0:3
3:1
2:4
- : -
branky (asistence): 15:20 Jiří Mutínský (Vilém Kavan), 19:40 Jiří Mutínský (Jan Wald), 23:43 Vilém Kavan (Jan Linhart), 39:30 Daniel Šterbák (Jan Linhart), 43:25 Jiří Mutínský (Matěj Čermák)
branky (asistence): 08:33 Petr Vávra (Lukáš Denemark), 12:05 Matěj Duda (Vít Nosek), 12:12 Vojtěch Doleček, 15:54 Jiří Koklar (Ondřej Levinský), 30:18 Radim Slunečko (Matěj Pěnička), 31:33 Matěj Pěnička (Radim Slunečko), 37:31 Jiří Koklar (Vít Nosek), 44:58 Jakub Kaplický (Matěj Pěnička)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8
16. Jiří Mutínský, 20. Jiří Mutínský, 24. Vilém Kavan, 40. Daniel Šterbák, 44. Jiří Mutínský - 9. Petr Vávra, 13. Matěj Duda, 13. Vojtěch Doleček, 16. Jiří Koklar, 31. Radim Slunečko, 32. Matěj Pěnička, 38. Jiří Koklar, 45. Jakub Kaplický; rozhodčí: Ondřej Benačan - Jan Brak; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Filip Čermák 30 - Karel Hodík 32; po třetinách: 0:3, 3:1, 2:4;
45:00
Střely ve třetí třetině: Sparta 10, Chodov 13. Celkem 37:38.
45:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Bíny: Zápas ovlivnila prospaná první třetina, kde hráči neplnili taktické pokyny. Zlepšení v další části zápasu už body nepřineslo. Musíme se zlepšit.
45:00
Komentář trenéra hostí pana Ondřeje Neumana: Dobrý vstup do ligy. Děkujeme soupeři za utkání.
45:00
44:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Kaplický, asistoval Matěj Pěnička (5:8).
44:02
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil Vít Nosek.
44:02
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
43:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Matěj Čermák (5:7).
42:46
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
39:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Jan Linhart (4:7).
37:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Vít Nosek (3:7).
31:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Radim Slunečko (3:6).
30:38
Vyloučen hráč Matěj Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Matěj Pěnička (3:5).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Sparta 15, Chodov 12.
30:00
26:11
Vyloučen hráč Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
23:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Jan Linhart (3:4).
23:21
Vyloučen hráč Vít Nosek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
19:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Jan Wald (2:4).
15:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Ondřej Levinský (1:4).
15:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Mutínský, asistoval Vilém Kavan (1:3).
15:00
15:00
Střely po první třetině: Sparta 12, Chodov 13.
15:00
12:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Doleček bez asistence (0:3).
12:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Vít Nosek (0:2).
08:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Vávra, asistoval Lukáš Denemark (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Jan Brak.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Martin Brhlík, Marek Bubeníček, Vojtěch Doleček, Vojtěch Bečka, Matěj Duda
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Alex Ilčišin, Jiří Mutínský, Matěj Čermák, Vilém Kavan, Daniel Dvořáček