2:2
1:4
1:2
- : -
branky (asistence): 12:47 Lukáš Perina (Jan Poncar), 13:34 Lukáš Tinavský (Jiří Dědič), 18:15 Tomáš Brožek, 44:56 Filip Kyrian (Petr Bláha)
branky (asistence): 03:07 Jan Vochyán, 04:29 Adam Ampapa (Jan Vochyán), 21:28 Vojtěch Novotný (Jan Vochyán), 23:13 Vojtěch Novotný (Tomáš Kuchyňa), 23:52 Matěj Holoubek (Jáchym Hons), 29:36 Jáchym Hons (Tomáš Kuchyňa), 30:57 Vojtěch Novotný (Jáchym Hons), 35:53 Tomáš Kuchyňa (Vojtěch Novotný)

FBC Štíři Č. Budějovice - PSKC Okříšky 4:8
13. Lukáš Perina, 14. Lukáš Tinavský, 19. Tomáš Brožek, 45. Filip Kyrian - 4. Jan Vochyán, 5. Adam Ampapa, 22. Vojtěch Novotný, 24. Vojtěch Novotný, 24. Matěj Holoubek, 30. Jáchym Hons, 31. Vojtěch Novotný, 36. Tomáš Kuchyňa; rozhodčí: Michal Šafář - Zbyněk Pěnička; vyloučení: 6:4 + Jáchym Hons 10; využití: 1:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Martin Hanousek ? - Radek Korba ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:2;
45:00
44:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Filip Kyrian, asistoval Petr Bláha (4:8).
43:40
Vyloučen hráč Matěj Holoubek družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za držení.
41:39
Vyloučen hráč Lukáš Perina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:46
Vyloučen hráč Vítězslav Mík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:35
Vyloučen hráč Jáchym Hons družstva PSKC Okříšky na 10 minut za nesportovní chování.
36:35
Vyloučen hráč Jáchym Hons družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nesportovní chování.
35:53
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Vojtěch Novotný (3:8).
35:04
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za držení.
34:42
Vyloučen hráč Vítězslav Mík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
30:57
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jáchym Hons (3:7).
30:57
Zdá se, že je rozhodnuto, Novotný hattrick.
30:00
30:00
29:36
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jáchym Hons, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:6).
28:30
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za zdržování hry.
23:52
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Matěj Holoubek, asistoval Jáchym Hons (3:5).
23:13
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:4).
23:13
Máme tu další obrat v dnešním utkání, jeho strůjcem je Vojtěch Novotný. Lehká kritika na jeho adresu po první třetině mu očividně pomohla.
21:28
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Jan Vochyán (3:3).
21:28
Okříšky mají dnes přesilovky sehrané na výbornou, důkazem jsou tři využité přesilovky ze tří, jen tak dál. Novotný se konečně trefil.. No však už bylo na čase.
21:02
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
Novotný ve vyložené šanci opět selhal.
18:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Tomáš Brožek bez asistence (3:2).
18:15
Další zaváhání Okříšské obrany a máme tu první obrat v zápase.
15:00
15:00
14:59
Viděli jsme 4 branky, všechny po školáckých chýbách. Uvidíme co nám přinese následující část, nutno podotknout, že Vochyán je opět v konfliktu s rozhodčímí... kdy se to asi odnaučí ??
13:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Jiří Dědič (2:2).
13:34
Rázem po dvou chybách je stav 2:2.
12:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Perina, asistoval Jan Poncar (1:2).
08:28
Novotný dnes není ve své kůži, zkazí co se dá .
04:29
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Adam Ampapa, asistoval Jan Vochyán (0:2).
04:29
Další přesilovka Okříšek využita. Skóre je nyní 0:2, Okříšky mají hru pod kontrolou.
03:36
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
03:07
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Vochyán bez asistence (0:1).
03:07
Nenápadná akce Vochyána končí šťastným gólem.
02:07
Vyloučen hráč Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.