřej Halej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Šnejdar, asistoval Jiří Giptner (6:3).
20:54
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
16:10
14:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Marek Kubeš (5:2).
10:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Vojtěch Pfaur (4:2).
07:50
06:41
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Zbyněk Hlaváček z trestného střílení (3:1).
04:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Zbyněk Hlaváček (2:1).
04:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Marek Makovička, asistoval Matěj Stůj (1:1).
03:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Holovej, asistoval Marek Kubeš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Adam Jiří Král; hráči v poli: Tomáš Sochor, Vojtěch Pfaur, David Sachr, Tomáš Ureš, Vojtěch Vosyka
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Jan Štěpánek; hráči v poli: Zbyněk Hlaváček, Daniel Kučera, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller