2:3
7:1
0:2
- : -
branky (asistence): 04:47 Jakub Buršík (Filip Forman), 09:41 Vít Járka (Jakub Zavřel), 15:20 Jakub Buršík (Jan Malič), 17:09 Jakub Buršík (Vít Járka), 17:36 Filip Forman (Dominik Šimáně), 20:46 Jakub Buršík (Filip Forman), 22:25 Jan Horák (Filip Forman), 22:40 Filip Forman (Jakub Buršík), 25:28 Filip Forman (Filip Horák)
branky (asistence): 00:41 Michael Řehák (Adam Kocián), 01:24 Adam Kocián (Michael Řehák), 03:39 Lukáš Dubský (Kryštof Maňour), 28:22 Patrik Černý (Lukáš Polidar), 37:51 Adam Kocián (Kryštof Sedláček), 38:28 Michael Řehák (Kryštof Sedláček)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Start98 Praha-Kunratice 9:6
5. Jakub Buršík, 10. Vít Járka, 16. Jakub Buršík, 18. Jakub Buršík, 18. Filip Forman, 21. Jakub Buršík, 23. Jan Horák, 23. Filip Forman, 26. Filip Forman - 1. Michael Řehák, 2. Adam Kocián, 4. Lukáš Dubský, 29. Patrik Černý, 38. Adam Kocián, 39. Michael Řehák; rozhodčí: Jan Brak - Ondřej Benačan; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Roman Nový 12 - Jan Buzík 25; po třetinách: 2:3, 7:1, 0:2;
45:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Formana: Vlažný začátek, slušná druhá třetina a naše slabá třetí třetina. Takto bych shrnul celý zápas.
45:00
Komentář trenéra hostí pana Jakuba Menharta: První zápas ve vyšší lize, kde si kluci vyzkoušeli úplně jiný tempo. Budou si zvykat na vyšší. Soupeř měl neustále míček na svých hokejkách a my jsme hrozili jen z protiútoků.
45:00
38:28
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Kryštof Sedláček (9:6).
37:51
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kocián, asistoval Kryštof Sedláček (9:5).
37:23
Vyloučen hráč Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 13, Start 4.
30:00
28:22
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Patrik Černý, asistoval Lukáš Polidar (9:4).
25:28
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Filip Horák (9:3).
22:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Jakub Buršík (8:3).
22:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Horák, asistoval Filip Forman (7:3).
20:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Filip Forman (6:3).
19:11
Studenovský sroloval na mantinel Netrefu a se slovy: "Netušil jsem, že váží dvě kila" odchází na trestnou.
19:10
Vyloučen hráč Patrik Studenovský družstva Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Forman, asistoval Dominik Šimáně (5:3).
17:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Vít Járka (4:3).
15:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Jan Malič (3:3).
15:00
15:00
11:54
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
09:41
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vít Járka, asistoval Jakub Zavřel (2:3).
04:47
03:39
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Kryštof Maňour (0:3).
01:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Kocián, asistoval Michael Řehák (0:2).
00:41
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kocián (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Ondřej Benačan.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Oliver Mraček, Adam Kocián, Šimon Melkes, Michael Řehák, Michael Svatoš
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Roman Nový; hráči v poli: Jan Horák, Jan Malič, Filip Forman, Jakub Buršík, Filip Horák